Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve yönetimini başarılı buluyormusunuz?

Herkez Bilic'e yükleniyor ama bu işte futbolcular ve yönetiminde suçu var.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Bilic'in gerçekten başarılı olduğunu düşünenlerdenim. Bir kaç hamlesinin yanlış olması onu kötü yapmaz, sadece takımda kalitesi Beşiktaş'ın standartları altında kalan futbolcular var. Stadı olmayan bir takım için fazlasıyla başarılı bile olduk, rakiplerin stadsız 8. olduğunu unutmamak gerek. Fikret Orman'ın duruşunu desteklemiyorum. Kadromuzun kalitesizliğinden şampiyon olamamış değiliz. Bir aileyi düşünün bir babanın çocuğunun arkasında dik ve kararlı duruşu kimse onun çocuğunu ezmeye cesaret ettiremez.

0|0
    0|0
    • Zaten yazımda'da belirtiyorum bu şeyleri kimse sadece Bilic'in üstüne yıkamaz Yönetiminde suçu var futbolcularında.

• konu başka yere gitti :D

• Sevindim kadın haber et kendinden arada. :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Beşiktaş'ın zor döneminde elini taşın altına koyduğu için saygı duyuyorum. Ama federasyona karşı pısırık duruşu, kadroyu kurmuşken yabancı kuralının kaldırılmasına gerektigi kadar ses çıkarmamaları sinirimi bozuyor. İlk adaylık döneminde Serdal Adalı ismini destekliyordum.

0|0
    0|0
    • Serdal Adalı Karizma bir başkan profili veriyor Quaresma ve Guti'yi getirmesi bunu kanıtlıyor zaten. Kongre vardı ya Adalıyla Orman arasında Arkadaşlarm Gsli ve fbliler Adalı olmasından çok çekiniyorlardı çünkü Guti ve Quaresma gibi yıldızları getiren bir insanın Şampiyonluğuda elde ediceğini düşünüyorlardı.

• Bayadır aktif değildim canım işler güçler yoğundum, şimdi gene giriyorum arada :)

• Önce Fiko gitmeli. Bilic sonra. Kesinlikle basarili bulmuyorum, aksine fikodan nefret ediyorum. Herseyi Bilic'e yiktilar bide. Galatasaray'li olmama ragmen bilic'i severim. umarim kendini kurtarir. Zaten burada kiymeti bilinmeyecek.

0|0
    0|0
    • Fikret Orman giderse yerine önerebilirsiniz.

• Başkanlık makamı için kimi önerirsiniz :D

• Ben bilic icin soruyorsun sandim gözümden kacti cok pardon. Fikret Orman'in yerine önerebilecegim bir isim yok üzerine düsünmedim hic cünkü. Tesekkür ederim.

• Haklısın :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayır bulmuyorum.. Takımın anasını ağlattılar geldiklerinden beri...

0|0
    0|0
    • Ben Fikret Orman'ı sonsuz desteklerdim hatta kongre olmuştu adalıyla başkanlık yarışı babam adalıya oyunu atmıştı ben ise Orman'a vermiştim oyumu ama artık Fikret Orman'ın Demirören'in kuklası olduğunu öğrendim geç oldu ama iyi oldu.

• Şampiyonluk kaybedildekten sonra yarın tatile çıkan başkanı takımın başında istemem zaten taraftar ağlasın o keyfine baksın.

• çok pasif bir adam..

• Evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...