Bunu annesine söylesem mi çok kararsız kaldım

sınıf arkadasım aslında pek samimi değilz ailesi müslüman ama o değil ailesinin bilmedini söledi bana aslında inandı bi dinde yok dinine asla karışamam belki ama çok kararsız kaldım ailesine sölersem belki doru yolu bulur aklının karıştını düşünüyorum ama biraz korkuorum hiç bulaşmasammıki :(

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• hayır bence sen bu konuya karışma. illa doğru yolu bulmasını istiyorsun sen ona telkinde bulunabilirsin. ama telkinde bulunacak kadar islami bilgin yoksa da sakın buna kalkışma.

1|0
    0|0
    • :( bn bşy demiorum kuranı yakana kadarda aslnda böle bşeye inanmiodm şaka yapio sanıodm :(

• ben kendi adıma Allah hidayet versin diyorum. başkaca birşey gelmiyor elimden. ama sen karışma bence bu konuya.

• doru sölüosn karışamam ztn keske bni dnlese anlasa müslümanlığı karaçarsaflık olarak görüo :( doğal olarak öyle olcama müslüman olmam dio

Erkekler Ne Diyor 4

• Ailesi evlatlıktan red bile edebilir yani ailesine söyleme derim. bir hocanın yanına götürüp onları karşı karşya getirip konuşturabilirsin tabi zorla güzellik olmaz.

0|0
    0|0
    • boşvr bi anda cok kızdm ondan kararsızlığa dştm ama şmdi sakn kafyla dsndmde hiç bseyine bulaşmcm

• bulaşmana gerek yok dini inancını seçmesi kişinin kendi kararıdır ve eğer ailesi onu iyi bir şekilde yetiştirse veya bundan kaygı duysa arkadaşın böyle olmazdı o yüzden senin yapman gereken bişey yok bence.

0|0
    0|0
    • :( peki karışmıorm bn ozaman :(

• Belki doğru yol onunkisi. Belki sen yanlış yoldasın. Ailesine bunu söylemen aile içi problemlere sebep olur. Ailesi ona baskı kurarsa da sen günaha girmiş olursun.

0|0
    0|0
    • sölemiyim yani :( napim müslüman değilim ben die kuranı falan yaknca grcktn cok kötü oldm ne yapcamı sasrdm

• Önceden müslümandı diyorsun onun için ama daha çocukken bir insanın müslüman olması birşey ifade etmez ki. Sen daha hayat hakkında fikri olmayan bir insanın dini İslam'dır diyemezsin.

• doru dion alşmşm hiç görmemştm müslüman olmayan brini nse

• Bence arkadaşın doğru yolu bulmuş, ondan bişeyler kapmaya bak derim

0|0
    3|1

Kızlar Ne Diyor 4

• herkes kararında özgürdür, sen müdahale edip ispiyonculuk yaptığında "kötü çocuk" olcaksın, bir daha güvenemeyecek sana. anlıyorum iyiliğini istiyorsun doğru da yapıyorsun fakat aileyi karıştırma. ona hissettirmeden doğru yolu göstermeye çalış ama ısrarcı olma baskı yapma...

0|0
    0|0
  • sana ne oluyor ki belki sorgulama sürecinde hele ailesine gidip anlatmaya hiç hakkın yok inanç sadece kişinin kendisini ilgilendirir.

1|0
    0|0
    • ya canım ztn belrtiorm ya sorgulama dönemnde okula gec yazldm içn 2 yaş kçk bnden sadece bu sürecte yaptı hareketlr cnımı sıkıo ve öğretmnlermzde müslğman değil hep yanlş blgi alio bziddinlemioe

• yapacak bir şey yok elbet başka ortamlara da girecek doğruyu yanlışı ayırt edecek zamanlara gelecek

• :(

• canım boşver bulaşma.

0|0
    0|0
  • Bırakta ona kendi karar versin, senin bu şekilde karışmaya ne hakkın var?

0|0
    0|0
    • ordada söledm asla dinine karışmiorum ama bzm okulda bi cok müslüman olmayan öğretmen var o müslümandı aileside öyle ama aklı karışmş die düşündm :( nse bncede kötü bi cözm :(

• Düşüncen iyi niyetli ama, o kendi yolunu kendi çizer, hiç karışmaman en mantıklısı

• :(

Yükleniyor...