İş başvurusu için gelen kızın sizi sevdiği aklınıza gelir miydi?

merhaba beyler

diyelim ki bir iş yerinde yönetici veya işin sahibi konumundasınız

çok iyi eğitim sahibi, elinde güzel bir proje olan genç bir kız size geldi, cv ve projesini sundu (2 farklı yıl 2 kez )

kızdan herhangi bir hafifmeşrep tavır, ya da duygularını belli edecek bir hareket görmediniz

Genç ve ortalamanın üzerinde bir güzelliğe sahip...

Bu durumdaki bir erkek, iş için de olsa, gelen kızla alakalı bir hayale kapılır mı?

Sadece cinsel demiyorum, (biliyorum aklınız hep orda ) yani başvurunun bir defanın üzerinde yapılmış olması, ısrarla gelmesi vs aklına kızın duygusal olarak da kendinize karşı birşey hissediyor olabileceği fikrinin getirir mi?

Note: Yaşanmıştır

bundan sonrası için önerilerinizi bekliyorum hiçbirşey anlamadı ama benim derdim iş değil onun yanında olmak -vazgeçemiyorum yıllar oldu

Güncellemeler:
anlamasını istiyorum, iş filan da umrumda değil ben başka yerde çalışırım

ne diyip görecektim ki? mecburen cv verdim konuşabilmek için

bir yol gösterin onu istiyorum

anlamasını istiyorum

tüm yorumlar bu kadar mı?

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• hayatta herşey olabilir

1|0
    0|0
    • sagol inşallah cok dua ediyorum

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• O kıza ölüp bitsem bile belli etmezdim. Malum iş yeri ve benim için ekmek kapısı.

0|0
    0|0
    • Öğlen yemeklerinde gittiği yerlerde karşısına çıkabilirsin. Orda ufaktan muhabbet de etme imkanında olur.

• Umarım isteğini gerçekleştirirsin.

• teşekkürler

• kendini beğenmenden etkilendim ama bi kişiye bukadar takman aciz oldunu kanıtlar boşsun..

0|0
    1|0
    • senin hiç mi bir zaafın yok? insafsızsın

• zaafım var ama aşikar edecek kadar amatör değilim yazıyı okurken işte güçlü bir kız bunu alan nekadar şanslı diyodum ama sonra birine kafayı takmış gençliginden 2 senesini biri için çöpe atmış boş biri boşsun malesef üzgünüm

• saçmalıyorsun, güçlü olup olmamak da umrumda değil

belki senin önemsediğin şeyleri ben önemsemiyorum? ben ne soruyorum sen ne söylüyorsun

şunu unutma, gizli olarak yazdım

amacım burdan av bulmak değil

• Bahsettiğin kişiye göre değişir, bizim patron gibi biriyse elinden iş gelsin gelmesin önemli değil :) Güzelsen işe kabul edilirsin :) (kısa bir süreliğine)

0|0
    0|0
    • eğitimim,masterım, projelerim ne olucak?

benim güzelliğim de herkese sıkıntı oluyor niyeyse, ne yani maymun suratlı eğitimsiz ya da egitimli ama maymun suratlıların işte kalma olasılıgı daha mı yüksek?

• İnsan ancak bu kadar egosunu tatmin edebilir. Kızım asalak mısın nerden bilelim senin güzelliğini :) Eğitimini, masterını, projelerini başka patronlara sakla. Bizim ki daha çok dış görünüşle ilgileniyor :) Senin gibi kırk tane kadın var peşinde boşuna yeşillenme. eğitimliymiş pavucumun mastırı :)

• hayırdır patronun penisinde aklın kaldı galiba? sen bu kadar iştahlıysan karı gibi benle mücadeleye girdigine göre, buyur senin olsun

taa midene kadar soksun rahatla

• "İş Başvurusu İçin Gelen Kızın Sizi Sevdiği Aklınıza Gelir miydi?"

Aslında gelmezdii,en azından benim aklıma gelmezdi

0|0
    0|0
  • ekmek yediğim yere pislemem. iş istemeye gelen birine de yan gözle bakmam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...