Fitnessciler bir bakabilir mi?

Hafta sonu yazılmayı düşünüyorum. Cahilliğime sayın nasıl giyinilir orada yani altıma tayt üstüme normal tsörtmü? Alışverişe çıkıcam ne almalıyım ne önerirsiniz? bir spor ayakkabısı şart zaten

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• bir dk blogtan bakayım.

SPOR ÇANTASI
    ANTRENMADA GİYECEĞİMİZ TEMİZ GİYSİLER
    TEMİZ ÇORAP
    NAYLON POŞET 2 TANE (biri ayakkabıları koymak için diğeri ise antrenman sonrası giysilerimizi koymak için)
    SPOR AYAKKABISI
    DEODORANT VB. BAKIM ÜRÜNLERİ
    DUŞ HAVLUSU, SAÇ HAVLUSU, DUŞ JELİ VE DİĞER BANYO VE BAKIM ÜRÜNLERİ
    TERLİK
    ANTRENMAN HAVLUSU
    MP3/KULAKLIK
    SHAKER/TOZ SAKLAMA KABI/HAP KUTUSU
    PROTEİN BAR/MUZ VB. GIDALAR
    AĞIRLIK ELDİVENİ
    İLK YARDIM ÇANTASI
    ÜYELİK KARTI
    DOLAP ANAHTARI
    TOKA
    HAVLU SAÇ BANDI

Neden tercih edilir filan blogumda yazıyor özelden link atabilirim isterseniz.
    Ayrıca giysi olarak t-shirt ve eşofman altı tavsiye ederim. Bizim burada bir kaza yaşadı kızın biri squat yaparken taytı arkadan yırtıldı tanımadığım bir adam ile sıra sıra çalışıyorduk aynı hareketi yapacaktık cart sesi ile kıza doğru yöneldik kızın arkadan taytı yırtıldığını fark ettik giydiği iç çamaşırını ve kalçanın bir kısmını görmüş olduk gerçi tek biz değil neredeyse salonun 4 te 1 gördü yaklaşık 10-15 küsür kişi. Olay 1 hafta önce yaşandı kızı bir daha salonda görmedim zaten kalça kısmını kapatarak kıpkırmızı bir şekilde soyunma odasına yönelmişti. Tayt gibi dar giysiler her zaman bu tip küçük duruma düşürebilir insanı. Dar sonuçta daha çabuk yırtılırlar. Daha rahat hareket etmenize ve rahat etmenizi sağlar ama bence rezil olmaktansa eşofman altı giymek daha mantıklı. Hem eşofman altını %100 pamuk alırsınız terinizi emer kumaş olarak daha iyi hem. Ayrıca çalışacağınız saaatlerde erkek kız karışık ise başka erkekler sizin alt kısmınızla epey ilgilenir tayt giyerseniz sürekli kalça ve bacaklarınıza bakarlar gizli gizli video ve fotoğraf çekenler bile çıkabilir. Eşofman altı üstüne t-shirt en iyisidir. Yukarıda yazdıklarımdan ürün tavsiyeleride bulunabilrim nereden aldım kaça aldım gibi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• nasıl rahat ediyorsan

0|0
    0|0
  • Rahat hareket edebileceğin kıyafetler seç ne dar ne bol eşofman da giyebilirsin tayt da bu senin seçimine kalmış ama şunu gözlemledim salona gelen çoğu bayan tayt giyiyor spor ayakkabısı olarak içten topuklu kalın taban ve uzun tabanlı ayakkabıları tercih et düz taban sakın alma önerim Kalenji

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim başka var mı tavsiyen daha önce gitmediğim için bilmiyorum kusura bakma :/

• Genelde ince tayt ve t-shirt kombini yapıyorlar koşu ayakkabıları felan havlunu , suyunu yedek t-shirt felan unutma

0|0
    0|0
    • su orda satılmıyormu ki cidden daha önce gitmediğim için bilmiyorum :/

• Satılıyordur kesinlikle tabikide :) 1-2 TL vericekseniz 300ML suya birşey diyemem

• Ben fitnessa gidiyrm salondaki hocam bayan o hep tayt altına spor nike bide üstüne sıkı birseyler gidiyor

0|0
    0|0
  • ter tutmayan tişörtler rahat oluyor polyester kumaş
    kısa spor çorabı

0|0
    0|0
  • Eşofman ve tşört

0|0
    0|0
  • üstüne normal tişört, eşofman, eldiveni sakın unutma :D ama bayansın bayanlar daha iyi cevap verir :)

0|0
    0|0
  • karma ise tayt giymemelisin

0|0
    0|0
  • bol spor elbise giyin, abazalar sağına soluna bakmasın rahatsız olursun.

0|0
    0|0
  • klasik tayt ve uzun tişort hoş olur.. boy kilo kaç?

0|0
    0|0
  • Body mi yapacaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Adidas al😊

0|0
    0|0
  • Vücudun tam iyi değilse eşofman ve rahat bol tişört al pamuklu olsun. Ama yok ben fitim diyorsan sporcu taytlarından al ve koşu ayakkabıları :)

0|0
    0|0
  • Erkek kadın karışıksa tayt alma bence rahatsız olabilirsin helede yeniysen bir alış önce. Spor südyen almanı tavsiye ederim o çok önemli.

0|0
    0|0
    • Karnımda tüy yok ama belimde var milletin göz zevkini bozmıyım sonra :/

• teşekkür ederim canım :)

• Rica ederim kolay gelsin :)

• fitness taytı ile spor sütyeni.

0|0
    0|0
    • spor sütyeni olmaz gibi ya karnımda tüy yok ama belimde var

• Spor sutyenini tişört altına da giyebilirsiniz. Günlük sutyenin telleri rahatsız eder ve sıcak olur.

• Onlar sizin göz zevkinizi bozmasın da.

• Evet tayt tişört bir spor ayakkabi yeterli

0|0
    0|0
  • Bence pamuklu kapri esofman altı ve tişört. Tayt aslında rahat oluyor ama çok bakiyorlarmis yorumlarda öyle yazıyor. Uzun eşofman altı da giyebilirsin ama yaz geldi bunaltir.

0|0
    0|0
  • Spor ayakkabi sart evet. Eger elit biyerse sort atletle gidebilirsin. Ama degilse sporcu tayti ve atleti

0|0
    0|0
Yükleniyor...