Şu an ne düşünüosunuz bakalım?

şuan evt şuan ne düşünüosunuz onu paylaşırmısınız? ben sevgilimi düşünüyorum her anımda ve her dakikamda. peki siz?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• acaba koyunlar da yatmadan önce bizi sayıyorlar mıdır? bak aklıma takıldı şimdi ://

1|0
    0|1
    • :DDDDDDDhehe eminim sayıyodurlar :D haha

Erkekler Ne Diyor 14

• olsa bende düşünürdüm :( :) olmadığı için daha önemli işimi düşünüyorum ilerisi için neler yapabilirim onu düşünüyorum artık ne zaman bir kız arkadaşım olacak bende ne zaman evlenip aile kuracağım onu düşünüyorum bak şimdi çay içesim geldi bir çay içsem mi diye düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • Face'te bacağı parçalanmış bir Filistin'li çocuk gördüm. Nefretim sevgimi aştı bu gece !

2|0
    0|0
  • Ben öoğu zaman onu düşünüyorum, bazen de dokuzu...:))

2|0
    0|0
  • mastırbasyon yapıyorum gercekten :)

1|0
    0|0
  • canımdan çok sevdiğim kızdan ayrılmak zorunda olduğum için kendime kızıyorum.Neden diye soruyorum ama cevabı duymaktan korkuyorum.Birkez daha dene diyorum kırılmaktan korkuyorum.Bi şans daha diyorum ama değişmeyeceğini biliyorum.Kendi yoluna bak diyorum unut diyorum ama insan kendi ismini unutabilirmi.unutamam asla seni unutamam

0|0
    0|0
    • :(( offf offf akşam akşam benide bunalıma soktun :(( alla yardımcın olsun

• unutursun için yana yanaaaa unutursunn

• yeterince yandığım yeter birazda buz olup gelsin

• keyfin yerinde ozman

0|0
    0|0
  • yok problemde orda sevdıgımde yok sevgılımde yokk..düsünecek bısı olmadıgını düsünüyorum..ve darlanıyorum bı sıgara daha yakıyorum..

0|0
    0|0
  • bu sıralar çok fazla sanal sex yapasım var ama yapamıorum bir türlü aslında bakir olduğum için kendimi böyle tatmin etmek istiyorum.karşılıklı olarak.öneriniz var mı ne yapmalıyım diye sorsam mı die düşünüorum

0|0
    0|0
  • yalnızlıgın huzurunu yasıyorum sakın sessız ...

0|0
    0|0
  • Yarın işte zaman nasıl gecicek diye düşünüyorum.Gerçekler acıdır...

0|0
    0|0
  • Hayatın anlamını düşünüyorum ama bir türlü bulamıyorum ..

0|0
    0|0
  • Yarın iş var onu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • bu soruya ne cevap yazacağımı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Bende Yarım Saattir Yorumlaştığım Utangaç Kıza Yarimden Bahsedince Sohbeti Kesmesi. İlginç Geldi. Galiba Yazılarımdan Etkilendi :)

2|0
    0|0
    • yazdığın kelimelerin baş harflerinin büyük olmasından ektilenmiş olabilir?

• Yazdığın Cümle Soru Cümlesi Değil ki Be Dostum :)

Kızlar Ne Diyor 5

• bu günün bitmesini ve yarın tatılımın baslamasını ve kahvaltıya ablama gdıp kücük bebişini yemeyi düşünüyorum

1|0
    0|0
    • afiyet olsun canımcım :) şimdiden

• bende bana attığı kazığın sancısındayım hala

2|0
    0|0
  • Kalkıp su içmem gerekiyor ama kalkmaya üşeniyorum

2|0
    0|0
  • inş biyere atanırım diye düşünüorum:)))

0|0
    0|0
  • yrn olacağım stabilite ve yük istif yazılılarını hiç çalışmadım da

0|0
    0|0
Yükleniyor...