Galatasaray lehine yapılmış hakem hataları yorumlarınız nedir?

Arkadaşlar izleyin bakalım melonun dokunulmazlığını g. s aleyhine penaltı verilmeyişini chedjou nun sabrinin olcanın musleranın kırmızı kart görmeyişlerini

yorumunuz nedir şimdi?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Fikrim yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ligde 3 İstanbul takımıda şike yapıyor neyini inkar ediyorsunuz? Kaç tane Anadolu takımının hakkını yedi bu 3 İstanbul takımı. Evet videoyu izledim verdiğin kaybedilecek puanları hesaba kattığımızda 5. sıralara filan düşüyor gs fakat bir şey değişmiyor 3 takım gene şike yapıyor olan Anadolu takımlarına oluyor. Zaten sizlerin hatası saçma sapan ligde kavga etmeniz ben İBB'yi destekliyorum evet şampiyon olamıcak bu sene ama destekliyorum sadece bunun maçlarına bakıyorum. Normalde Premier Lig filan izlerim. Zirve yarışı var çünkü lig 2-3 takım arasında dönmüyor. Öyle anadolu tabiri ile orta seviyeli takımlarında hakkı yenmiyor bu kadar ara sıra hakem sorunu çıkıyor ama Türkiyedeki kadar da tescilli şike yapan 3 takım yok !

0|0
    0|0
  • Hakemler gercekten formsuzlar ama sadece gsye degil fb cok kollandi buda bir gercek bir ara hedef bir milyon penaltiydi unutulmadi ama allah var gsyede oluyo.

0|1
    0|0
  • https://m.youtube.com/watch?v=abA8eW4Y4VE Dinime küfreden Müslüman olsa 4. yidiz korkusu sardi

0|0
    0|1
    • Onları görmezler abi görürler mi

• Beşiktaş macı ıle ılgılı gelelım yorumlara aynı macta 8. DK Da ceza sahası ıcınde bjk li bir oyuncunun elle oynamasına penaltı calınmadı ve emenike sahadaki biriyle dalaşmadı veya hakemle dalaşmadı psikolojık bir olay her forma cıkartmaya verilmez kart fırat aydınus acıklamasını yaptı onla ilgili emre biliç olayına gelince :D ne guzel cameraların gosterdıgını yorumluyorsunuz macın ılk dk sından son dk sına biliç sahaya sureklı mudehaleler caner onunden geçerken saldırmalar alves e saldırmalar kufurler etmeler falan biliç konusunu koymanız tamamen provakatif olmus

• @Forbidden_ acıkladım hepsini evet hatalar var ama gs ye yapılanlar resmen burdan abd ye yol olur

• Sesli güldüm

0|0
    0|1
  • Galatasaray'a yapılan hakem hatası olur, Fenerbahçe'ye yapılanlar şike. Onlara göre böyle.

0|0
    0|2
  • Bu sene sampiyon olamiyacaklar istedikleri kadar sike yapsinlar dunya sike dedi ya

1|0
    0|2
  • Parayla satın alınan itler işte

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe lehine yapılan hakem hatalarına yorumun nedir?

0|0
    0|0
Yükleniyor...