Zaman geçmiyor ya ne olacak?

ya arkadaşlar zaman geçmiyor ya önümde 5 gün var bu 5 günün 5 salise gibi geçmesi lazım(oha_!) :D:D:DDDD:D nedeni ya şimdi biliyornuz mu benim sevdğim birisi var çıkma teklifi ettim cevabını da alamadım bilmiyorum dedi cumartesi günü sölerim dedi işte cumartesiyi bekliyorum ayrıca kabul etcek mi etmicek mi onu da bilmiyorum gerçi 5 gün az bir zaman ama olsun gene de hızlı geçirmek lazım ne yapcassss_?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Cumartesiye kadar düşünecek? hadi cumartesiye kadar görüşemeyecekseniz bile cep telefonu denen bir icat yok mu? Garip geldi bana.

0|0
    0|0
    • Biliyorum biraz tuhaf hatta baya tuhaf ama sorgulamayın sorgulayınca soru soruyu açıyor cevap ad belli olmuyor dolayısıyla o yüzden sadece cevap arıyorum sen ne diyorsun_?

• Hadi bakalım herşey gönlünce olsun abicim, cevap olumsuz bile olsa takma yaşın genç. Pırıl pırıl bir kalbin var başkalarına da tutulur elbet :)

• Eyw kardeşim sağolasın bakalım bekle cumartesi en geliyorum :DDDDDD

Kızlar Ne Diyor 3

• cumartesiye kadr birine mı bakcak

0|0
    0|0
  • bu kızın cevabı hayırrrr..:D

0|0
    0|0
    • Nerden biliyosun_? :D D:D

• oyalıyo senii.. ve bu da bi bahane.. zaman istemesi. bak gör.;)

• Ölye bişr şey yaptığını hissedersem bir daha yüzüne bakmam zaten ama ben sevdiğim kişiden böle bir şey beklemiyorum olumlu düşüncem ne olursa olsun...

• yakısıklısan paran warsa kabul eder kesin:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Cumartesi söylerim dese biri şahsen kafa atar giderim , oyun mu la bu :)

0|0
    0|0
    • Oyun değil...Sadece kafası karışık o kadar...Sakin panpa sakin... :)

• hizlandirilmis teklif etseydin pampa

0|0
    0|0
  • Çözüm var: zaman makinesi..

0|0
    0|0
    • o zaman yap da kullanalım panpa...

• Sen duymadın mı? Gittigidiyor'da satılık var bi tane, ikinci el, az kullanılmış, temiz..

• Hmm duymamıştım tamam hemen alıyorum eyw sağolasın...

Yükleniyor...