Kolumda hiç güç yok?

Şınav çekmek istiyorum ama 1 ya da 2 den fazla şınav çekemiyorum. Kollarım titriyor. Ve hemen yere çarpıyorum. Kollarımı güçlendirmek için ne yapabilirim?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• şinav çekmelisin :))) nasıl 1-2 daha güçlenmelisin.

1|0
    0|0
    • e çekemiyorum ki

• Teşekkür ederimm

• rica ederim ne demek

Erkekler Ne Diyor 13

• hemen yapmak zorunda değilsin, önce dizlerinin üstünde şınav çek onu da yapamazsan duvarda başla, zamana ihtiyacın var
    önce pilates falan yapsan? sadece kol değil tüm vücut çalışmalısın

1|0
    0|0
  • Sınavın bir sürü yöntemi var kademeli olarak yap. Ayaklarını yere koy on vücudun ile cek aşama aşama normal sınav a gelirsin

1|0
    0|0
  • Denemeye devam et
    Şınav düzenli antreman sayesinde çekiliyor
    Zamanla kolların alışır

1|0
    0|0
  • yavaş yavaş başlıcaksın zaten. ilk etapta 20 şınavı deneme kasları yırtarsın. vakit buldukça 1-2 şınav çek gün içinde bikaç defa. sonra sayıyı yavaş yavaş 3 e 4 e çıkar

1|0
    0|0
  • Şınav pozisyonları var ya da programları biraz araştırıp bulabilirsin ya da istersen mesaj at yardımcı oluyum

1|0
    0|0
  • Dizlerini yere koyarak sinav cek dizlerini kaldirma sdece uat bolgen kalksn havaya yavas yavas alisirsin :)

1|0
    0|0
  • Dambıl 5 kilo ile başla zamanla güclenir

1|0
    0|0
  • Cok mu siskosun?

1|0
    0|0
  • bir anda kimse 100 tane çekemez zaten kardesim denemeye devam

1|0
    0|0
  • herzaman çalış bir iki üç derken artıcaktırr alıştır kendini ot gibisin şuanda :)

1|0
    0|0
  • 1 hafta günlük 3 ile başla alış sonradan sonradan artırırsın rahat kıyafeler giy

1|0
    0|0
  • Ne amaclı snav cekmek ıstıosn. Gelıstırmek ıstedıgın bolge falan mı var

0|0
    0|0
    • Hayır, benim sporla uğraşmam gerek. Takla, parende vs gibi şeyler yapmam gerek. Ama kolumda güç olmadığından olmuyor.

• :)) zayıfsın ozaman? boy kılo?

• 1.60 55

• ayak dizini yere koy öyle çek şınavı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Şınav cidden çok zor. Ancak ağırlık çalışarak ve düzenli ve sistemli şınav çekerek artırabilirsin. Bu harekette neredeyse tüm vücut kasları kullanılır. O yüzden zordur.

Önce yarın şınavla başla. İlk gün hedef 5 olsun. Her gün tekrar et. Sonra 6 7 8 şeklinde ilerle. Belli bir yerden sonra normal şınava geçersin onu da yavaş yavaş ilerletirsin

1|0
    0|0
  • Plates yap

1|0
    0|0
  • Yavaş yavaş ağırlık kaldırmaya çalışman lazım

1|0
    0|0
    • Ağırlık kaldırıyodum bir ara şimdi bıraktım, pek bir işe yaramadı galiba

• su şişlerini doldur kaldır indir

1|0
    0|1