Erkekler hoşlandığı kızın başka biriyle çıktığını öğrenince o kızdan vaz geçerler mi?

erkekler hoşlandığı kızın başka biriyle çıktığını öğrenince o kızdan vaz geçerler mi yoksa ayrılsın diye beklerler mi

0|0
527

En İyi Erkek Görüşü

• BEN TÜM YÜREKLİLİĞİMLE SÖYLÜYORUM, UTANACAK BİRŞEY YOK; BEN, BEKLERİM ARKADAŞIM...

2|1
    0|2

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• BEN DE TÜM YÜREKLİLİĞİMLE SÖYLÜYORUM, UTANACAK BİRŞEY YOK; BEN O BASKA COCUGUN AGZINI BURNUNU KIRARIM ARKADAŞIM...

1|0
    0|0
    • Benim fikrim de bundan yana dostum denedim uyguladım fakat bunu yaptıktan sonra hoşlandığın kızın sana nasıl bi gözle baktığını görmek istemezsin . Seni gerizekalı naptın hayvan falan filan sen sen ol deneme . :D

• ben yaklask 10 defa denemısımdır ve sadece kendı manıtam ıcın dııll.aynı zamanda arkadaslarımn manıtası ıcınde buna benzer olaylar ıcerısınde bulundum..hayvan dıyen ı de bayarım arada :D bosver yaa herkeze ısyan :D

• %90 ı beklemez siler o kızı

1|0
    0|0
  • ilk baslarda cok sınırlenır vazqecmıs qıbı olur sen ayrıldın mı sana bıseyler yazıp measj olarak yada dısarda konusursa senden hıcbır zaman vazqecmemıstır

1|0
    0|1
  • Ben şahsen eğer gerçekten seviyorsam beklerim :D

1|0
    0|0
  • o anki psikolojiye bağlı sogurum ama.

1|0
    0|0
  • Ben beklemem vallla kız elden gitmiş artık. Çıktığı var.

1|1
    0|0
  • karaktere göre değişir

0|1
    0|0
  • 20 yaşındayım. 3 senedir uzaktan akrabam olan kızı seviyorum, aşığım. Ama o 4 senedir başka bir çocukla çıkıyor. Kızla Instagram'da arkadaşça konuşuyoruz arada, ama o bilmiyorki onunla konuştuğumuz her arkadaşça yazışma benim yüreğimi dagladigini. Sabahlara kadar fotoğraflarina bakıp hayal dünyasında yaşıyorum. Ama bekliyorum biliyorum ki seven kişi ne olursa olsun bekler bir gün muradına erer.

0|0
    0|0
  • bekler diye düşünüyorum ama uzak durmadan dost gibi görünüp ondan ayrılmasını bekler ayrılıncada yakınlaşır ki zaten dost gibi göründügü için o kişide teklifine acaba diye yaklaşmaz daha rahat olur:D

0|0
    0|0
  • ben sıraya geçerim.. neden vaz geçecekmişim? sıranın bana geleceğini bileyim yeter..

0|0
    0|0
  • vazgeçmeye çalışırda artık becerirmi beceremezmi o aşık mı diilmi ona kalmış.

0|1
    0|0
  • bekler ama beklerken de yedek kulübesi önünde ısınma turları atar

0|0
    0|0
  • senin ondan ayrılmanı bekleyecek bi erkek bulursan yapış bırakma ,hatta evlen

0|1
    0|0
  • başkalarıyla ilgilenir, ama o birini bulmadan kız tekrar boşa çıkarsa geri dönebilr

0|0
    0|0
  • çıkıp çıkmamasında bilmem de evlenince kesin vazgeçerler

0|0
    0|0
    • evlenince tamamda sizin kizi istemenize engel mi baska biriyle cikmaya baslamasi umut kesilir mi

• umut beslemez mi belki diye ?

• belli olmaz, besler mesela ben 2 kere reddedildim yine de vazgeçmiyorum

• çok beklersin yedek kulubesimi bu

0|0
    0|0
  • Ayrılana kadar başkası ile çıkarlar :D

0|0
    0|0
  • Ben beklemem çocugu korkutur ayrılmasını saglarım kızdan 1 defa öyle yaptım zaten.

0|0
    0|1
  • Ben ona içindekileri döktükten sonra, eğer ki çıktığı birisi yok ve o günden sonra, gönül davetiyemi, kabul etmeyip, daha sonra bana vermediği fırsatı başkasına veripte, onunla çıkıp, onda umduğunu bulamayınca, bana yaklaşmaya çalışıyorsa, o defter zaten başka birini tercih ettiği an kapanmıştır. Kısacası ben duygularımı açtıktan sonra, beni tercih etmeyip, daha sonra teklif eden başka birini kabul etmişse gururum, herşeyden ve herkesten daha değerlidir, nitekim bunu yaşadım ve karşımdaki defalarca yanlış yöntemlerle (ima etmek, bakışmak, haber göndermek vs.) tekrar ilgi beklesede bir daha oralı olmadım, ben hiç kimsenin yedeği olamam, hiç kimsede benim yedeğim olamaz, değişen ne ki, neden o zaman değil, sonra? Hele de kalitesiz birini tercih etmişse zaten aptallığını da ispat etmiştir. Tabii herşeyin bir istisnası vardır, birazda karşıda ki insana bağlıdır, af dilemeyi biliyorsa belki, ama dedim ya istisna durumlar, zaten kaideyi bozmaz. Ha benden önceyse bu normaldir, önemli olan karşısına çıktıktan sonra ne yaptığı.

0|0
    0|0
  • ühhhüüüü ühühüüü. :( bak bende bundan bahsediyordum. link

ya nden ama yaa. :(

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 5

• vçıkıtğı olan kızı beklemeyin. adı üstünde çıktığı var, kara kedi mi olacaksın oyunbozan mı? yeni maceralara yelken açın, eşi partneri olan kişi senin için onu bırasa yarın birgün o vefasızlığı sana da yapacak kadar şahsiyetsiz demektir

0|0
    0|0
  • Sen hoşlanmaktan bahsediyorsun hoşlanmak ve sevmek ayrı kavramlar.Ama bence beklemez hatta soğuyabilir.

0|0
    0|0
  • bence bekleyen tek tük

1|0
    0|1
  • Hayırdır kız. Kendine yer mi açıyorsun.

0|0
    0|0
  • yedek kulüben mi var gizli?

0|1
    0|0
Yükleniyor...