Kapat

Aslan kadını ile hangi burç erkeği başedebilir?

bayanlardan aslan burcu olanlar aşk hayatını kişiliğini kısaca özetleyebilir mi? ve aslan kadınıyla birlikte olan baylar ilişkilerini özetleyebilir mi. ve baylar bayanlar aslan kadının yanına hangi burç erkeği gerekir onu idare edebilecek ?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• evet bu soruyu sorduğun iyi oldu aslan kadını hayranı olarak sitedeki aslanları bir görelim bakalım :)

benim eski sevgilim aslandı ve gerçekten mükemmel anlaşıyorduk, onun gururu kibiri beni rahatsız etmiyordu, bu arada ben de yayım ve iyi anlaştıklarını söyleyebilirim.

ne o beni ne de ben onu sıkmıyordum, sürekli arayıp rahatsız etmiyoduk birbirimizi ama sürekli beraber olmaya çalışıyorduk..

tek eksiğim sanırım onu pohpohlamamaktı :) çünkü kendisini zaten yeterince övüyordu:)

lükse düşkündü, hiç sıradan bir mekana gitmek istemezdi ve sıradan şeyleri sevmezdi..

benim gibi o da aptallığa tahammül edemezdi ve zeki insanlardan hoşlanırdı..

onu sanırım zekamla etkilemişim, gördüğü en zeki adammışım falan öyle demişti ayrılırken..

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• bence aslan burcuna en uyumlu burç koç'tur. çünkü koç burcu erkekleri enerjik yapılarıyla aslanları etkileyebilir. Sabırsız olmaları da bir yandan aslanın işine gelir çünkü iki burç ta tez canlıdır. Koçlar kişileri övmeyi severler. Kişilerin kendi değerlerini bazen patavatsızca karşıdaki kişinin yüzüne vururlar. Eğer bir koçun sevgilisi aslansa, inan ki aslan burcunu göklere çıkartacaktır. Benim sevgililerim hep aslan ve yaydı. bu yüzden uzun ve heyecan dolu sürdü her biri. Bazen anlık olaylar yaşanırdı. "hadi trenle İstanbula gidelim, 1 gün kalır döneriz." gibi. Bu da ilişkiyi çok canlı tutuyordu. Koçlar sürpriz yapmaya da bayılırlar. Aslanlarsa kendisine olumlu olduğu sürece sürpriz yapılmasını... Daha ne olabilir ki... :)

0|0
    0|0
  • aslan kadını soruma bakarmısın? http://www kizlarsoruyor. com/ask-iliskileri/q2148239-aslan-kizlari-ne-zaman-vazgecersiniz :)

0|0
    0|0
  • bir aslanla kmse baş edemz bir aslan haric tbi )

0|0
    0|0
  • Aslan erkeği anca baş eder tek baş edebildiği kadında aslan kadınıdır bence denenmiştir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben aslanım bana göre erkek agır başlı olacak ama şımarık ve kendini beğenmiş değil gerektigi yerde iltifat edecek özgüvenli olacak ve en önemliside doğal olacak bence ilişkiler aşk varsa yaşanmalı sırf biriyle çıkmak için yaşanan ilişkilere ilişki demem

1|0
    0|0
  • AsLanım.. Fakat aslandan anlayan burç yok..

1|0
    0|0
    • ara ara bende bunu düşünüyorumm

• Aşk hayatım çok çekişmeli heyecanlı tutkulu eğlenceli geçer.Kişiliğim inatçı,kıskanç ama belli etmeyen taviz vermez falan

0|0
    0|0
    • çok gururludur,övülmeyi sever.Her seferinde iyi olduğunu hissetmesi gerekir.Genelde parayı ve lüksü sevdikleri söylenir ama bu benm için geçerli değil daha sade mekanlar benm tercihimdir.Sevgilim kova burcu çekişmeli ama çok güzel bir aşk yaşıyoruz

• kova hiç anlaşamadığı bir burçtur aslanın fazla çekişmeli bence

• burçlara göre ilişki yaşamıyorum.İnsanlar burçlara göre de şekillenmiyor.Evet belki tutabilir özellikler ama sevgi olduğu zaman burç uymuyo diye de bir sorun olmuyo.

Yükleniyor...