Zlatan İbrahimoviç Galatasaray'a gelecek mi?

Yıllardır canım sıkıldığında attığı golleri izlerim. Bence dünyanın en iyi forveti Zlatan ! Ve fanatik Galatasaray'lı biri olarak Zlatan bize gelsin oturur ağlarım sevinçten :)

Düşünsenize... TT Arena'da anons ; GALATASARAYIMIZIN GOLÜ !!! 11 NUMARALI FORMASIYLA ! ZLATAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNN !!!

Allah'ım sana geliyorum :D

2015-2016 sezonu 4 yıldızlı İBRA forması.. Lanet olsun :D
Zlatan İbrahimoviç Galatasaray'a gelecek mi ?

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• İbra'nın gelmesini çok istiyorum.

0|1
    0|0
  • Ayy inşallah gelir :)

0|0
    0|0
  • Seçim vadisiyle kandırılan saftirik gs taraftarı nah gelir gs daha vergisini veremiyor basketbolculara maaşlarını veremiyor 18-20 milyon euro alıyor o parayı verecek para yok sizde olsa borçlu olmazsınız

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İBB'liyim fakat bu haberi gülünç buluyorum.
    Akıl var mantık var Galatasaray'ın 1.5 milyar'a yakın borcu var basketbolcularına daha maaşlarını düzenli veremiyor futbolcularıda öyle. Prandelli ve bir çok oyuncuda ödeme sorunları yaşayıp mahkemelik oldular.
    İbranın maliyeti şu an senelik 10 milyon alıyor bu parayı verebilecek mi Galatasaray? Verir derseniz borçlar tavan yapar çünkü 10 milyona ek olarak vergide eklenecek.
    İbrahimoviç taraftarlarla sürekli atışır hakemlerlede öyle.
    Hatta şu an şöyle bir mevzu var seçimde yeni gelecek başkanın en az 100 milyon getirilmesi isteniyor oyuncu maaşları ödenmesi ve bazı ödemelerin yapılması için acil gerekli olan bir para bu. Bu nedenle İbra haberi çıkartıldı maksat değer kazansın takım diye. İbra gelmez şu an ki formu ile bir çok kulüpte oynayabilir. Juventusa önerildi hatta ama Juventus yaşı ve maliyetinden dolayı kabul etmedi bakın Juventus bile maliyetinden dolayı kabul etmedi hem çok para verilecek hemde kulüp içi futbolcularda anlaşmazlık yaşanacak çoğu kişi 2-3-4 milyon alırken gelip biri 10 küsür alırsa haksızlık olur. İbrahiçoviçin bu performansı ile alabilecek Türk takımı yok şuanda. İbra dava açarsa ücretlerini alamadı diye öyle Prandelli ve Hajrovic gibi göz ardı edilmez tüm dünyada olay olur bu Uefa ve Cas ona göre muamele yapar ciddi cezalar gelebilir. Kısaca İbra haberi uydurma sadece taraftarı kandırmak ve başkan getirtip para ödettirmektir kısa vadeli olarak en az 100 milyon diye.

0|0
    0|0
  • Siz hayal edersiniz Trabzon alır ADS:asdaşklsdjaklşsd Cok guüldüm saka bir yana o drobga gibi değil. Drogbanın gsye gelmesini mourinho sağladı. Adamın gsye ilgisi var. Zlatan ise adamın geçmişine bakın barca psg hep üst takımlar. Adam amerikada bitirmek istedigni açıkladı. Drogba ise fransadan direk chelseaye gelmiş zlatan gibi bir geçmişi yok. Bence gelmez

0|0
    0|0
    • sanmıyorum her geçen gün temaslar sıklaşıyor.

• adam geldi ortalığın mna koydu baktı bir töre ile olacak iş değil yoruldu adam. ileride yıldız forvetin var tamam eyvallahta onu besleyecek adamları niye yolluysun. ibra bize gelirse gol rekoru kırar. geride onu besleyecek usta ayak sayısı fazla çünkü

• ba nın 18 den fazla golu var şu an Liverpool maçında İngilizler korktu top banın ayağına geldiğinde hepsi susuyordu

• Seçim oncesi borç batagındakı klübün taraftarlarına kandırma amaclı yapılan masa başı haberler bunlar

0|1
    0|0
  • Gelebilir. Burak yerine birini alsınlar adam akıllı da Zlatan olmasa da olur.

0|0
    0|0
  • 45 den sonra belki

0|0
    0|0
    • Bknz ; Wesley Snijder.

• Roberto carlos dan girip kuyt dan cikarim bende... Fenerbahceli olarak boyle degerlerin futbolumuza guc katacagi asikar lakin onlar profesyonel.. ibo bir basamak altindaki gelebilir ama messi ibo ronaldo vb degerler gelmez...

• bakıcaz görücez.. :)

• Güldürmeyin insanı.

0|0
    0|0
  • yıllık 18 milyon euro alıyor siz 20 milyon verirseniz neden gelmesin:)

0|0
    0|0
  • Gelmesin bence Türk futbolunun en büyük eksiği genç yetenkler yetiştirememek veya keşfetmemek

0|1
    0|0
    • yav he he :) genç yeteneklerle alacaz dimi şampiyonlar ligini.. takımı taşıyan büyük taşlar olmadıktan sonra gençler bir cacık olmaz. örnek ; beşiktaş.

• tamam da sıkıntı ne anlamadım fikrimi söyledim ne heycan yaptın ergenmisin müdür?

• Şampiyonluk kutlamasına gelecek bilmiyonmu

0|0
    0|0
  • Posteri gelir

0|0
    0|0
  • Gelirse bomba transfer olur.

0|0
    0|0
  • Sneijder pası verdi İbrahimovic ve gol hahhah
    Hayaldi gerçek oldu

0|0