İnsan dost dediği insanı sevgilisi için silebilir mi? Siz yapar mıydınız?

diyelim 4 yıllık bir arkadaşınız var en kötü gününde yanınızdaydı.size destek verdi.dost dediniz sırlarınızı birbirinize paylaştınız.bigün sevgili buluyo ve sizi facesinden siliyor ayrıca engelliyor bu kişi hakkında ne düşünürsünüz.sevgilisi sildiğini mi düşünürsünüz yoksa onun mu...bir insan dost dediği insana sevgilisi için sileblr mii...

Güncellemeler:
arkadaşlar o bi kız...

0|0
9|19

En İyi Erkek Görüşü

• bilmeden yorum yapmak saçma olur önce konuşur sorarsın o mu sildi yoksa sevgilisimi . Buna göre yorumlarsın . Eğer o yaptıysa evlat olsa başı okşanmaz cebine uyuşturucu konulup polise teslim edilir . Dost dediği kişiyi sevgilisi için silecek kişiyi insan kategorisine almak bile yanlıştır .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• kız olması enteresan erkek arkadaşının silecegini sanmam başka nedeni vardır bunu yüzyüze gelince kendisine sorman en mantıklısı

0|1
    0|0
  • kızsa bu olayın sevgili ile alakası yoktur

ya komple faceini sildi sen seni sildi sanıosun ya da başka bişiler var

0|0
    0|0
    • yok facesinde ben engelliym.başka facedn baktım gayet herkes duruyo ama beni silmişş

• Bence bunu yapan ya kız arkadaşıdır yada bunu yaparken sağlıklı düşünememiştir.Niye diyecek olursan seni bir sevgiliye satacak olsa en kötü gününde yanında olmazdı ve hem adı var 4 yıl'dan bahsediyorsun.Ben olsam kesinlikle kız arkadaşım için 4 yıllık dostumu satmam satamam sevgili elbet bulunur ama bu zamanda gerçek dost bulmak çok zor.

0|0
    0|0
  • kız sa sevgilisinden seni kıskanmıştır filan. yoksa neden silsin ki

0|0
    0|0
  • erkek mi kız mı?

0|0
    0|0
  • sevqilisi yüzündendir kesin o bakmıstır cok samımısınızdır ondan boyle demıstır kı o kızla ne konusuyorsun ne bulusuyorsun vs. kıskanmıstır ve trp atmıstır kız o cocuqa

0|0
    0|0
  • kesin biseyler duymustur yada biri bisey demistir yoksa yapmaz heralde.. bi git konus arama yanindayken konus meseleyi ogren bizimki tahminden ote gitmeyecektir..

0|0
    0|0
  • ben silmem şahsen ama sevgilisi kıskançlık yapıp silmiş olma ihtimali çok yüksek ama sana tavsiyem dost istersen Allah yeter...

0|0
    0|0
  • siler insan oğlu. sevgili tatlı gelmiştir. sen de kasma fazla ve onu sil hayatından.

0|0
    0|0
  • sevgilisi yapmış olabilir ve muhtemelen bu konu aralarında tartışma konusu olmuştur.ben olsam sevgilimi seninle tanıştırıp kafasında soru işareti kalmamasını sağlardım böylece sorun olmaktan çıkardı bu konu.

0|0
    0|0
  • bööööööööööööööööööööö yani

0|0
    0|0
  • sevgilisi silmiş olabilir yargısız infaz yapmaman güzel

0|0
    0|0
  • Pki sen hiç konuşmadın mı kızla ne diye niçin sildiğini hemende arkadaşına yüklenme bence

0|0
    0|0
  • belki seni sevgilisi olarak görmek istiyodu bence bu bi tepki...

0|0
    0|0
  • ben, yola çıktıklarımı yolda bulduklarıma değişmem diye bir söz vardı o geldi aklıma.

0|0
    0|0
  • Amerika'da facebook sendromu diye gerçek, psikolojik bir hastalık var..

0|0
    0|0
  • Dert etme giden gitmiştir gittiği gün herşey bitmiştir. Sen gideni değil giden seni kaybetmiştir

0|0
    0|0
  • Kötü şeyler düşünürdüm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• saçma buldum ama böyle yapanlar oluyor malesef. Sen bence sor noldu diye varsa bi mesele söylesin yoksa tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok hesabı kendi kendine tribe girmesin.

0|0
    0|0
  • bunların cevapını arayıp sorarak öğrensen?

0|0
    0|0
  • siler..ilişkisi biterse de hiç bir şey olmamış gibi affet beni der...

insanlar aşık olunca ailelerini siliyor arkadaş ne ki...

0|0
    0|0
  • eğer gerçek dostsa silmez yani nye silsin ki ... sen bunu kendisine sorsan daha ii olur ...

0|0
    0|0
  • aranızda geçen başka sorun olmasın seni silmeye ve engellemeye giden.

0|0
    0|0
  • O seni yıllar yılı içten içe kıskanıyormuş bellki

0|0
    0|0
  • Dost degilmis demek

0|0
    0|0
  • herkesden herşeyi beklerim..insanlar nankör olmuş..

0|0
    0|0
  • sen kızın en yakın arkadaşıymışsın belki sevgilisine onun hakkında birşeyler dersen veya sevgilisi arkadaş olduğunuzu öğrenip kızın hakkında soruşturma yapar diye korkmuştur silmiştir

0|0
    0|0
Yükleniyor...