İnsanların en çok hangi huyunu itici bulursunuz?

Evet arkadaşlar, belli bir ortamda olduğumuzu farz edelim; her şey güzel, hoş bir şekilde muhabbet devam ediyor. Fakat bir anda, birisi yanlış bir hareket yapıyor ya da yanlış bi laf ediyor. Sonra bi anda ruh halinize işliyor. E hal böyleyken, sinirlerinde gerilmemesine imkan yok.

Sizin için herhangi bir toplum içinde yapılmasını kötü karşıladığınız durum hangisi veya hangileridir?

Anketten oylama yaparsanız, insan analizi ve düşünce yapısı üzerine belli başlı fikirler edinebiliriz.

Sevgiyle kalın...

• Aynı ortamda bulunduğum kişilerin kulaktan kulağa fısıldaşması
    30% (8)14% (3)22% (11)Oy Ver
  • Durmadan konuşulması, karşısındaki insana konuşma fırsatı tanımaması
    19% (5)27% (6)22% (11)Oy Ver
  • Kullandığı cümlelerin çoğunda argo kelimeler bulundurması
    11% (3)9% (2)10% (5)Oy Ver
  • Bedensel iticilik (ağzının kokması, tükürerek konuşmak, eline hakim olamama, cimciklemek vesaire
    37% (10)23% (5)31% (15)Oy Ver
  • Diğer
    3% (1)27% (6)15% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
18|29

En İyi Kız Görüşü

• dürterek konuşan insanlardan tiksindiğim kadar başka hiçbişeyden tiksinmiyorum sanırım.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• bence agzından cıkanı kulagının duymamsı yanı her konuda her sekıle bır fıkrı olması ama bu fıkırlerın hıc bır ıse yaramaması yanı dıger dıyorum .

SAYGILAR :D

0|0
    0|0
  • ben anketten digerini sececegim, cunku biraz siradisi hareketler beni iten seyler. elleri dururken ayak parmaklariyla sigara icmeye calismasi, cekmeceleri kurcalama huyu olmasi, buzdolabinin icine sakiz yapistirma, yemek tabaklariyla frizbi oynama (yemekler icindeyken hem de!), agzinin sarimsaksiz yogurt kokmasi ve hasere yeme aliskanligi. itiliyorum bu davranislar tarafindan

0|1
    0|0
  • Öncelikle kendini bilen, öz güveni olan insanlarin yukarida yazdigin ortamlardan etkilenmeyecegini soylemek isterim.

Eger sana gercekten yanlis birsey yapildigini, soylendigini dusunursen, rencide etmek, ters cevap vermek ya da bozulmak yerine, neden bu sekilde davranildigini sorabilirsin. Agiz kokusu falan bazen fiziki rahatsizliklar nedeniyle olabilir unutma.

Eger o kisi begenmedigin davranisa, bedensel iticilige devam ediyorsa bir daha gorusmen gerekmez.

Kucuk bir saptama : Cok konusan degil, iyi dinleyen sevilir :))

0|0
    0|0
    • Sevildiğimi hissettim :)

• Dogru, ama bu gene kendi kendinle kalmak gibi geliyor bana. Kendimden örnek vermem gerekirse, ben anlattigim seylere cevap/tepki almak isterim.

Bir anlamda bu KS sayfasi cok guzel birsey. Cevaplarin cogu samimi geliyor bana. Meramini kisa ve öz yazmak, baskalarindan yorum almak. Bu da bir kendini ifade ve dinletme yolu degil mi?

• Belli bir çevre ve samimiyet kurmadığın sürece evet. Gerçi KS yöneticileri bu duruma da el atmışlar. "Gizli" olarak soru sorma hakkı tanımışlar. Bu aslında çok iyi bir şey. Olumlu ya da olumsuz, eğitici ya da öğretici her anlamda bir çok cevap alabiliyorsun. Ve seninde dediğin gibi, kendini ifade ve dinletme yolundan biri de bu.

Bir kaç kere bunalıp, en dolu olduğum anlardan birinde içimi buraya döktüğümü hatırlıyorum. Belki sorunum çözülmedi ama hafifledim. Bu duygu bile yaşanmaya değer...

• ben daha çok karşısındakine üstünlük taslama çabaları hor görme laf sokmaya çalışma olunca sohbetten uzaklaşıyorum

0|0
    0|0
  • o andaki ruh haline göre degişir her şey yaşamadan cevap vermek sadece hayal kurmaktan iberet olacaktır

0|1
    0|0
  • Keşke diğer yerine hepsi diye bir şık koysaymışsın. Öyle seyler yazmışsınki bir türlü karar veremedim

0|0
    0|0
  • bedensel iticilikten uzak durabilirsiniz, kulaktan kulağa konuşanları sallmazsınız, argo çok ağır olmadığı sürece ben rahatsız etmez zaten. ama durmadan konuşan birisi, böyle kürekle ağzını ortasına vurasım gelir, ortamın içine eder dallama.

0|1
    0|0
  • Karşımdaki insan sürekli beni ters köşeye yatırmaya çalışıyorsa hoşuma gitmez .

Ama son gülen iyi güler :) Sonunda bir laf çakıyorum konu kapanıyor :)

İnsan bozmayı sevmem ama

Gel beni boz gel beni tekmele tokatla havasında konuşan insanlar var :)

----------------------------------------

Birde akbili uzatmasını söylediğim ve uzatmayan amcalara kılım . Ey Allahun kulu sen hiç mi arkadan binmedin hayatında :!

0|0
    0|0
  • Dööö dedm. Ama hepsi diyesimde gelmedi değil ..

0|0
    1|0
  • D kesinlikle

0|0
    1|0
  • yapmacık hareketler. aşırı özgüven duyması. sağa sola sataşması. öylelerini alıp bir kaşık suda boğasım geliyor. E

0|1
    0|0
  • Hepsinden acaip rahatsız olurum. Bunların sonuncusu hariç hepsini yapabilen arkadaşım var. Hayır argo konuşmak da yakışmıyor herife.

0|0
    0|0
  • Şıklara göre "Durmadan konuşulması, karşısındaki insana konuşma fırsatı tanımaması" Beni gören herkesin konuşası ve bir şeyler anlatası geliyor. Bundan şikayetçi değilim ama iki kelam etme şansı tanımıyorlar genelde. :)

0|0
    1|0
  • bence

ruh haline işleyen dersen

küçümser tavırlar,konuşmalar olur

0|0
    0|0
  • E şıkkı

Ne zaman evleneceksin diye soranlar itici geliyor :)))

0|0
    0|0
  • kendimi bir pook sanarak konuşma tarzım deli eder çevremdekiler hehehe :)

0|1
    0|0
  • kendini dünyanın merkezi sananlara uyuz oluyorum

0|0
    0|0
  • Yapmacık hareketleri

0|0
    0|0
  • insanların mülkiyetçi ve milliyetçi takıntılarından tiksinirim

0|0
    0|0
  • beni itmesi çok itici...incitici...

0|0
    0|0
  • bencil insanlara uyuz oluyorum.

0|0
    0|0
  • 2 yüzlüler iticidir bana göre

0|0
    0|0
  • yapmacık olması

0|0
    0|0
  • Tatlım benim dememe gerk kalmamış hepsini sıralamışsın zaten bana göre hepsi

0|0
    0|0
  • bencilliklerini.. birazda insan empati yapabilmeli..

0|0
    0|0
  • a c ve d şıklarının hepsi

0|0
    0|0
  • Artist artist tavırlar içerisinde kasılması. Ağzının ortasına bir tane geçiresim geliyor.

0|0
    0|1
  • Laftan anlamamaları ve düşünmemeleri.

Hepsinin çıkışı bu iki neden zaten. Aslında sadece "düşünmemeleri" .

0|0
    0|0
  • Kendini Birşey Sanması Boş Boş Gevelemesi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• bedensel iticilik en kötü iticiliktir :)

1|2
    0|0
  • B , D hayattan soğuyorum böyle erkekleri ve ergenleri görünce :(

0|0
    0|0
  • hepsiiiii. ençokta fısıldaşarak konuşmaları sanki kendimi o an dışlanmış ve benim hakkımda konuşuyolarmış gibi hissederim. küfürlü konuşulması artık hiç hoşuma gitmiyor. eskiden bende küfür ederdim ama şimdiki aklım olsaydı etmezdim inan ne cahillik yapmışım zamanında

0|0
    0|0
  • narsist konuşma tarzı,konuşmada ki samimiyetsizlik...

1|0
    1|2
  • seviyesiz şakalar ve samimi bi ortam değilse yani yeni tanışılmış vs. gibiyse küfür edilmesi..

0|0
    0|0
  • Bedensel iticilik

0|0
    0|0
  • kendini sürekli öven, etrafındaki insanları aşağılayıcı konuşan kibirli ve aynı oranda boş insan ise çıldırmamak elde değil... farkında değil ki koca poposu beyninden büyük egosu poposundan da büyük..

0|0
    0|0
  • ************** A,B,D

0|0
    0|0
  • Bedensel iticilik (ağzının kokması, tükürerek konuşmak, eline hakim olamama, cimciklemek vesaire

0|0
    0|0
  • Aynı ortamda bulunduğum kişilerin kulaktan kulağa fısıldaşması

0|0
    0|0
  • bir başkasının zayıflığından faydalanma.

1|0
    0|0
  • a,b,c,d vs vs

0|0
    0|0
  • Sürekli herşeyli kendi biliyormuş gibi söz kesip konuşması

0|0
    0|0
  • Israrcı abiler ablalar kardeşler falan filan .

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • d ve a :(:(

0|0
    0|0
  • Hepsi..harici bencil insanlardan da..

0|0
    0|0
Yükleniyor...