Bir erkeği kaybetmek isteseniz, kendinizden bıktırmak isteseydiniz n'apardınız ?

Bir erkeği kaybetmek isteseniz,kendinizden bıktırmak isteseydiniz napardınız ? mutsuzsuzuz fakat ayrılamıyosunuz bunun için çözüm olarak kendinizden bıkması için neler yapardınız ? erkeklerde kız arkadaşınız size neler yapsa ayrılırdınız ?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Burnunu karıştır, sana iltifat ederken geğir, yanında osur, bir hafta banyo yapma git sarıl koltuk altlarını burnuna sok, kaşlarını bıyıklarını kollarını alma iyicene kıllansın,saçını hiç tarama :P . şaka şaka

sabah akşam aralıksız mesaj at mesajına cevap vermediği anda sen beni sevmiyorsun gibi triplere gir.. senle ne kadar ilgilenirse ilgilensin neden benimle ilgilenmiyorsun de, arkadaşları ile buluşmasına izin verme, aileni hiç sevmiyorum de, giyiniş tarzını değiştirmesini söyle..

aklıma bu kadar geldi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• soğuk konuşursa neden böyle diyip düzeltmeye çalışırım o yüzden sevgim artar

çok ilgili olursa bende aşıksam bu sefer doğru kızı buldum derim

o yüzden en iyisi karşıma geçip bana direk söylemesi en iyisi olurdu dolaylı yöntemler daha çok üzer .

0|0
    0|0
  • Tahrik edip, yanından uzaklaş. Randevu verip, gitme. Başka bir erkek olduğu izlemini ver.

0|0
    0|0
  • bir bayan olarak butun bilincaltini su yuzune cikar yeter. aninda bikardi erkek.

tam tersi erkekler icin gecerli!

0|0
    0|0
  • Bırakın bu ucuz kız numaralarını..

0|3
    0|0
  • çok ayrıntılı bir şekilde ayrılık mesajı hazırla soru sormasına izin bile verme

0|0
    0|0
  • mutsusuz ama ayrılamıyorsam ayrılmazdım.

o benim kız arkadaşımsa beraber mutsuzda oluruz.

gelir geçer inş.

0|0
    0|0
  • sıkboğaz ederdim

0|0
    0|0
  • soğuk konuş dakika başı trip at her yaptığını yüzüne vur soğur zaten istemesede :)

0|0
    0|0
  • hiç düşünmemiştim

0|0
    0|0
  • Bence çok sev. Aykut kocaman'ın Selçuğu sevdiği gibi sev. o zaman ayrılır

0|0
    0|0
  • hemen yeni bir sevgili bulurdum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bazı ilişkilerde kadın ya da erkeğin uyguladığı yöntemdir bu. vicdan azabı çekmemek için ve suçlu taraf olmamak için yani terk eden taraf olmamak için karşı tarafı bıktıracak davranışlar sergileyip, karşı tarafının sabrını zorlayıp onun terk etmesini sağlayarak amacına ulaşır. yanlıştır. ayrılmak istiyorsan delikanlı gibi, adam gibi söyle

0|0
    0|0
  • Soguk davran, hic biseyden memnun olma, mizmizlik yap, olmicak zaman olmicak laf rt motalini boz ve sürekli trip at bak bakalim bi daha ariyo mu :P

0|0
    0|0
  • hıc ugrasma bak sana en kısa yontem=)ararsa acma mesaj atarsa cevap verme o da anlar bır dahada aramaz

0|0
    0|0
  • Saçma hareketler!

1|0
    0|0
  • ne gerek var bu uğraşa bitti de gitsin...

0|0
    0|0
  • üşenirim ya uğraşmaya , biz direk kessek olayı.

0|0
    0|0
  • hic birsey yapmam istemiyorum seni diyerim oda briaz adam ise birakir beni heralde ynai

0|0
    0|0
Yükleniyor...