Hamza Hamzaoğlunu başarılı buluyomusunuz?

Bence çok çok çok başarılı oldu. Prandelli varken gol atamayacan bir takım izliyoduk ama şimdi 2 tane rahat atarız diyorum maç izlerken. Ve en önemlisi taraftar onu bağrına bastı kazanan türk futbolu oldu. Geldiği günden bu yana sadece fenere ve trabzona deplasmanda kaybettik. Artık yabancı hoca istemiyoruz. Aykut Kocaman ve hamza hoca son dönemde türk futbolunun kazandığı iki önemli teknik direktör olduğu bir gerçek

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye için yeterli ama Avrupada başarılı olabilirmi orda biraz kafamda soru işaretleri var. Özellikle ligin 2 . Yarısında çok büyük hatalar yaptı ve oyun içindeki müdahalerde çok geç kalıyor bunu Şampiyonlar Ligi'nde yaparsa işimiz zor
    Prandelli dönemi kötü bir dönemdi ama unutmayinki bu takım Real Madride ecel terleri döktürdü , Juveyi Şampiyonlar Ligi'nde saf dışı bıraktı yani şu anki başarıyı bir sihirbazlık olarak görmek çokta doğru değil.

0|0
    0|0
    • şampiyonlar ligi için bende korkuyorum açıkçası bugün sivas maçında bile oyuna geç müdahale etti. Takım hucümda iyi ama defansını bir türlü çözemedi. Juve maçı mancininin başarısıydı bana göre italyan futbolunu biliyor adam.

Kızlar Ne Diyor 2

• Buluyorum. Beklentimin ustunde kendisi.

0|0
    0|0
    • Açıkçasi şampiyonlar ligi için korkuyorum sivas maçında bile. stratejik hamleleri geç yaptı bunu çok yapti bu sene illa ki tecrübesizlik var ama kalbim hamza hoca diyo aklım getirsinler kloopu 5 yıllıgina düşünemiyorum o zamn alacağımiz kupaları

• Tabi ki ben lig icin konusuyorum. Prandelli sonrasi yukselen basari grafigine bakarak.

• Tabiki GALATASARAY 4. yıldızı takacak sayesinde

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Galatasarayda geldiğinden beriki olumlu değişim ortada.

0|0
    0|0
  • Hayır. şikeyle maçları alıyorlar

0|0
    0|0
  • Umutu oynatan adamın aklından şüphe ederim

0|0
    0|0
    • Kimi oynatsın seni mi

• aynen kesinlikle katılıyorum sana. şu an reus yıllık 2.1 milyon euro alıyo burak yılmaz 3 milyon euro :) Muslera 3 milyon snijder 3.5. Yekta bile 2.5 alıyor düşün.

• İşte bunlar bizim mallığımızdan

• Evet bence

0|0
    0|0
  • Şampiyon olalım da şu an hoca oyuncu düşünecek şeyde değilim

0|0
    0|0
  • Adam 4x4 ' lük takımı aldı iki tane kupa kaldıracak ALLAH'ın izniyle. adam gibi adamdır hamza hoca

0|1
    0|0
    • Yasin öztekin yarattı adam daha ne yapsın

• bence seneye çok daha iyi oynayacak bak gör. Şampiyonlar liginde böyle oynasın kesin gider zaten

• Yaşı 28 oldu bence kimse onu istemez :)

• evet buluyorum

0|0
    0|0
  • iki tane hangi maç attınız bütün maçlar 1-0 benim bildiğim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...