Evliliğe çok az kaldı ancak bazı taşlar yerine oturunca ..

Düğünümüz çok yakın ve her şey neredeyse tam.Başlarda ciddi anlamda çok mutluyduk,bulutların üstündeydik.2,5 senelik ilişkimizi evlilikle sonlandırmak için can atıyorduk ki son 4-5 aydır olanlardan sonra.Uzun bir süredir birisiyle mesajlaştığını fark ediyordum,annesi de söylemişti.Rehberinde "Bilinmeyen" olarak senelerdir duran kişiyle bir anda mesajda sabahlamaları olmaya başladı.Kendisine sorduğumda eski bir arkadaş olarak nitelendirdiği kişinin aslında eski bir kız arkadaş olduğunu daha yeni öğreniyorum.Mesajlaşmalarını kabullendim ancak benimleyken sen burada bekle geliyorum diyip bir kaç saat sonra gelmeleri canıma tak etti.Gidip o numarayı aradım,bir bayan çıktı.Onun eski sevgilisi olduğunu söyledi,bende ona bu benim sevgilim,ne yapıp ne edip unutmasını istedim ve bir daha aramamasını.Ancak daha aradığım bir kaç saat olmuştu ki,o beni arayıp neden böyle yaptığımı sordu,yani baya bi azarladıktan sonra mesafe istediğini,zamana ihtiyacının olduğunu söyledi.Ne kadar özür dilesemde umurunda değildim,bunu ailelerle paylaşmak niyetinde de değildim.Öncedende böyle şeyler olmuş ama her zaman ilişkiyi kurtarmıştık.Tam beni affetti demiştim ki aniden karşıma çıktı hemde yanında çok güzel bir kızla.Sarmaşdolaş geziyorlardı,ben ise görmezden geldim.Akşamına bana mesaj atıp beni çok sevdiğini söyledi,cevap vermedim aradı açmadım. Napmalıyım,ailelere söylemeli miyim yoksa kurtarılır mı ? :(

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Bunu bile bile böyle bir adamla evlenmek kendi kalemini kendisinin kırması demektir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yürek yiyp gelmiş senin hıyar!

1|0
    0|0
  • Acı bşr cevap vereceğim durduğun kabahat sen bu adama güvenip kendinini mi emanet edeceksin

2|0
    0|0
  • Sen neden özürdiliyosun ki suçlu olan o olduğu halde kusura bakma ama tüm hevesini kursağında bırakmış zaten karaktersiz ama bazen bunu hak ediyorsunuz hep böyle kalasları hayatınıza sokarsınız utanmasa üzerine kuma olarak getirecek ve sen razı olacaksın

1|0
    0|0
  • söyle yol yakınken geri dön

1|0
    0|0
  • saf kızlar senin yanında uyanık kalır bence, zen zır safsın hatta gözünün önünde ceryan eden trbiyesliği göremeyecek kadarda körsün

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• O kadar şeyden sonra sen mi ondan özür diledin yok artık , ailelere söylemen gereken bu işin bittiğidir ...

1|0
    0|0
  • böyle bir adamla evlenilir mi? daha düğün arefesinde sana bunu yapıyorsa nikahı bastıktan sonra daha da rahat davranmaya başlar bence..sen yok yakınken vazgeç bundan..kurtarmaya da çalışma..kurtarmaya çalıştığın ilişkinde resmen aldatılmışsın..

1|0
    0|0
  • Neden özür dilediğini anlamadım kı en basta zaten .. Sarmaşdolaş ve görmezden geldın ha . ne yapmaya çalısıyorsun canım . Ona söyle böyle gordugunu ve bırak.

1|0
    0|0
  • ya afedersinde sende ki nasıl bi kafa? Millet böyle bişeyde evliliğini bozuyor sen daha olmamış evliliği kurtarmaya çalışıyosun. Sanki başka adam kalmadı ülkede. Kusura bakma ağır konuştum ama bide özür dilemişsin pes yani

2|0
    0|0
  • bern böyle biradamın suratına tukurrudum ayrıl kurtul ondan sana esolmaz bırak sevgili bizleolmaz hayrısız cok mutsuz olursun

0|0
    0|0
  • sana ınanmıyorum bu kadar sey yasamssın halen o adamı ıstıyorsun cok yazık... gelecekte nelerle karsılacagını goruyorsun bunları bıldıgın halde onunla evlılık dusunmen cok aptalca kusura bakma...kalbınle degıl beynınle hareket et

0|0
    0|0
  • Keşke o kızla gördüğünde yanlarına gidip selam naber deseydin...Veya resimlerini de çekebilrdin..

0|0
    0|0
  • saka misin kuzum sen? ya da adama mahkum olacak bir sey mi yaptin ailenin kabul etmeyecegi?

0|0
    0|0
  • Sen gurursuz musun?

0|0
    0|0
    • :((

• Kusura bakma hiç, bu kadar olaydan sonra dahi bunları söyleyebiliyorsan, aklıma başka birşey gelmedi.

Yükleniyor...