Galatasaray ve şampiyonluğu?

Evet arkadaşlar şampiyon biziz diye öten kuşlar vardı.. Sene başında 4 4 diye dalgasını geçmeye çalışan arkadaşlar vardı 4. yıldız iyi oturdu mu merak ediyorum da.. :D

0|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

• Gece gece fenerli kardeşlerimize niye bu eziyeti yapıyorsun yazık onlara yazık :P :)

0|4
    0|0
    • yok ya onlar hala ötüyor hala bir umutları var :D alıştırayım şimdiden en azından dedim :D

• Sende haklısın, sonra şok etkisi yapmasın orayı burayı taşlıyorlar :)

• orayı burayı bırak kendi statlarını yakıyolar yazık yani :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Oturacak az kaldi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• meşaleleri yakın demiştim 7 hafta önce kimse inanmadı bana :D

0|1
    0|0
  • moruk dalga geçtirme işte sonra ceza yiyorum paso şampuan fener yazdıracağız

0|1
    1|0
  • Biz niyetimizi başta belli ettik. Atamadığımız maçlarda 4 yedik ki bilsinler , hazır olsunlar diye

0|2
    0|0
  • Dereyi görmeden paçaları sıvamayın

1|0
    0|0
  • bu kadar erken kükreme sonra kedi gibi mırlayınca goruruz seni :)

1|0
    0|0
    • :) kükredik bir kere, gerekirse boynumuzu da bükeriz kardeşim ama , boşa kükremek olmadığına inanıyorum ben :D güzel yorumun için de teşekkürler, umarım belli olduktan sonra da ziyaret edersin bu soruyu :)

• Kardeşim yanlış anlama bende Galatasaray'lıyım, ama bence erkenden sevinmeyelim ya son 2 maçta kaybetmeyeceğim ne malum? herşey olabilir o yüzden beşiktaşı yenelim sonra doyasıya sevinelim :)

1|0
    0|0
    • bugün hamza hocanın dzemaili yi ittiren adamın üstüne nası yürüdüğünü gördükten sonra ben takımda neyin değiştiğini anladım kardeşim.. Allah n izniyle bu takım 2 değil 12 maç olsa da bu sene o şampiyonluğu vermez

• şike şike şampiyon diyosun

1|1
    0|1
    • vala kim ne diyorsa artık :D ama senin dediğin tabir de güzel yani :D

• Ahhaha şampiyonluk yarınlara kaldı :Dd

0|0
    0|0
  • Aman şu Beşiktaşi yenelimde

0|0
    1|0
  • takacak inş

0|0
    0|0
  • GALATASARAY Ulan şampiyon ☆☆GS☆☆

0|0
    0|0
  • 4. Yildizin kuyrugunu onlara hediye etcez otursunlar diye

0|0
    0|0
  • Vahap beyaaaaaz
    Ahmet çakaaar
    Şeref sizsin galatasaraaay
    Parayla şampiyonluk ne kadar kolaaay
    (Dün sivasspor taraftarının tuttuğu tempo)

1|0
    0|0
    • bunu gizliden yazmak da ayrı bir memnun edici :D Galatasaraylı değisin sanırım :D

• onu boşverde sen bu kesin bilgiye nereden ulaştın onu bizede söyle bütün sporseverler bunu çok merak ediyor.

Yükleniyor...