Ne yapayım? Lütfen fikirlerinizi paylaşın...

Sevgilimin kardeşi kadar sevdiği çok yakın arkadaşı bugün beni sevdiğini söyledi.. Ne yapmalıyım arkadaşlar? Bunu erkek arkadaşıma anlatmalı mıyım? Yoksa sadece mesafeli davranarak kendimden iyice uzaklaştırmalı mıyım? Saklasam bigün duyulur mu bu konu?

Güncellemeler:
Cevaplayan herkese çok teşekkür ediyorum.. Anlattım ve içim artık çok rahat:)

0|0
58

En İyi Kız Görüşü

• Hayatta hiçbir şey gizli kalmıyor.Başkalarından duymaktansa senden duyması daha iyi.Sana güveniyorsa zaten sorun olmaz sizin için.Hem sevgilini de öyle bir karaktersizden kurtarmış olursun.Öyle arkadaş olmaz olsun.Şunu da söyleyim sakladığın takdirde sürekli onunla aynı ortamı paylaşmak zorunda kalacaksın.Bunu da düşün.

0|0
    0|0
    • Çok haklısın.. Umarım herşey iyi gider benim açımdan.

• Şaşırdı kabullenmedi önce.. Bende bana dün mesaj atmıştı onu okuttum.Bi süre şoktan çıkamadı ama sonra sakinleşince yüzünü görmek istemiyorum dedi. Numaralarımızı değiştirdik ve artık görüşmicez diye karar aldık.

• sevindim sizin adınıza mutluluklar :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Buna dikkat et çünkü seni denemek gibi bir aptallık yapmış olabilir senin ona sadıklığını bu şekilde test ediyor olabilir.

0|0
    0|0
  • seninde hoşuna gitmiş olmalıki sessiz kalmışsınız . kendini bilen insan gerekeni o an yapar. bizler karşımızdakilerine ne kadar müsümaha ettigimiz şekilde karşı taraf bize okadar yaklaşır . (itl özdeyiş. )

0|0
    0|0
  • bence anlat durum anlaşılsın kadın meselesi ciddidir yoksa çok fedakarlıklar yaparsın haberin olsun

0|0
    0|0
    • Nasıl anlatılır ki bu durum :/

• üzgün olacak bişi yok söyle gitsin arkdaşlar gidebilir baki kalan eger gerçekse sevgilin eşindir.

• Tşk ediyorum.

• bence yalnız takılmalısın yada o varken sen gitmemelisin çünkü kardeşi gibi diyosun sende seviyosan beraber takılmaya bakın sevgilinzle

0|0
    0|0
    • Genelde beraber oluyoruz aslında ama sonra bi bakıyorum yanımızda.. Sevgilim bu durumu bilmediğinden nerdesin sorusunu hiç es geçmiyor. söylediğindede hep yanımızda bitiyo :/

• seni mi takip ediyo yada sevgilin mi haber veriyo bence sen deki biraz yalnız takılalım de baş başa olalım de ondan çekiniyorum felan de

• O kişiyle görüşme bir daha sevgiline de bişeyden bahsetme. Sık sık karşılaştığımız bir konu o kişiden uzak dur

0|0
    0|0
    • ya erkek arkadasım? Onu nasıl bu durumu anlatmadan uzaklaştırcam?

• Öyle bir ihtimal var ama bunu sevgiline söylersen sevgilin çok ama çok üzülecek şansı aslında ona değil sevgiline vermiş oluyorsun. Bana sorarsan denemeye değer tabi karar senin.

• peki teşekkür ediyorum

• belki erkek arkadaşın seni deniyordur. anlat ona bence.. saklama bşe

0|0
    0|0
  • peki sen sevgilinin arkadasından hoşlanıyomusun beğeniyomusun?

0|0
    0|0
    • Eğer ondan zerre kadar hoşlansaydım sevgilime bunu yapmaz terkederdim..

• peki teşekkürler :)

• saklama söyle öyle arkadaş mı olurmuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Mesafeli davran uzaklaşsın.

0|0
    0|0
  • soyle sewgılıne oyle sey olur mu duyulucak sen kotu olucksn arada nıye bana soylemedn dıyecek nıye sakladn dıyecek ve şüpheye düşecek sewgılınle aranın bozulmasını ıstemıyorsan soyllemelısın dıye düşünüyorum..

1|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum.. Bi yandanda anlatırsam tavrı ne olur diye korkuyorum :(

• Demekki sevgilinin kardesi gibi sevdigi arkadasi sevgilini kardesi gibi sevmiyor :) söyle gitsin ama bu duelloda sende sevgilini kaybedebilirsin haberin olsun...o zaman sakla

0|0
    0|0
    • Biliyorum.. Söylediğin gibi çok arada kaldım..

• Zor durum tabi insanlarin ne yapacaginida kestiremiyoruz :(

• akşına bırak bence..

0|0
    0|0
    • ya duyulursa..

• bi süre sakla sevgilin boğar onu sesi çıkmaz belki baktın hala ısrar edip rahatsız ediyor anlat..

Yükleniyor...