Pogba mı Hazard mı?

Sizce hangi ortasaha oyuncusu daha etkili. Juventuslu Pogba mı yoksa Chelsea'li Hazard mı

• Hazard
    60% (3)67% (10)65% (13)Oy Ver
  • Pogba
    40% (2)33% (5)35% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

• Eden.

0|0
    0|0
    • Tesekkurler

• Rica ederim ben pogba'yı da çok beğeniyorum ama dizin ve diğer üyelerin sayesinde hazard'ın daha çok gercih edildiğini öğrenmiş oldum.

Kızlar Ne Diyor 2

• İkisini de tanımıyorum ki😞

0|0
    0|0
  • Ne olduğunu bilmeden b dedim ahahaha

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Farklı mevkiler fakat normal sıralama yaparsak Hazard diyorum. Pogba'yı izledim Şampiyonlar Liginde bence abartılıyor.

0|0
    0|0
    • Farklı olabilir ama orta saha oyuncuları oldukları ve ikisi de genç geleceğin yıldız adayları olarak gösterildiği için böyle bir kıyaslama yaptım. Pogba çok iyi bana göre ama uzun bir sakatlıktan döndü eski formunu yakalaması biraz zaman alacaktır. ona rağmen son juve vs real maçında çok kötu değildi.

• Hazard yalnız kanat forvet gibi bir pozisyonda oynatılıyor taktikte. Kağıt üzerinde orta saha gözüküyor ama aslında öyle değil aynısını Real Madrid'de de yaptı. 4-2-3-1 şeklinde fakat işin aslı bu taktik hep 4-3-3 diye işlerdi. Yani Ronaldo şu an Chelsea'de Hazard ile aynı pozisyondaydı Mourinhonun sisteminde kanat forvet olarak geçiyor bu oyuncular. Bide şunu diyim Pogba o kontrolü yapamıyor yani Zidane havası yok onda şuanda. Hazard ise takımı gaza getirebilecek sırtlayabilecek bir kabileyete sahip çoğu maçta yapıyor zaten. Juventus'ta Pirlo daha ağır basıyor bu arada.

• Zidane benim canlı izlediğim en iyi ofansif orta saha oyuncusu onun gibi olmak çok zor zaten ama pogba için fransızların yeni zidane'ı yakıştırması yapılıyordu. hazard diyebilirsin yanlış anlama. pogba daha iyi gibi bir iddiam yok. sadece ben pogba'yı da beğeniyorum fizik ve teknik olarak. he. defansif hem ofansif yönü iyi bu sene izleyemedim çok sakatlığından ama geçen sene izlediğim kadarıyla bayağa beğendim. şu anki haliyle değil ama üstüne koyarsa çok iyi uerlere gelebilir bence yeteneği var bence.

• Pogba

0|0
    0|0
  • ben pogba diyorum :D

0|0
    0|0
  • Chelsea

0|0
    0|0
  • Hazard

0|0
    0|0
  • Hazard

0|0
    0|0
  • Hazard

0|0
    0|0
  • Hazard sol açık oynuyor Pogba ön libero.. ikisi ortasaha ama farklı yerlerde iyi ikiside Hazard daha değerli bir oyuncu ve ingiltere tecrübesi var Hazardı herkes ister. Pogbada canavar gibi oyuncu

0|0
    0|0
  • hazard tartışmasız yetenekli oyuncu ama mevkisine bakıldığı zaman ondan daha başarılı oyuncular var ama pogba dünyanın en iyi defansif orta sahası

0|0
    0|0
  • Hazard acik oynuyo dribling ci pogba orta sahanin ortasında oynuyo oyun karakterleri cok farkli karsilastiramsssin ikisini

0|0
    0|0
  • Pogba ile hazardı karşılaştırman saçma
    Hazard ofansiftir sol kanatta oynar
    Pogba ise hem ofansif hem defansif bir oyuncu olup orta sahanın ortasında oynar saçma bir karşılaştırma !!!

0|0
    0|0
    • Ballon d'oor bu iki oyuncudan birine verilecek olsa kime verilmeli ya da hangisi mevkisinde takımına daha faydalı o şekilde düşün.

• Hazard

0|0
    0|0
  • hazard..

0|0
    0|0
  • Hazard tabii adam dnyanın en iyi oyuncusu seçildi hatırlatırım

0|0
    0|0
    • Dünyanın değil premier ligin en iyisi seçildi.

• Yakında seçilir

• messi ve ronaldo'nun yaşları futbolcu standardına göre az değil bir 3 yıl daha seçilirler gibi ama sonrasında hazard olabilir pogba da olabilir ama bana göre.

Yükleniyor...