Slaven Bilićin Görevine son verildi yeni teknik adam kim olmalı?

Basında bir çok isim geçiyor sizce Beşiktaş'ın yeni Teknik patronu kim olmalı

Şahsi görüşüm Lucescu yardımcıları da Zago İlhan mansız ve İbrahim üzülmez olmalı.

• Mircea Lucescu
    50% (4)41% (7)44% (11)Oy Ver
  • Şenol güneş
    38% (3)6% (1)16% (4)Oy Ver
  • Ertuğrul sağlam
    0% (0)18% (3)12% (3)Oy Ver
  • Jorge Jesus
    12% (1)6% (1)8% (2)Oy Ver
  • Marcelo Bielsa
    0% (0)29% (5)20% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Resmi Açıklama Henüz Gelmedi .

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bilic gitmeyebilir. Henüz belli değil.
    Bilice yardımcı olarak ibrahim üzülmez gelirse bilic kalacak daha net toplantısı yapılmadı.
    Fakat yönetim ikiye bölünmüş durumda büyük istifalar bekleniyor.
    Ben sıkıntıyı bilicte değil futbolcular da buluyorum. Mustafa demba ba sahada geziyor olcay evlendi evleneli sahada yok.
    Kaleye kaleci diye iki sepet koydular. Her maçta belini bacağını tutarak top oynadı annesi ölünce kaleye geçti diye adam yerine koydular babası hayrına geçmedi maç başı aldığı para için geçti.
    Günay en başta geçseydi şimdi çok farklı olurdu.
    Gelecek sezon büyük revizyon yapılabilir ki demba ba Gökhan olcay kesin yolcu.

0|1
    0|0
    • Resmi açıklama gelmedi 2 hafta daha bekleyeceklerini düşünüyorum olcay dan bahsetmiyorum bile öyle bir adam nasıl Beşiktaş'ın 10 numarası olur akıl işi değil Mustafa pektemek gol demek diyorlar Aksine Mustafa demek felaket demek adam geldi geleli bir işe yaradığı yok Töre desen adam evlenecekken ayrılık yaşadı o zaman darma durman oldu Veli bir sakatlandı hopp zaten o aralar puan kayıpları teker teker başladı
      BA yı 1 sezon daha oynatıp öyle yollarlar diye düşünüyorum Bu sezon şampiyonluğu kaybettik ama adam gibi bir kaleci kazandık bence

• Ömer bu sezon 9 gol attı 6 asist yaptı acaba Mustafa bu kadar işi bizde yaptı mı muamma serdar bir arala çok düzelmişti taş gibi oynuyordu fakat onda da istikrar yok veli zaten şu aralar sürekli bir yurt dışıdır gidiyor artık sakat mı ne çözemedik Töreyi kolay kolay bırakmazlar iyi bir paraya da okuturlar onu

• Yönetim yerinde olsam bilice 20 sene imzayı çakarım. Yanına ibrahim üzülmez kaleci antrenörü için Avrupadan bir isim getiririm.
      Genç ve yabancı bir santrfor ile saydığım isimler kalırsa kemik kadro oluşur bunlar takıma yön verir.

Kızlar Ne Diyor 6

• Mircea Lucescu
    Keşke gitmeseydi

0|1
    0|0
    • Keşkee

Adamı Türkiye den soğuttular malum 2004 sezonu sonrası adam küstü bakalım bir daha Beşiktaş'a gelirse neler yapacak

• İşte işler keşke dediğin gibi yürüse Başarı olmadı mı takımın başında o isimler kalamıyor şu an ki konumumuz Üçüncülük ee Beşiktaş 2012 senesinde Feda dediği zaman da üçüncü olmuştu tabi o zaman Sosa Dembaba Gökhan yoktu bir çok kitle böyle düşünüyor

• Hayırlısı ya artık şampiyon olmak istiyoruz

• Allah kahretsin bana aciklayin bunu niye son verildi

0|1
    0|0
  • Aciklama geldi mi

0|0
    0|0
  • Şenol hoca olabilir.

0|1
    0|0
  • Size Lucescu tekrar gelmez hayal görmeyin

0|1
    0|0
    • Onu ileri ki haftalarda göreceğiz bu haziran ayında takımından ayrılıyor şu an tek problem istediği Transfer bütçesi.

• Hayırlısı olsun da ben Şenol Güneş diyorum.

• Mircea Lucescu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Rezalet karar! bu lig sadece gs ve fb icin duzenleniyor. bundan sonrada boyle gidecek kimse kendini kandirmasin guclu olanin arkasi her zaman kalindir. bir sezon gs bir sezon fb, al gulum ver gulum hesabi. Beşiktaş bu sene hesapta yoktu, onu da 10 gun icerisinde bitirdiler. ve aradan cektiler.

0|1
    0|1
    • 1 ayda neler değişti neler Bilici yere göğe sığdıramayanlar şimdi demediğini bırakmadı eee Futbol başarı oyunu başarı gelmeyince de bazı isimlerin Feda edilmesi gerekiyor.

• Lucescu ile maaşta anlaştılar ama transfer bütçesinde anlaşamadılar bide Lucescu tam yetki istiyormuş.

0|1
    0|0
    • Evet o konu hakkında benimde bilgim var fakat Lucescu Lig ve Kupa şampiyonluğu ve Avrupada çeyrek final garantisi veriyor bakalım ileri ki haftalarda neler olacak

• Lucescu olmasinda kim olursa olsun.

0|1
    0|0
    • Luce gelse lig daha çekişmeli olmaz mı la :D

• Luce otururken neler yaptığını gördük :D Gs Süper Kupa Beşiktaş'a 100 yılında Şampiyonluk birde 2004 de çalınan Malum Şampiyonluğu.

• Yav taktikleri yeterde, artik ayakta futbol isliyor. d yaslandi adam be :)) keske bir 5 sene once gelseydi amaaan abiiii derdimde bilmiyorum nötrum artik ama gelmesin yine de. d. dd cok cekismeli olur bu adam kurt gibi :))

• Ertuğrul Saglam İlhan Mansız ve İbrahim Üzülmez üclüsü bence

0|1
    0|0
  • Bilic hala görevde son iki maçta takimin başinda olacak sezon bitiminde görevden ayrilacak. Türkiye ligini çok iyi taniyan ve her takimda başari yakalayan Şenol Güneş gelmeli bence.

0|1
    0|0
  • Sen olayı çözmüşsün zaten genç :D

0|1
    0|0
    • Takımda artık 100 yıl Ruhunu görmek istiyoruz :D

• Yusuf şimşek Gs ye attığı golü hiçç unutamam adam yürüyerek çalım atıyordu :D

• çok sağlam topçular var ligte yerli

• devam etme karari aldilar, şu an bilice bagli, bilici seviyoruz ama kesinlikle gitmeli cok buyuk mac ici taktik hatalari var. iki sene bu takimi 3. yapmasi basari sayilamaz

0|1
    0|0
  • Lucescu Beşiktaşa pek sıcak bakmayabilir Türkiyede önceliğim hep Galatasaray diyordu gelirse Beşiktaş için en iyi tercih olur zamanında onu göndermeseydik belkide şimdi 5. Yıldızı takıyorduk.

0|0
    0|0
    • Eğer bizden ayrılmasaydı şuanda bizde aynı şeyleri konuşuyor olabilirdik.
      Gelir mi gelmez mi önümüzdeki haftalarda göreceğiz

• iki maç daha sabretmeliydi

0|1
    0|0
  • Luce gelmez. Denizliden başkası kayıp olur.

0|1
    0|0
    • Luce fiyat konusunda anlaşmışlar Transfer Bütçesi konusunda uzlaşmaya çalışıyorlar tabi bunlar basından duyduklarımız ne olur ne biter ileri ki haftalarda göreceğiz

• aptallık yaptı bjk...

0|1
    0|0
    • Çok tartışılacak bir konu yönetim büyük oranda Bilici istemedi.

• bjk kötü oynayınca kaybediyor; diğerleri kötü oynasa da hakemle, taraftarla kazanıyor..

• Gs son maçlarına bakarsan hep tek farklı skorlar bu işin içinde hakemler mi var yoksa bir başkası mı onu Allah bilir.

• Şenol Güneş çok iyi olur.

Diğerlerinin olacağını sanmıyorum, belki Ertuğrul Sağlam da olabilir.

0|1
    0|0
  • Sergen Yalçın diyorum

0|1
    0|0
  • Teknik direktorsuz kafasına gore oynasinlar teknik direktörün alacağı parayı fakirlere dagitsinlar.

0|0
    0|0
  • Mircea Lucescu olmalı

0|1
    0|0
Yükleniyor...