Gençlerimizde gördüğümüz özenti şeyler nelerdir

dışarı çıktığımda bakıyorum hepsi aynı... aynı kıyafet, aynı takı, aynı saç modeli... mesela şu sıralar kemik gözlük mü nedir ondançok görüyorum. sizin gördükleriniz neler? :)))

0|0
15|14

En İyi Kız Görüşü

• Hürrem saçı,

3|1
    0|0
    • en sevdiğim saç rengiydi yemin ederim artık bıktım sokaktaki beş kadından dördü bakır ve tonları :)

Erkekler Ne Diyor 14

• kırmızı elbıse gıyen kızlar ne ozzentısınız bea

1|0
    0|0
  • Evet kemik gözlük hadisesine bende takılmaya başladım. Sanki ben aldıktan daha çok göze batmaya başladı :D :D Ben mecburiyetten kullanıyorum ama yine de kendimi özenti gibi hissetmeye başladım :D

0|0
    0|0
  • şu saçma ugg lar :)

0|0
    0|0
    • bak ondan da çok var :)

• renk renk oje doğru.

• evet malesef tam bi görüntü kirliliği :S

• çok şey aslında çok güzel bir konu açmışsın insanlarımız avrupalaşacaz diye kendi öz benligini yitirmiş durumda avrupada bile hayya edip edep diyip giyinemeyecekleri bizim insanlarımız tarafından modern adı altında giyinmeleri ve kraldan çok kralcı olmaları acı veriyor bana

0|0
    0|0
  • Bu sene pek dikkat etmedimde geçen sene erkektede kızdada sofra örtüsü gibi fular vardı .

0|0
    0|0
  • Erkeklerde Serserice Yürüyüş Tarzı.Sigara, Küfür Dolu Ağızlar,Çakma Beats Kulaklık,Karşı Cinsi Etkileyebilme veya Karşı Cinsle Fiziksel Yakınlıktan Dahi Zevk Alan ve Bunun İyi Bir şey Olduğunu Sanan,Tarihini Bilmeyen,Tarih Dersinden Nefret Eden vs.vs. Bir Gençlik Görüyorum..Özenti veya Ergenliğin Getirmiş Olduğu Düşüncelere Göre Hareket Ediyorlar..

0|0
    0|0
  • Şahsen ben bir genç olarak hiçbirşeye özenmiyorum özenmeme işini o kadar abarttım ki yaşamayı bile sabote edicem.

Bu arada senin yaş kaç teyzecim.

0|0
    0|0
  • Polat Alemdar yürüyüşü.

1|0
    1|1
  • o saçma şeylerin ismini bile bilmiyorum ki yazim

0|0
    0|0
  • Bu salaklar, ''farklı'' olmak adına birbirleri ile aynı şeyleri giyiyorlar.. ajdgajsdgaj :)

0|0
    0|0
  • Kızlarımız bakımını ve giyimine çok dikkat etmeye başladı buda hoşumuza gidiyor

0|0
    0|0
  • Hepsi yanki onların

0|0
    0|0
  • gençlerimiz derken?

0|0
    0|0
  • bence sen etrafı bosver sen neleri istiyosn sana ne güzel geliyosa oyle takıl cevreden etkilenme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Dudaklarını büzerek bir eli kalçasında poz vermek ..

1|0
    0|0
  • yeni eren modası yaptığın her şeyi sanal ortamlarda paylaş...ye,iç,gez,geç,fotoğrafla son trend...çevre tarafından kabul görme isteği olsa gerek.

1|0
    0|0
  • sigara hep IN

1|0
    0|0
  • Cigara..

Ne çok içiyorsunuz ya siz öyle ? Duman çıkıyor fış fış haz mı alıyorsunuz yani ?

Peh..

2|0
    0|1
  • konvers ayakabı ve hamburger tutkusu hiç analayamadığm ikilidir..

1|0
    0|0
  • kemik gözlüğün mk.

0|0
    0|0
  • ugg lar ve lastik çizmeler(başka bir artistik isimleri var mı bilmiyorum, eskilerin işçi çizmesi en nihayetinde ) ohh may gad!

0|0
    0|0
  • 18 -24 çok mu yaşlısın ? genç diyip kendini kadın vs. sınıfından görüyorsan bunu kadınlar daha cok yapıyorlar malum modaya uyma meselesi...genc yaşlı farkeder mi özenti demişsin tuhaf kaçmış biraz.

0|0
    0|0
    • evet, yaşlıyım

• :)) acaba öyle bakmayla ne amaclanır

• o bakma serseri anlamı taşır :P

• Benim gördüklerim birbirlerinden çok farklı biri apaçi modeli takılırken diğeri renkli saçlarla dolaşıyor. Kıyafetler de farklı. Ortak olanlar: çakma beats kulaklık, renkli pantolonlar.

0|0
    0|0
  • senın gorduklerının aynısı ozentı genclık ya..

0|0
    0|0
  • Çok küçük yaşlarda kadın gibi görünmeye çalışmaları gerek makyajlar gerek giyimle

1|0
    0|0
  • Converse aşırı makyaj dirsekte çanta (en uyuz oldugum)

0|0
    0|0
  • Napak her yerde ayni seyler satiliyo don dolas ayni seyi aliyosun. Biz mi istedik boyle olmayi.

0|0
    1|0
  • ooo hepsi fabrikasyon. ben de gencim tabi de yakışan yakışmayan herkes moda diye herşeyi yapıyor, birini diğerinden ayırmak imkansız, kişiliksiz nesiller yetişiyor. ( görünüş ve içsel anlamda).

1|0
    0|0
Yükleniyor...