Sizce yüzde kaç kabul edilme olasılığım var ?

Arkadaşlar 1 hafta önce birine çıkma teklifi ettim bu hafta cumartesi günü cevabını alacağım inşallah zaten kaç gündür canım çıktı beklemekten Allah'tan 5 gün kaldı neyse...Şimdi şöyle oldu ben bu kıza x diyelim adına x e çıkma teklifi ettim sonra konuşuruz dedi bir yere gitmem lazım dedi ben de tamam dedim sonra aradan 2 3 saat geçti cevabın ne diye sordum facede sölerim dedi ben de tamam dedim facede konuştuk işte ben etmeden 2 gün önce 3 kişi daha çıkma teklifi etmiş zaten işte dedim seni kimse benim sevdiğim kadar sevemez dedim filan o da teşekkür etti onlar benim için önemsizdi filan yazdı sonra cevabını tekrar sordum cumartesi günü sölerim yazdı ben de bekliyorum işte.Yalnız ben bu kızı anlamadım arkadaşlar ya hem seviyomuş gibi hem de sevmiyormuş gibi...Önceden çıktıkları bunun hep kalbini kırmışlar ayrılmış hep...İşte biraz da korkuyor ben de onu üzerim diye kendisi söledi...Ben de dedim öyle yapmam vs.İşte bilmiyorum kafam karışık :SSS

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• bak eğer sana karşı bi ilgisi olsaydı bukadar gün düşünmezdi kız şuan birisyle çıkmak için çıkıcak ve sende 3 kişiden birisisin onun için çokta sağlıklı bir durum değil bu nasıl bişi ya 3 kişi teklif etti hangisini kabul etsem böyle bir olay yok eğer birisnden hoşlanmıyrsan 5 güne 10 güne gerek yok hayır dersin bu kız seni elinde tutuyor gibi geldi bana

0|0
    0|0
    • Biraz daha açar mısın_?Ama dediğim gibi kafası karışık...Bundan eminim...

• Bilmiyorum kafam allak bullak oldu kime inanacağımı şaştım vlalahi en iyisi akşııa bırakmak...

• hayırlısı olsun ozaman

Kızlar Ne Diyor 1

• onunda kafasi karisik. zaman ver bekle azcik. sonrasinda guven verirsin ona , sana isinincada cumartesiye kadar (yada sonrasinda) belki birgun o acar hislerini sana

0|0
    0|0
    • Tmm peki tahminin ne_?

• Vallaha eğer cumartesi günü de cevap vermezse dicem ki eğer sevmiyorsan söle beni oyalamanın bir manası yok ki öyle bir şey bekliyorum ben sevdiğim kızdan ama olursa derim yani...Nese en iisi olumlu düşünüp akışına bırakmak sağolun bekleyeceğiz cumartesi günü haber veirirm.

• bencede oyalamasin belirsizlik guzel birsey degil. hayirlisi, guzel haberlerini bekliyoruz :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Umudunu kırmak istemiyorum ama daha fazla heves edipte kendini yorma bence. Sana karşı bi şey hissediyo olsaydı bu kadar uzunbi zamana ihtiyacı olmazdı kardeşim . Ha bak inşallah tersini yapar kabul ederde bizim yüzümüzü kara çıkartır ama hiç sanmıyorum .

0|0
    0|0
  • Dostum, Çıkmak İçin Çıkma! Aşıksan Yalnızlığını Paylaşmak İstiyorsan Çık!

0|0
    0|0
  • o kız seni aşar çünkü o bir kaşar, baksana üşenmeden buraya sormuşsun onun şeyinde bile değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...