Çapkın erkek nasıl anlaşılır ?

Yeni tanıştığınız bir erkeğin sürekli kızlara bakmak dışında çapkın olup olmadığını nasıl anlarız arkadaşlar ? Ne gibi hareketler sergiler çapkın olduğuna kanıt ?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• senin yanındayken başka kızlara bakıorsa zaten cevabı vermiş oluyorsun...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• presantable bi playboysa mumkunu yok anlayamzsın,xrayden geçir mor ışığa tut belli olmaz...haa şuda var evine bağlı çocuguna sahıp cıkan ama arada ayda bir düşeni götüren tipse çok zor yakalaman ..ki bu modeller en yaygın tiptir.,(bu arada her soruna cevap yazıyorum çözucez senin sorunu galiba)

0|0
    0|0
  • eğer gerçekten çapkın ve akıllıysa istesen de anlayamazsın sadece zamanla açık verebilir onları yakalamak zorundasın. ama akıllı değilse muhtemelen yanında da olsa başka kadınlara havalı görünmek için havalı sözler sarfedecektir.

0|0
    0|0
  • tam tersi bakmayandan korkacan , senin yanında bakıyorsa korkma. hele yorum yapabiliyorsa hiç korkma.

0|0
    0|0
  • Aldatıldığın gün anlarsın wuhuu :D

0|0
    0|0

• kelebek gibi uçar arı gibi sokar

1|0
    0|0
  • Profesyonelse anlayamazsın :)

0|1
    0|0
  • hoşuna gittiyse kesin çapkındır :):):)

0|1
    0|0
  • bana bak anla işte

1|0
    0|0
  • sağ eliyle buzdolabını açıyorsa bilki bu bi şeyler karıştırıyor. ablacım çek yorganı yat

0|0
    0|0
  • üzgünüm profesyonel ile işin çok zor :)

0|0
    0|0
  • çıkmaya başladıktan sora seni rehberine aşkım 3 diye kaydetmişse bilki çapkındır :)

0|0
    0|0
  • çapkın erkek karda yürür iz bırakmaz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sürekli kiz arkadaslarindan bahsederse, ben bugün istersen su kiz aninda gelir gibi havalara giriyorsa vs vs

0|0
    0|0
Yükleniyor...