Sizce F. Bahçe ve Beşiktaş haksızlık yapmıyor mu , iftira atmıyor mu G. Saray'a?

KS'ya bir girdim G. Saray şike yaptı mı sorusunu görünce şoke oldum ve sosyal medyanın ne kadar yalancı şeytani olduğunu gördüm. 2.500 kişiden 1.500'ü evet demiş bu evet diyenlerin hiç biri ne futboldan ne adaletten nasibini almış.

Önce neden GS'nin üzerine bu kadar gidiliyor BJK'li Kaya abimizden dinleyelim ;

Algı operasyonları İngiltere'ye kadar sıçramış Ali Koç (Fb başkan adayı çok zengin ) İngiliz medyasıyla bağlantsından haberdarım gündeme taşımaları ilginç !

Önce Kuşların çelişkisini deşifre etmek istiyorum. Kaleci Ferhat golü yemeden önce Sneijder ve önündeki defans oyuncusunun olduğu yere ve kalecinin o anda Sneidjer vururken nerde durduğuna bakarsak aslında ne kadar iyi bir yer tuttuğunu görebiliyoruz. Kaleci defans oyuncusunun Sneijderi engelleyeceğini düşünüp kendi soluna gidiyor tam o sırada Sneijder şutu çekerken top defans oyuncusunun beşliğinden gidiyor ve kaleci tekrar bu sefer sağına zıplıyor ve çelişkili kuşlardan şu yorum geliyor " Neden zıplamadı? Nedne kolunu uzatmadı? Neden elini çekti? Demezler mi adama bir karar verin zıpladı mı zıplamadı mı zıplamadıysa kolunu uzatmadıysa nasıl kolunu geri çekiyor , e hani kolunu uzatmamıştı. önce buna bir karar verin ne dediğiniz belli değil hazımsızlıktan ve kininizden şaşırmışsınız. Kolunu uzattıysa elini çekse bile gol olduktan sonra 1.5 saniye sonra falan elini çekiyor ben de halı sahada yıllarca kalede oynadım şike gibi goller yiyorum. Volkan Demirel Benfica'dan yediği şu golle şikeci o zaman , ya da Selçuktan yediği frikik golleriyle. Ya da dün BJK maçında kaleci Günay'ın yediği gol de şike ( tam GS'ye atılan ç

• Galatasaraylı değilim ama haklısın kesinlikle GS şike yapmadı hatta tak aksine rakiplerin maçları şüpheli...
    20% (2)6% (1)11% (3)Oy Ver
  • Kimse şike yapmadı şampiyonu kim olursa tebrik ederim.
    20% (2)18% (3)19% (5)Oy Ver
  • Hepsini okudum ama tatmin olmadım. Şike var çoğunluk ne diyorsa o'dur !
    20% (2)59% (10)44% (12)Oy Ver
  • Bir Galatasaray'lı olarak aynen katılıyorum.
    40% (4)17% (3)26% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arkadaşlar sorunun çeyreği çıkmış 3000 karakteri aştığı için. Ben de bunu benceye çevirdim yazdığım şeye boşa gitti ama adalet için yeniden yazdım buyrun linkim kesin gelin lütfen fenerli de olsan www.kizlarsoruyor.com/.../a28109-sizce-f-bahce-besiktas-haksizlik-yapmiyor-mu-iftira-atmiyor-mu-g

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaraylı biri olarak kıskanıyorlar bizi

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• C diyorum

0|0
    0|1
  • Meyve veren ağaç taslanır

0|0
    0|0
  • Biz Galatasaraylılar alın terimizle şampiyon olduğumuzu biliyoruz kıskançlıktan iftira edenler Allah'ından bulsun.

0|0
    0|1

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• taca çıkan topa devam demeselerdi şu anda şampiyonuz diyebilirdim
    4x4 lük şampiyon diye kafa yapıyolardı şimdi ayakları titriyor

0|1
    0|1
  • siz şikenin nasıl yapıldığını bile anlamamışsınız yok kaleci ters ayakta kaldı yok zıplayamadı yok sıçrayamadı yok sneijder iyi yer tuttu.
    sıkıntı nerede biliyormusun kaleci yere uzanıyor top tam eline gelirken ELİNİ GERİ ÇEKİP TOPUN GEÇMESİNİ SAĞLIYOR.
    diyelimki ingilizleri ali koç kandırdı. almanya ispanya fransa yı kim kandırdı
    Alman taraftar % 94
    Fransız taraftar %77
    İspanyol taraftar %87 şike var diye oy kullandı sen hala fb ve bjk haksızlık yapıyor diyorsun.
    benim bizzat fanatik galatasaraylı arkadaşlarım bile kabul ediyor şampiyonluk bize verilecek diyor

0|0
    0|1
  • Kimin ne dediği umrumuzda değil biz çakar geçeriz. Şike var diyenlere karabük maçında webonun attığı golü bana açıklayın. Ç. Rize maçında canerin attığı golü açıklayın tamam şike var diyecem. Bunlar yediremiyo o yüzden ama alışmaları lazım. ŞAMPİYON GALATASARAY

1|0
    0|1
  • yiyemiyolar galatasarayın başarısını

0|1
    0|1
  • O golü atan fener olsaydı ne olurdu onu düşünün kesinlikle şike yapıldı bu sene

0|1
    0|1
  • Gözle görülen nettir ve şikenin en babası bagıra bagıra yapıldı maçta

0|0
    0|1
  • Galatasaray ne zaman şampiyonluğa gitse kuduz köpek gibi saldırmaya başlarlar

1|0
    0|1
  • İstanbul takımlarının hepsi haksız. aksini söyleyen hiç bir şeyi bilmiyordur.

Yıllardır ülkede İstanbul şehri büyüsün, İstanbul takımları hep 1. olsun diye yırtmadıkları yerleri kalmadı.

ülkeyi siz 3 küçükler bitirdiniz. sonrada türkiyede neden futbol gelişmiyor. az bırakta İstanbul takımını şehrinin takımına sahip çık!

0|0
    0|0
  • Ya sikesi tescillenmis bir takımın taraftarlarını dinleme bile

2|0
    0|1

0|1
    0|1
Yükleniyor...