Erkekler hoşlandığı kızın başka biriyle çıktığını öğrenince o kızdan vaz geçerler mi?

erkekler hoşlandığı kızın başka biriyle çıktığını öğrenince o kızdan vaz geçerler mi yoksa ayrılsın diye beklerler mi

0|0
5|25

En İyi Erkek Görüşü

• BEN TÜM YÜREKLİLİĞİMLE SÖYLÜYORUM, UTANACAK BİRŞEY YOK; BEN, BEKLERİM ARKADAŞIM...

2|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 24

• BEN DE TÜM YÜREKLİLİĞİMLE SÖYLÜYORUM, UTANACAK BİRŞEY YOK; BEN O BASKA COCUGUN AGZINI BURNUNU KIRARIM ARKADAŞIM...

1|0
    0|0
    • Benim fikrim de bundan yana dostum denedim uyguladım fakat bunu yaptıktan sonra hoşlandığın kızın sana nasıl bi gözle baktığını görmek istemezsin . Seni gerizekalı naptın hayvan falan filan sen sen ol deneme . :D

• ben yaklask 10 defa denemısımdır ve sadece kendı manıtam ıcın dııll.aynı zamanda arkadaslarımn manıtası ıcınde buna benzer olaylar ıcerısınde bulundum..hayvan dıyen ı de bayarım arada :D bosver yaa herkeze ısyan :D

• %90 ı beklemez siler o kızı

1|0
    0|0
  • ilk baslarda cok sınırlenır vazqecmıs qıbı olur sen ayrıldın mı sana bıseyler yazıp measj olarak yada dısarda konusursa senden hıcbır zaman vazqecmemıstır

1|0
    0|1
  • Ben şahsen eğer gerçekten seviyorsam beklerim :D

1|0
    0|0
  • o anki psikolojiye bağlı sogurum ama.

1|0
    0|0
  • Ben beklemem vallla kız elden gitmiş artık. Çıktığı var.

1|1
    0|0
  • karaktere göre değişir

0|1
    0|0
  • bekler diye düşünüyorum ama uzak durmadan dost gibi görünüp ondan ayrılmasını bekler ayrılıncada yakınlaşır ki zaten dost gibi göründügü için o kişide teklifine acaba diye yaklaşmaz daha rahat olur:D

0|0
    0|0
  • vazgeçmeye çalışırda artık becerirmi beceremezmi o aşık mı diilmi ona kalmış.

0|1
    0|0
  • ben sıraya geçerim.. neden vaz geçecekmişim? sıranın bana geleceğini bileyim yeter..

0|0
    0|0
  • bekler ama beklerken de yedek kulübesi önünde ısınma turları atar

0|0
    0|0
  • senin ondan ayrılmanı bekleyecek bi erkek bulursan yapış bırakma ,hatta evlen

0|1
    0|0
  • başkalarıyla ilgilenir, ama o birini bulmadan kız tekrar boşa çıkarsa geri dönebilr

0|0
    0|0
  • çıkıp çıkmamasında bilmem de evlenince kesin vazgeçerler

0|0
    0|0
    • evlenince tamamda sizin kizi istemenize engel mi baska biriyle cikmaya baslamasi umut kesilir mi

• umut beslemez mi belki diye ?

• belli olmaz, besler mesela ben 2 kere reddedildim yine de vazgeçmiyorum

• çok beklersin yedek kulubesimi bu

0|0
    0|0
  • Ayrılana kadar başkası ile çıkarlar :D

0|0
    0|0
  • Ben beklemem çocugu korkutur ayrılmasını saglarım kızdan 1 defa öyle yaptım zaten.

0|0
    0|1
  • ühhhüüüü ühühüüü. :( bak bende bundan bahsediyordum. link

ya nden ama yaa. :(

0|1
    0|0
  • senin ondan ayrılmanı bekleyecek bi erkek bulursan yapış bırakma

0|0
    0|0
  • yavşak olan erkek bekler,benim eski çıktığım kızda aynı olayı yaşadım çocuk bana diyoduki,senle ne yaşadıysa benim kabulüm sonra evlendi tabi:)

mide meselesi kardeşim ben biriyle çıkan kızı bekleyecek kadar basit değilim bir şerefim bir gururum ve herşeyden önemlisi onurum var bekar kalmayı tercih ederim

karaktersiz erkekler bekler

1|0
    0|0
  • sevdiğim kız kardeşim dediğim kişiyle birlikte sence ben ne yapmalıyım ?

0|0
    0|0
  • kadınına göre değşir bu bekleyedebilir devam da edebilir

0|1
    0|0
  • kavga çıkar kesin diyorum

1|0
    0|0
    • kizin kimi sectigi onemli degil mi

• Beklerim Söylerim arabesk dinlerim ayrılırım başka bir tane bulurum ama eskiseni unutaMAM.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• vçıkıtğı olan kızı beklemeyin. adı üstünde çıktığı var, kara kedi mi olacaksın oyunbozan mı? yeni maceralara yelken açın, eşi partneri olan kişi senin için onu bırasa yarın birgün o vefasızlığı sana da yapacak kadar şahsiyetsiz demektir

0|0
    0|0
  • Sen hoşlanmaktan bahsediyorsun hoşlanmak ve sevmek ayrı kavramlar.Ama bence beklemez hatta soğuyabilir.

0|0
    0|0
  • bence bekleyen tek tük

1|0
    0|1
  • Hayırdır kız. Kendine yer mi açıyorsun.

0|0
    0|0
  • yedek kulüben mi var gizli?

0|1
    0|0
Yükleniyor...