Yine hakemler yine korunan G. S yorumlarınızı alalım?

Yine hakemler yine korunan G. S yorumlarınızı alalım?

Sivasın ilk yarıda net penaltısını vermeyen hakem g. s ye 2-0 yenikken sivas gucunu ruzgarını arkasına almısken uyduruk pozisyondan penaltı çalıyor olamaz bu kadar sizin yorumunu şike yok mu hala

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• penaltı olması için önce yasine dokunması lazımdı.

Sivasspor taraftarı devre arası tempo tutuyor:
    Vahap beyaaaaaz ahmet çakaar şeref sizsin 6alatasaraaaay. parayla şampiyonluk ne kadar kolaaay

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• bizi TESCİLLİ şikecilerle karıştırmayın ;)

0|3
    0|1
    • Siz saray soytarısı korumalı şikecisiniz

• para aktarımı falanda yok olsaydı emin ol çarşaf çarşaf medya servis ederdi

• ya manisa başkanına mı ne vermiş ya hatta bunu medya falan da yazdı o borçtu falan dedi aziz hatta

Erkekler Ne Diyor 4

• Hakem bugün iyi maç yönetmedi bize verilen penaltı değildi bana göre müsahale var ama ben penaltı çalmam bu arada Sivasında bir penaltısı verilmedi bana göre içerdeydi Sivas haketti ama hakem gününde değildi Sivasın ve GS nin penaltı pozizyonlarını süzmek zordu hakem açısından biz tekrar tekrar izlince gördük.

0|0
    0|0
    • 6. hakem boşuna mı var kardeşim orda adamlar bayrak tutup mac başı ciddi paralar alıyorlar resmen rezalet otesi

• Emek hırsızlığı bir forma için sembol haline gelmiş. Tebrikler geleceğin yıldızı Yasin.

0|0
    0|1
  • hangi net penaltı hafız? gözlük göndereyimmi sana ben iyice bidaha bakarsın

0|0
    0|1
    • Sivasın pozisyonu ceza sahası ıcınde semıh kayanın hareketi aç izle geri

• Şike Şike Şampiyon !

0|1
    0|0
Yükleniyor...