Manchester United'ın bu yaptığı şike değil mi ?

nasıl olur bu hakikaten inanamıyorum tamamen yedeklerle geleceklermiş. o halde braga ve cluj a haksızlık değil mi ? bence uefa bu konuda soruşturma açmalı

Güncellemeler:
fenerbahçeli falan değiilim . aynı saçmalıgı fenerbahçe ye karşı yapsalar yine eleştirirdim. trabzona da beşiktaş a da . bu rezalet bir durum . braga veya cluj taraftarı olsanız isyan etmez misiniz. çifte standardın her türlüsü berbattır . sizler de söylediklerimin doğru olduğunun farkındasınız ama işinize böylesi geliyor

0|0
3|56

En İyi Erkek Görüşü

• bir yanedena haklısın da şu da var: manchester sonraki maçında da aynı kadroyla çıkar. 3. maçında garantileseydi 4. maçı yedeklerle olurdu. bunu her takm yapıyor. oyuncu seçenekleri özgür iradeye bağlıdır. şu istiyor diye o oyuncu oynatılmaz. adam hafta için lig maçını düşünüyor. bu maçta rooney sakatlansa değecek mi her şeye sen söyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ManU'nun yillardir yaptigi bir sey bugüne kadar sike degildi de simdi mi sike oluyor ? millet sasirmis ne yapsa da taraftarlari birbirine düsürse

2|5
    0|1
  • bu maç adamların umrunda değil ki istediği gibi çıkar sahaya,Gs yensinde gerisi önemli değil

2|3
    0|1
  • bunun şikeyle ne alakası var çözemedim manu zaten rahat gruptan çıkmayı garantiledi asların dinlendirmek lige hazır hale getirmek en doğal hakkı bunu her takım yapıyor son maçlarda garantileyenlerin çoğu yedek çıkacak bu son derece mantıklı bir durum ve barcasından realine tutta her takım yapıyor şimdi manuya göre gazozuna olan bu maç için önemli bir as oyuncusunun sakatlanmasına değermi bunu düşünerekten takım içinde rotasyon yapıyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 55

• ya bi git işine.o adamlar yedeklerle geldi diye şike mi oluyo.sanki arsenal kadıköye as kadroyla geldi.ya da liverpool inönüye as kadroyla çıktı.bi gidin işinize.şampiyonlar liginde oynayamıyosanız gelip buraya şike demenin bir manası yok.isteyen istediği oyuncusunu getirebilir.adam asları getirse belki de sakatlık olucak ve ilerideki günlerde sıkıntı olabilecek...

0|0
    0|0
    • bir de bişey sorucam o yanındaki eşin mi :))) eşinse yakışıyosunuz gerçekten :DDD

• Daha öncede Fenerbahçe maçına gelmiş yedeklerle O maçta fener 3-0 kazanmıştı.Şike olmaz yani.

0|0
    0|0
  • ise yanlis yonden bakmisin arkadasim ben fenerliyim bu istede sike filan yok tabiki cok normal bir durum lakin emenike bize karsi oynamadi diye iceri atan zihniyet serefsizdir ve fenerle ugrasmaktan gayri dusuncesi olmamistir.. Ayrica emenikenin gitmesine sebep olmuslardir ve bu kalitede futbolcuyu izlememize mani olmustur duzenbazlar..

0|0
    0|0
  • Sanane kardeşim Alex Ferguson sanamı soracak kimi oynatayım diye adam istediği oyuncuyu oynatır istediğini oynatmaz

0|0
    0|1
  • Kadro 18 kisiden olusmaktadir. Ilk 11'e istedigin kisiyi koyabilirsin buna degil UEFA dunyadaki butun kulupleri toplasan hic kimse birsey diyemez. Isterse kaleye defans adamini koyar, isterse orta sahaya kaleciyi koyar bundan sanane zoruna giden nedir? Fenerbahceli oldugunu dusunuyorum zira bu vatan hayinligini ancak ve ancak bir fenerbahceliden beklerim. Ama man. fenerin akrsisina boyle ciksa ben sevinirim neden? Turkiye'yi temsil eden bir takim ve alacagi galibiyet Turkiye'nin puanini yukseltmektedir.

0|0
    0|0
  • Her soruna 5 Yıldız verip geçiyorum

Şu sitede adam gibi takılan bir kaç kişiden birisin

Braga Cluj Manchaster hikaye.

0|0
    0|0
  • bu her takımın yeri geldiğinde uyguladığı birşey. diğer takımlara haksızlık ediliyor gibi örünebilir ama aslarını dinlendirmek için bunu yapmaya hakkı var. zaten engellemeye çalışsanız bile dinlendirmek istediklerini sakat gösterir falan bi yolunu bulur yani.

bu arada fenerbahçenin de manu yu 3-0 yendiği maçta aynı durum vardı, sadece aklıma geldiği için yazıyorum, o yaptıysa bu da yapsın şeklinde değil. zaten fb liyim.

0|1
    0|0
  • Ben de sevmiyorum bu olayı ama klasik Man UTD. Barcelona da geçen senelerde böyle birşey yapmış ve 4 atmıştı :))

İngilizlerin çok yoğun maç trafiği var, o yüzden genelde onlar yapıyor.

0|0
    0|0
  • İnternet senin gibi provokatörlerle dolu.

Fenerlisin anladık da, Allahtan her fenerli senin gibi değil.

Şikenin kralını yaptınız da ne oldu diye birisi sorsa ne diyeceksin?

Diğer fenerli arkadaşlar alınmasın. Sülale fenerli dolu, Kemik (Oğuz) yakın aile dostumuz, sefa ile spor sergiden tanışırız...

0|0
    0|0
  • as takım gelse daha iyidi turu garantilemiş bir as takımı maçta kendini fazla kasmaz ama kendini göstermek isteyen gençler herşeyini maça verir üstelik gelen yedek takımın toplam değeri 150 milyon euro bu bile galatasarayın değerinden fazla

1|1
    0|0
  • daha önce fenerin karşısına da yedeklerle çıkmıştı... o zaman şike değildi de şimdi mi şike... ayrıca son maçına cluja karşı da yedek çıkacaklar emin ol... hem uefa ya gönderdiği listeden istedikleri adamı oynatma hakkına sahipler , 25 kişilik listeyi boşuna vermiyor heralde uefaya adamlar , oynatmak için veriyorlar... bir de şikenin tanımını daha iyi öğren bence... yani sen ülkenin takımını hiç olmazsa ülke puanı için destekleyeceğine bir de soruşturma diye saçmalamışın yaa...

0|0
    0|0
  • sen kesin fenerlisin arkadaşm :) adam garantiledi turu niye has adamlarını getirsin kart görsün sakatlasın ki ? ayrıca o getirdiği kadronun değeri bile galatasarayın toplam 28 kişilik ekibinden daha pahalı biraz mantıklı düşünürsen eğer yani machester her türlü manchester

0|0
    0|0
  • ya söylemiim söylemiim diyorum ama ne çirkef insanlarsınız ya. şike şike şampiyonluk ya da başarı size yakışır. bizimkisi 2S kuralıyla işliyo ;) dikkat ettiysen , siz fenerliler ya da siz şunlar bunlar demedim ... çünkü çirkefliğin takımla alakası yoktur. insanın içinden gelen bişeydir ve bu yaptığın çirkeflik.

0|0
    0|1
  • bi gs li olarak keşke manu gercek kadrosuyla cıksa bu maça diyorum fakat adamların hangi kadroyla cıkacagına ferguson karar verir.. kalkıpta olaya şike boyutuyla bakman cok saçma.. bide soruşturma açılmalı falan demişsin yok dha neler :D

0|2
    0|0
  • yanlış düşünüosun hocam.. eğer fenerle yapsaydı şike sayılırdı ://

1|2
    0|1
  • sen gruptan çıkmayı garantilediysen neden as oyuncuları sahaya sürüp riske atasın ki.. ? Ya scholes un bacağı kırılırsa ya bilmem kime bişey olursa ? niye risk alsın ...

0|0
    0|0
  • sanane abicim istediği kadroyla çıkar Fergusonun işine ne karışıyon ayrıca Fb liyim ama Gs yi avrupada destekliyorum ben çok iyi yaptı m.united

0|0
    0|0
  • Dostum zamanında fenerbahceye karşıda yedek geldiler fenerbahce 3-0 yenmişti. adamlar çıkmayı garantilemişken aslarını riske atmak istemiyor buna değil sen değil fifa feriştahı gelse bir şey diyemez. takımn kendi kararıdır. oyuncularını neden riske atsın ?

0|0
    0|0
  • Uefa ya gerek yok Sadri Başkan el koyar bu işe , sonuçta Galatasaray bir kupa da alırsa o zaman yandı işte , tutturur o kupayı bize verin diye . Bence Galatasaray yenilsin de sadri nin diline düşmesin daha iyi

0|1
    0|0
  • yok yok rotasyon deniyor ona ama kapsamlı bi konu o onun yerine uefa nın sitesinde şike ihbar hattımı ne var onu kullanalım biz:D

0|0
    0|0
  • Bu hayatımda duyduğum en saçma futbol yorumuydu

Not:G.SARAYLI DEĞİLİM

2|2
    0|2
  • Ne alakası var ? Alex Ferguson, kadro seçerken Uefa'ya danışmak zorunda mı ? Adamlar garantiledi neden has oyuncularını riske etsin ? Bu sefer olmadı Ekinoks. :\

1|0
    0|1
  • Şike yok dağılın !

0|0
    0|0
  • neyle gelirlerse gelsinler nasıl olsa yenilecekler yedeklerle gidelimki hiç olmazsa bahanemiz olsun düşüncesindeler.

0|1
    0|0
  • Manu fb maçı olsa manu sahaya 7 kişi çıksa siz şike demezsiniz ama gs maçına yedek gelecek diye ortalığı karıştırıyorsunuz

0|1
    0|1
  • gazetede manchester unıted bı takım cıkartmış kı o takım olmucak diyor ki zaten gazetede cıkarttıgı takım bu zamana kadar hıc olmamış zaten muhtemelen bır şike dönecek ve manchester kendını ezik göstermicek

0|0
    0|0
  • fenerli olduğunu çok belli etme.. ki fenerliysen hatırlarsın tuncayın üç golüyle m.utd'ı yenmiştiniz. o zamanda tamamen yedeklerle oynuyordu.. şimdi gs olduğu için şike oluyor değilmi.. :)

0|1
    0|1
  • galatasarayın mevcut defans yapısı ve performansı ile kadroda bulunan sadece üç (ashley young,michael carrick,javier hernandez) oyuncu ile dahi fuhuşa dönüşmesi muhtemel maç..

0|1
    0|0
  • Bunun neresi şike ben anlamadım

1|0
    0|0
  • kardeş sen fenerlisin :D ayrıca son maç cluj le onlarada aynı çıkçak görürsün :) sanırım futbolla pek ilgilenmiyosun

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    25
Yükleniyor...