Bu büyük bir adım mı uzun ama cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar?

arkadaşlar şimdi çocuk biliyor ondan hoşlandığımı bende biliyorum onun benden hoşlandığını biz bakışıyoruz fena halde laf atıyor hatta bazen ama bugün gitti resmen gözümün önünde beni kıskandırmaya çalıştı kankalarının omzuna ellerini atıyor falan ben bakıyorum sinirli sinirli gülüyor sonra bende gittim beden öğretmenimle konuştum çünkü bir kere daha konuşmuştum ve kıskançlıktan çatlamıştı arkadaşımı da aldım yanıma ona gözetle dedim ben konuşurken, beden öğretmenimiz de Allah var yukarda yani yakışıklı ama abim gibi orası ayrı bu yine çatladı hatta yanımıza bile gelecekti neredeyse ne olu bu durum daha ne kadar böyle gider teklif ne zaman gelir?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• ah bu çocukca hareketler, sen bir kağıda şu satırları yaz "ya gel konuş benimle yada ben gideceğim" hemen gelecektir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Belli ki Yaşın Daha Küçük. Kıskandırmalar Felan ÇOCUK Oyuncağı Değil Bu Aşk İşi. Çıkmak İçin Çıkarsınız Bir Bakmışsınız Yürümüyor. Ayrılırsınız!

0|0
    0|0
    • ama ben çok seviyorum ve kızlarla görünce çatladım napim dayanamadım kızları yolucaktım

• o karşıdaki kişinin cesaretine bağlı bazı şeyler ederek onu kendinden soğutma :)

0|0
    0|0
  • sen niye teklif etmiyorsun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...