Söylemedim diye böyle olmak zorunda mıydı sanki?

hani olur ya birini içten içe seversiniz. bazen korktuğunuz için bazen utandığınız için bazen kendinize yakıştıramadığınız için bazen de beni tersler diye gidip de konuşamadığınız açılamadığınız sevgiliniz olmuştur. işte o sıralarda bir arkadaş size yanaşır ve maksat muhabbet olsun diye size sorar ya sevgilin var mı ya da sevgilinin ismini söyler misin gibisinde. siz tabii bazı sebeplerden dolayı söyleyemediğiniz o ismi, arkadaşınız söyler. hem de kendisi seviyordur. acaba ondan önce davranıp ben mi o kişiyi seviyorum dese miydim diye düşündüğünüz oldu mu?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• dizilerden bildigim bir durum :) ama düsünmedin mi hic bu kii baskasi ister diye? beklersen olacagi bu. git kiza asil demiyorum ama hic olmazsa kisa notlarla mesajlarla ben ilgileniyorum mesaji verseydin. arkadasin ne kadar ciddi? ne kadar samimisin?

0|1
    0|0
    • hep korkular yüzünden yapamadım.

Kızlar Ne Diyor 3

• Cesaret lazım.

0|1
    0|0
  • yemeyenin malını yerler..acele edecekdin.

0|0
    0|1
    • biraz farklı bir benzetme olmadı mı?

• kolayı var sorun o zaman.

• yılllar yıllar önceydi. :( bazen diyorum ki iyi kide söylememişim. ama insan da bir düşünür değil mi ama. arakdaş demez mi bu insanda belki benim sevdiğimi seviyordur söylemeyeyim bari diye. değil mi ama? :(

• kız farkında mı kimin sevdiğinden falan?

arkadaşınız mı yoksa uzaktan biri mi?

0|1
    0|0
    • kız farkında değil. okuldan biriydi. çooook eskiden. :(

• sen bilirsin unutamamn da garip bi durum değil içinde kalmış sonuçta

böyle de yaşarsın yani sorun yok

• off. :(

Erkekler Ne Diyor 2

• tam olarak öyle olmadı ama hoşlandığım kızdan arkadaşım için vazgeçtim sonra unuttum gitti :)

0|1
    0|0
    • gerçek seven sensin. işte. hep böyle olur ama kızlar anlamaz bizi işte. bazen sevgimizden dolayı sevdiğiizden vazgeçebiliyoruz değil mi? vayy beeee.

• biraz rekabetçi ol bence hemen vazgeçme dünya iki kişilik sonuçta :)

• öyle de. cesaret edemedim haa. onu sevdiğim için vazgeçti ondan. belki böyle daha mutu olur diye düşündüm.

• ben hep açılırım en temizi. öbür türlü insan mala bağlar dikkat et

0|1
    0|0
    • korkular bırakmıyor ki.

• korkma ben daha dün çıtlattım. olmadı. bugün daha iyiyim mesela. ama tabi çok entry level dı benimki

git gide saplantı olur bro söylemedikçe içinde büyür, söyle kurtul

• haklısın ama çooooktaaaaaan geçti bileee. yıllaar önceydi.. :(

Yükleniyor...