Evlatlık olduğunuzu öğrenseniz ne yaparsınız? Hayatta kalan gerçek ailenizle görüşür müsünüz?

Bugüne kadar çok güzel bir hayat yaşamışsınız.Çok saygın bir aileniz var.Babanız milletvekili ve sanayici.Hem ticari hem siyasi güce sahipsiniz.Ailenizden tek bir tokat bile yememişsiniz.Onlar size hep özgüven aşılaşımız hayatınızda hiç yapamazsın gibi bir kelime duymamışsınız.Hep bizim kızımız yapar demiş aileniz.Liseyi bile Kanada-Toronto'da okumuşsunuz.Sizi çok seven böyle bir aileye sahıpken birden evlatlık olduğunuzu öğreniyorsunuz.Gerçek ailenizden babanneniz ve amcanız hayattaymış.Anneniz babanız daha önce vefaat etmiş.Onların ailesi istememiş sizi yuvaya verilmişler bebekken.Bu aileniz ise sosyal sorumuluk projesi kapsamında kuruma ek bina yaptırırken yaptıkları ziyarette sizi görmüşler.Düşünsenize hayatımı değiştirmişler inanamıyorum.3 gün önce açıkladılar kendimi zor toparladım.Öz(!) babannem amcam beni görmek istiyormuş.Yerimde olsanız ne yapardınız? Görüşürmüydünüz? Bu aileniz hakkında düşünceniz ne olurdu?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Öz ailemle tanışırım ama anne baba demem. beni doğuran ve doğurtan değil yetiştirip büyütendir ailem

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Seni büyüten ve bakan kişiler senin gerçek ailen diye düşünüyorum. Ancak insanlara kızıp-nefret etmenin bir alemi yok. Herkes hata yapabilir. Öz annen ve baban olsaydı senin akrabalarınla görüşmene karşı çıkmazlardı yinede. O yüzden seni yine de asi olma ve seni ziyaret etmelerine izin ver. Kimseyi kırmaya deymez. Merhamet etmeyene merhamet olunmaz...

1|0
    0|0
  • görüşüm ama benım gerçek annem ve babam benı buyutenlerdır benı adam edenlerdır ve onları asla yanlız bırakmam çok sevdımden dolayı

1|1
    0|0
  • sana bakmak istememisler mi yoksa bakamayacak kadar duskun olduklari icin mi evlatlik vermisler? bence bu onemli. ilkiyse gorusmen anlamsiz. ikincisiyse sana buyuk bir firsat yaratmislar.

0|0
    0|0
  • bence görüşebilirsin ama bir yabancıdan farkı olmamalı bence yani senin ailen seni büyütendir. kaldı ki kimsenin senin gibi bir ailesi kolay kolay olmaz bana da destek olacaklarsa bende ailene 2. ailem demeye hazırım. :)

0|0
    0|0
  • zaten hep sorarım evlatlıkmıyım falan diye bellimi olur :D eğer evlatlık olsaydım, gerçek ailemle görüşmek istemezdim. Ben bu aileye alışmışım başka aileye alışmakla uğraşamam (:

0|0
    0|0
  • Görüşmem yani bir şekilde terk etmiş sayılıyorlar annenin, babanın emanetiymişsin onlara ben görüşme derim tabi karar senin ...

ama gerçek annenin, babanın fotograflarını iste derim ...

0|0
    0|0
  • Ailen sana sevgiyi eksik etmemiş ama diğer taraftan nefret ederek kendine de zarar vermeni istemem psikolojik açıdan dediğim görüşüp düşüncelerini dinleyebilirsin sonuçta aklı başında birisin

0|0
    0|0
  • Bu saatten sonra çok da *

0|0
    0|0
  • Görüş... görüşmekten bişey kaybetmessin.

0|0
    0|0
  • görüşmem.bırakmadan önce düşünecekti.oyu kurusun

0|0
    0|0
  • hayatını yaşa sadece giden geri gelmez allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
  • nayır nolamaz derdim

0|0
    0|1
  • Görüşürüm sanırsam ama emin değilim.

0|0
    0|1
  • önce beni neden bıraktılar onu araştırır sonrada mantığımın gücüyle karar veririm kalbimin deyil

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bi defaligina gormekten bisey cikmaz gorurdum ama yine eski yasantima devam ederdim. Anlattigin gibi bi aile birakilmaz haksizlik olur onlara. Babaannenin amcanin da elini op buyukluk sende kalsin. Ama zor bi durum Allah sabir versin.

1|0
    0|0
  • Görüşürdüm. Aklım kalabilir çünkü neden istenmedim neden verildim diye. En azından nedenini onun tarafından duymuş olurdum. Merak da olurdu tabii öz babam kimmiş diye.

1|1
    0|0
  • Görüşürdüm ama bu ailemi asla bırakmazdım.

1|0
    0|0
  • asla görüşmem

0|0
    0|0
  • senin asıl ailen sana bakan büyüten kişilerdir.ben olsam görüşmek istemezdim heralde.

0|0
    0|0
  • görüşme bence annen baban olsa görüş derdim.bide bişyler isterseler tam olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...