Saçların yağlanmasını ne yapacağız?

Çok kötü durumdayım saçımı sabah yıkıyorum akşama dayanmıyo şampuan olarak head&shoulders kullanıyorum diğer şampuanlar bi süre sonra kepek yapıyo bi tek bu iyi geliyo. ilk dzleştiriciden sanıyodum düzleştirmedim biraz ondan dolayı ölmadığını anladım lurfen bana yardımcı olun

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Saç yağlanması ile ilgili (Seboreik Dermatit) konusunda internette o kadar cok bilgi var ki sonu yok. ama bunun çaresi de yok. Elma sirkesi, çeşitli şampuanlar (su sıralar favori Vichy Dercos Shampooing Antı Pel Gras (Yeşil Kapak) , bitkisel çözümler, kortikosteroidler, antibiyotikler, baskılayıcılar vs önerilsede tedavisi şu an için kesinlikle yok. Ama ilgini cekerse biraz garip gelecek belki ama "şampuansız saç temizliği" konusunu bi araştır ilginç bilgilere rastlayacaksın. ;) bol şans

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• head&shoulders'ın kalsiğini mi kullanıyorsun diğer ürünlerini mi kepeğe karşı etkili filan tarz da?

ben klasiğini kullanıyorum hiç olmuyor yağlama?

0|0
    0|0
    • mor renkli dolgun saçlar için olanı kullanıyorum

• tamam teşekkür ederim

• rica ederim

• yağlı saçlara karşı sampuan kullan her gün yıkan. elseve şampuan iyidir.

0|0
    0|0
    • hergn yıkanıyorum saçlarım alıştı artık hep yıkamak istiyo bi arkadaşım günde kez yıkar oldu korkuyorum öyle olucam diye :D

• günde 2 gereksiz. ama günde 1 iyi saçlar yağlı ise. belki sen de abartıyorsun biraz.

• genetikse yapacak birşey yok malesef. hemen hergün yağ önleyici şampuanla yıka ve yağlı gıdalar tüketme

0|0
    0|0
  • aktardan zeytin yazlı yada killi sabun al yıka hemen keser

0|0
    0|0
  • Bol bol yıka geçer.

0|0
    0|0
  • feri,yle yıka buzgibi suda bile %100 çözüm

0|0
    0|0
  • kurtulmak imkansız. hayatın boyunca çekeceksin benim gibi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sadece saçınmı cildin? eğer cildinde öyle ise doktora gidip ilaç kullanman gerek.ama saç ise yine git doktora tabi onun için bişey diyemiycem hormonlarla alakalı olabilir.

0|0
    0|0
  • Clear kullan.

0|0
    0|0
  • sürekliyıkadığın içi alışmış ondan hemen yağlanıyo elinden geldiğince geç yıkamaya alıştr. topluma çıkmycğn zaman falan

0|0
    0|0
Yükleniyor...