İnsanlar sizden korktukları için size saygı gösteriyor olsalar bundan hoşnut kalır mısınız?

Çevrenizdeki insanların size gösterdikleri saygının sebebi sizden korkmalarıysa bu gerçek bir saygı olur mu? Bu durumdan hoşnut olur musunuz ya da değiştirmeye çalışır mısınız?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• bence o,

saygı değil korkudur

saygı insana beğenilen yönlerinden dolayı olur

yoksa emir demiri keser

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• saygı duyulmasının herzaman bir sebebi vardır..

neden o sebepleri irdeliyoruz ki..

hayranlıktan dolayı saygı duyulabilirken

sevgiden dolayı saygı duyulabilirken

korkudan saygı duymak da doğal bence..

insanlar makama saygı duyuyor..güce saygı duyuyor..

o zaman bunlar da gerçek saygı değil.

0|0
    0|0
  • Her şeyden önce karşısınızdaki insanlardan biraz üste bile olsanız makam farkı olsa bile insanları insan yerine koymak lazım ortadaki saygının öyle bir anlamı olur ben kimseden korkuğum için asla ama asla saygı duymam

0|0
    0|0
  • Ben korkuyla gelen saygıdan korkarım;çünkü karşımdakiler birgün korkularını yenerlerse o zaman maskara olursun

0|0
    0|0
  • Bu saygı olmaz o insanların korkaklığı olur ve hiç sevinmezdim. Çünkü gerçek bir saygı değilki. Saygı, insanın karakterine karşı olur.

0|0
    0|0
  • Saygı denilen olgu, korku ile aynı seviyede tutulamaz. Korkulan insana ise hiçbir zaman saygı duyulamaz. Sadece saygı duyuluyormuş numarası yapılır.

0|0
    0|0
  • O saygı değil güce tapınma demek oluyor. Hoşnut olmazdım, zaten gözü yüksekte olan ve tapınılacak biri de değilim

0|0
    0|0
  • Gerçek saygı olmaz tabiki.saygı hak edilir ne para ne güç ne mevkiyle elde edilir.

0|0
    0|0
  • insanlığında ötürüüüüüüüüüüü sevgi gösterse ne korkusu saygısı dostum

0|0
    0|0
  • Hayır o zamanda arkamdan konuşurlar

0|0
    0|0
  • benim hoşuma gitmezdi

0|0
    0|0
  • Evet zaaa...

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Hosuma gitmezdi, belkide benden nefret ettikleri halde yuzume gulerlerdi, ardimdanda soylemedikleri sey kalmazdi. Hem kotu tarafimi zayif noktami bulma

Ya calisirlardi, bulduklarindada asalamaya cslisirlardi. Kisacasi bir gun korktuklari icin saygi gosterdikleri ben, ertesi gunu dalgalik konu olurdum.. Buda insani depresyona bile surukler..

0|0
    0|0
  • Evet hoşnut olurum..Korkması demek beni sevmemesi demektir zaten bunu her insandan beklememek lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...