Koşmak falan fistan?

Koşarak kilo verilir mi? Deneyimi olan?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo vermek istiyosan kalori acığı yaratmalısın nasıl kalori açığı yaratırım diyosan bir dengeli düzenli bir beslenme programıyla gerektiğinden daha az kalorili yiyecekelr tüketirsen iki gerektiği kadar kalori alıp kardiyo egzersileri ile kalori acığı yaratarka uzun vadede 2 yol cok basarılı ve doğru yoldur 7000 kcal açığında 1 kilo veririz yani iyi kalori yakmak istiyosak sabit tempoda 1 saat antreman yerine tempolu antremanlar yapmalıyız kalp ritmini yükselticrk kcal daha cok yaktırıcak bu insanın elinde olan bir şey yani bunu snn karekterin belirler iyi antreman yaparsan doğru beslenirsen cok iyi hale gelbişirsin Günde 40dk tempolu koşamk yani söyle olabilir ilk 5 dk cok yavaş tempoda ısınarak son 5 dk cok yavaş soğuyarak koşman ve aradaki 30 dkya 1.30 dk normal tempo 30 snye sorlayarak vucudu koşaraan tempolu muthiş bir egzersiz olmuş olur ama bu egzersiz yolu yüzde 25 dir en fazla en önemlisi dopru beslenmedirhaftanın 4 veya 5 günü bu egsersizleri uygularsan kalan günlerdede dinlenirsen ve doğru beslenirsen sonuc aiyi olarak gidersin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sabah kalkip kosarsan ustune yemek yemessen glikojen depolari bostur ve yakma hormonlari salgilanir. Kosu iyidir onemli olan yaktigin kalori istersen 10 kalori al 2 dakika kos 20 kalori yakarsan kilo verirsin onemli olan kilo vermekte yaktigin kalori aldigindan fazla olsun :)

0|0
    0|0
  • Yok koşarken kilo alıyorsun. asdasd

0|0
    0|0
  • Uğraşma boş ver sen..

0|0
    0|0
  • olurda günlük yapılması lazım :D

0|0
    0|0
  • Yürüyüş yap koşu değil

0|0
    0|0
  • verirsin sağlıksız verirsin

0|0
    0|0
  • Koş ve yeme kesin verirsin.

0|0
    0|0
  • verilir elbet ama koş 100 kalori harca sonra eve git iki tabak yemek yersen elbet kilo gitmez :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aç karnına koş 1 bardak su iç gene koş diyet yap hergün farklı besinlerden ye ama azar azar ye eminim azimliysen sende kilo verirsin ama
    Not:su içerken 1 yudum felan 1 bardak içmede

Dip not:Koşu bandında koşma temiz havayı solu güzel bir koşu olsun.

En dip not:Azim et ve yap . Kazanmayı amaçla

0|0
    0|0
  • yarım saatten sonra yağ yakmaya başlıyosun diye biliyorum

0|0
    0|0
  • İçinden çöp poşeti giy koş ben çok yararini gordum

0|0
    0|0
  • Diyet ve tempolu yürüyerek verilir

0|0
    0|0