Vücut geliştirmeyle ilgilenen tecrübeli arkadaşlara sorularım var?

Boy 1.88 kilom 75. İlk olarak antrenman programından bahsetmek istiyorum. Ben evde çalışıyorum. 1. Gün : sırt omuz kanat, arka kol. 2. Gün: karın, kardiyo. 3. Gün: Göğüs, önkol. Ve off sonra tekrar aynı şekilde devam. Bunların dışında off günlerimde de 40dk interval sistem koşu yapıyorum. Şimdi birde size beslenmemle ilgili detayları anlatıp aorulara geçicem. Örnek olarak bugün ki beslenme programımı veriyorum. Hepsini birlikte vericem öğünleri tek tek yazmıycam ama bunların hepsini bütün bir güne yaydığıma emin olabilirsiniz.
- 7 yumurta 3 ünü tam yedim.
- 1 lt süt.
- 100-150 gr lor peyniri.
- 1 konserve ton balığı
- 2 muz.
- 2 dilim kepek ekmeği.(karbonhidratları antrenmandan önce tercih ediyorum.)
- Ara ara az miktarda kuruyemiş.

Soru 1: Protein alımım yeterli mi?
2: Antrenman sistemi ideal mi? ( Amaç sadece plaj vücudundan biraz daha hacimli olan bir vücut.)
3: Ben aynen bu şekilde 1 aydır bu programı uyguluyorum görüntü olarak henüz pek bir değişiklik yok tabi 1 ayda olmasıda mümkün değil. Burdaki sorum, bu program yeterli olurmu aynı şekilde devam edersem sizce iyi sonuçlar alırmıyım?

Güncellemeler:
Güncel.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Beslenmen sade ve yetersiz et tuketmen sart beyaz et hindi tavukta olur. kas yapabilmen icin gunluk aldin kalorinin ustune cikman lazim 3000 kalori alsan bulklanirsin sonradan karbonhidrati kes guzel bir vucuda kabusabilirsin ben şu an dedim sostemle devam ediom iyi hacim aldim amacim 1 çikta daha yukseltip yaglardan arinmak

0|1
    0|0
    • Et yiyorum hergün ya balık oluyo ya tavuk ya da kırmızı et yukarıdaki sadece örnek dün ki program

• Tamam çok sağol iyi çalışmalar gardaş

• Ne demek topram

Kızlar Ne Diyor 1

• Gelir şimdi sitenin kaslı cool erkekleri

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Alırsın

0|1
    0|0
  • çalışmayı bilmiyorumda beslenmen sağlammış

0|1
    0|0
  • ilk gün çok yogun çalısıyosun

0|1
    0|0
    • Böyle sòyleyince çok gibi geliyo ama dambellarla sadece 2-3 hareket yapıyorum. Sonra zaten hepsi birden barfiks demirinde çalıştırîyorum yani kasları linç etmiyorum. Onun dışında program iyi mi peki? Birde beslenme konusunda yanlışlarım eksilerim varsa yorumunu bekliyorum

• Birde son olarak senin kadar beslenmiyorum dedin ya peki protein tozu kullanıyomusun?

• yok kardo ben hiç kullanmadım protein tozu.. hayvansal proteinlerde yağ oranı yüksektir ben bitkisel protein de tüketiyorum mesela 1 tencere yeşil mercimek kaynatır fırsat buldukça suyunu içerim. fasulye, nohut vs gibi baklagillerde de protein var. bolca yeşillik tüket, bol su iç. fitness oyle bir spor ki bunu hayat felsefesi haline getirmeli her zaman yapmalısın aksi takdirde sonucunu pek alamazsın. sabır iser yeri gelir kolunu 1 cm büyütmek için 6 ay çalısırsın..

Yükleniyor...