Siz erkekler, kadınların hangi tavırlarından hoşlanırsınız?

Bir fikir gelmiyor aklıma yardım edin :(

25 yaşında bir erkek.Ben 18 yaşındayım.Ama yaşıt gibiyiz yani çok iyi anlaşıyoruz.Ben ondan çok hoşlanıyorum.Bazen kardeşiymiş gibi bazen arkadaşıymış gibi bazen de sevgilisiymiş gibi konuşuyor.Aslında anlayamıyorum tam olarak duyguları bana karşı nasıl.Hissediyorum birşeyler var gibi.İnsan anlıyor haliyle,sanki benim ne düşündgmu ne tepki vereceğmi merak ediyor,birazda korkuyor gibi.Ondan hoşlandğmi nasıl anlayabilir.Ben ona diek söyleyemem açılamam.Biraz ergen mi düşünüyorum anlamıyorum kendimi de.Çok kaptırdım kendimi.Derslerime bile engel oluyor.Zamana bırakın demeyin lütfen.Eğer böyle konuşmaya devam edersek hiç iyi olmayacak.Baze arkadaşlarım açıkla durumu herşey belli olsun.Onunda düşüncelerini öğren kendini yıpratma derslerini de etkiliyoor,sınavın var önünde diyorlar.Ama ben korkuyorum benimle ilişkisini keserse yani olacağı varsa ilerde şimdiden bitsin istemiyorum.Siz erkekler ,kadınların hangi tavırlarından hoşlanırsınız,bu tavırları acaba benden hoşlanıyor mu dedirtir? Bana fikir verin şöyle davran böyle davran vs..

Güncellemeler:
arkdaşlar açıldık bırbırımize:) yorum yapan herkese tesekkur ederım. gercekten.Düşünmekten korkmamalı insan ;)

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• burda iş sende biter yaşında ilerdeye birde kabul etmez diyede düşünür çekindiğini sanmıyorum anlattığına göre içine kapalı biri değil.. birde onun yanında ben yaşımdan küçük biriyle beraber olmam veya öyle bir konular geçti sende düşünceni söylemişsen ondan dolayıda kabul etmeyeceğin için bir şey söylemez onu istiyosanda kardeşim mardeşim ayağı yapma o şekilde de açılmaz sana açılamaz yanii...

0|0
    0|0
    • ben hiç yapmıyorum kendı yapıyorum.Bu yas konusunu konustuk hiçbir şekilde problem olmayacagnı bılıyor.İçine kapanık biri değil doğru.Ama ciddi bir adım atsa ah tamam olacakta.

• ben 18 yasındayım.O 25 yasında yanlıs anlasıldı galıba . Bazen ben senın abınım iyi örnek olmam lazım sana dıyor şakayla karışık

• hee bende ters anladım fark ettim yazdıktan sonra tekrar okuyunca arada bir engel görmüyorum muhabbeti ilerletin görüşelim felan fulan diye mesaj at ara sor...

Erkekler Ne Diyor 7

• eeee ne oldu senmi omu açıldı?

0|0
    0|0
    • o bır soru sordu şakasına da yorum yaptı.Ben de acıkca onunla ılgılı duusnduklarımı soyledım.:)

• tamam unutmıcam bu sözünü

• çekingenlik normal:)senin düşüncelerinin aynısını oda yaşıyor.ya bırakırsa,ya kırarsam,yanlış bir şey dersem vs.böyle gidiyor.onun için ona bu güveni vermeye çalış.fazla açılma rölantide git biraz.bunu sende hissettimi bülbül gibi şakır:)tabi enayide olma sende o güveni almalısın ondan.niyet meselesi.

0|0
    0|0
    • demek istediğinizi anladım tesekkur ederım.bir arkadasım acıkca belli et ama ustune dusme dedı.Bu bence aramızdakı bagı koparır gbi geliyor ne dersınız?

• tam aksine.bu senin aklındaki soru işaretini gidermen bakımından gerekli bir şey.aranızdaki yaş farkıda bunu mecbur kılıyor bana göre.sor çekinme bunlardan.sende aşkımı yoksa cinselliğimi arıyor bunu bilmen önemli.hem onu en rahat bu konularla açar anlarsın.

• yapış alt dudağına gitsin :D

0|1
    0|1
  • gayet güzel gidiyor bence. hiçbirşey yapma ve böyle devam et, 3 vakte kalmaz o sana ilanı aşk eder. mutluluklar dilerim.

0|0
    0|0
  • bazı erkeklerde reddedilme korkusundan dolayı teklif edememe durumu vardır,bende olduğu gibi.Başarı şansını zamanla artırmak istiyo da olabilir. Siz ona bu konuda yardımcı olun.

0|0
    0|0
    • karşılık verdiğimde ben ters tepkı alırsam dıye korkuorum.Belkı ben abartıyorum sadece şaka yapıyoruz gülüyoruz eğleniyoruz gibi düşünüyor olabilir.

• sanmıyorum.Erkekler bi kızın yanında sürekli takılıyorsa vardır bişiler. Kızlar gibi kanka modu bize ters biraz.

• işte o korkudan :)

• Bak Çok Yakınız Diyorsun. Aynen Şunu Sor: "ee Gönlünde Biri Var mı ? Ama Ciddi Sor. Yani Sıkıla Sıkıla Ona Bakmadan Alçak Seste Sor. Tam Cevap Verecekken Yüzüne Bak. Evet Derse Ve Senden Gözlerini Çekerse ya da Utangaç Değilse Tam Tersi Yüzüne NET Bir Şekilde Odaklanmışsa Anlarsın. Biraz Tebessüm Edersin. Arkadaş Açılır Zaten.

0|0
    0|0
    • gönlünde biri yok konuştuk.Aslında bır sorun daha var o farklı bır sehırde ancak yuzyuze gorebıldgm tek yer kamera :(

• 1 ay sonra askere gidicek ve 5 ay surucek o ara sınavım yaklasıyor.Yazın öyle birşey yapmayı istiyorum aslında.Şuan ailem sorun yapar gitmemi.o konuda bıraz sıkıntılıyım.dediğiniz çok güzel bir fikir

• Ailene Bir Yalan Uydur. Geziye Gittiğini Söyle Bu İşi Yazın Yap Yada Askere Gitmeden Yapsan Daha İyi Gibi.. En Azından Askerde Seni Düşünür.

• ona hemen inanmamalısın

0|0
    0|0
    • ona karsı tavrım nasıl olmalı?mesela bir örnek verseniz su sekılde soyle yap bunu de vs..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...