Sizi anlatan kitap kahramanının zıt özellikleri ne?

Sizi anlatan bir kitap kahramanı varsa,o karakterin ona zıt özellikleri ne? Ve en çok söylediği sözün,ya da yaptığı davranışın zıttı ne?

Güncellemeler:
benim,sempatik,lider ruhlu ve zeki olmayışı;((( (şaka bu sefer tamam)
Sorum anlaşılmadı;(( errorr;(
Sizi anlatan bir kitap kahramanı var mesela,onun özelliklerinin zıttını söyliceksiniz işte,Alla allaa;(((9

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• herşey gayet iyiydi tüm seriyi okudum fakat bir kitapta kendisi katil oldu tek ters özellik bu aramızda ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 6

• yapmacık..kendini beğenmiş..düşüncesiz...aptal..dünyadan bi haber..geyik sevmez..geyik sever..ciddi..şakacı..

son kısımlar hariç diğer özellikler ben olsam acaba nasıl biri olurdum, şimdi o geldi aklıma..

0|0
    0|0
  • Sorunu kaçırmışım sempeptik,zekü,şotofenik,deniz gözlülere zaafı olan mikado çubukları kadar sevdiğim arkadaşım :D:D:D

Beni anlatan tek kitap günlüğüm ona da ayda yılda bir iki kelime edip kapatıyorum yaw :D

0|0
    0|0
  • dominant

kibirli

kendini üstün gören

içten pazarlıklı

herkesi kendi çıkarkarı için kullanan

0|0
    0|0
  • kitap değilde L var =) herşeyiyle zıt ... ama bana çok da benziyo tatlılar konusunda

0|0
    0|0
  • net çizgileri var, varoluşu çok net.

0|0
    0|0
  • İki kere okudum. Hangisine cevap vereyim nerden başlıyım bilemedim.Anlamadım :(

0|0
    0|0
    • işte mesela seni anlatan bir kitap kahramanı var,onun özelliklerinin zıttını söylicen;(((9 nesini anlamadın !1111111111111111111111!

• Sabırlı

Sıcakkanlı

Merhametsiz

• çok tatlıymış<4<4

Yükleniyor...