Genç kızların genelde daha olgun erkeklerden hoşlanmasının sebebi nedir?

Hazır bu kadar genç kız bir aradayken sorayım bari

genç kızların genelde daha olgun erkeklerden hoşlanmasının sebebi nedir.ileride sorun olabileceği ayan beyan ortada olmasına rağmen kendinden 10 yaş büyük biriyle evlenenler var.genç erkeklerdeolgun kadınlardan hoşalnır ama evlenmezler sadece arzularlar.bende gençliğimde kendimden 10-20 yaş büyüklerden hoşlanıdım

0|0
16|4

En İyi Kız Görüşü

• çünkü olgun insan nerde ne yapacağını bilir çocuk değildir çocuklar napar gereksiz espriler yanlış anlama espri kötü birsey demiyorum ama seviyeli ve güzel olursa saçma sapan seler konusurlar olgun insanın hayatta bi çizgisi vardır bu kadına güven verir

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• neden bayan 10 yaş kücük olunca sorun olmuyor? önemli olan karakter birbirlerini anlamaları, önyargıyı hiç sevmem!

0|1
    0|1
  • 19-20yaşlarındayken 25 yaşında biri bana çok büyük gelirdi şuan 24 yaşındayım ve 32 yaşına kadar sınırım var insanoğlu yaşadık ve gördükçe beklentileride değişiyor..fark ediyorum ki bu yaşlarda olan insanlarla kafa yapım aynı bu olgunluk değil sadece hayatın ona getirdikleri..yani kısaca yaş ilerledikçe yaş sınırında büyüyor..Tabikide 18 yaşında bir kızın 30 yaşında bir adamla olması garip gelir herkes dengini bulsun yeter

0|1
    0|1
  • Bende sizi anlamıyorum nasıl büyük olgun kadınlardan hoşlanıyorsunuz birçok erkek böyle cidden üzülüyorum. Bende öyleyim aslında ama en fazla 5 yaş büyük olabilir ne var ki benim annemle babam arasında 15 yaş var ama çok iyi anlaşıyorlar birbirlerini tamamlıyorlar :)

0|1
    0|1
  • ben 10 yaş büyük istiyorum kendimden gerçi bulabilir miyim bilmiorum o yaşlardaki erkekler genelde evli oluyor .nedeni o yaşlardaki adamın düzeni vardır işi gücü yerindedir daha olgundur vs vs .bide genç erkekleri elde tutmak zor oluyor bence .

0|2
    0|0
  • Bende anlamam ki,herhalde görmüş geçirmiş olduğunu düşünüyorlar

0|0
    0|1
  • bende olgun kişiliği oturmuş birini isterim ne istediğini bilmeli aklı havada erkekten bi bok olmazz

0|1
    0|1
  • erkekelr hiç olgunlaşmıyo ki hep çocuk gbiler trip bile atıyolar düşün artık bu yüzden olgun tercih ediliyo ama 10-20 yas ta fazla yasfarkı 6-7 den fazla olmamalı bnce

0|0
    0|1
  • daha olgun olması daha iyi tecrübeleri olduğunu gösterebilir, istisnalar hariç. en azından bazı şeyleri yaşayıp görsünki sonradan açılmasın arkadaş :)

0|0
    0|1
  • kızlar kendı yaşıtlarını çoluk çocuk olarak görüyolar. belkıde büyük olunca daha rahat olcagını yada kendını daha güvende hissediolar sevgılımde benden büyük ben onunlayken kendımı gerçekden güvende hissediyrm ve güven verıo

0|0
    0|1
  • ben aslaaa. ben kendi yaşıtlarımı tercih ediorm. :D o kızları bende anlamış değilim.:/

0|0
    0|1
  • ben kendimden büyüklerden hiç hoşlanmadım bugüne kadar..beğendiklerim hep benden 5 yaş küçükdü.

0|0
    0|2
    • kontrol sende olmasını isteyen karakterin var baskın sen olmak istiyosun

• Kadinlar erkeklerden 2-3 yas ileri düsündüklerinden ayni yasit sayiliyor olgun erkekle !

0|0
    0|1
  • bende kendimden büyüklerden hoşlanırım ne yaptığının farkındalar olgunlar bunlar benim için önemli etken ben 18 yaşındayım şuanki sevgilim 26 yaşında

0|2
    0|1
  • Ben kendi erkeğimi kendim olgunlaştırmak isterim.

0|0
    0|1
  • Olgunluğun yaşla alakası yokki.Yani 10 yaş büyük diye senden afedersin iyi becerecek değil.Saçma düşünceler bazı şeyler.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu sorunun cevabını 16 yaşında bir kızdan alıntılarla vereyim. Akranlarını beğenmediğini, biraz olgunluk, tutarlılık aradığını, erkeklerin büyüdükçe karşılarındaki kızlara daha sağlıklı baktığını, sırf fiziken arzulanmak istemediğini, bir erkekle sohbet ederken onun kendisine bir şeyler katmasını, kişiliğinin olumlu gelişmesine faydalı olmasını falan anlatmıştı. Çevresinde gördüğü 15-20 yaşındaki erkeklerin tamamına yakınının ciddiyetten uzak, çok ve boş konuşan, tutarsız, patavatsız, hayat tecrübesi eksik, güven vermeyen, kişiliği oturmamış, kişisel zevkleri gelişmemiş, aklı hep cinsellikte olan tipler olduğunu söyleyip, aradığı sevgiyi ancak 25-30 yaş birinden alabileceğini anlatmıştı. Yanlış anlaşılmasın, bu kız benim normal bir arkadaşım, soruya iyi bir cevap diye ondan aktardım. Erkekler zihnen geç olgunlaşıyor, bu bir gerçek, istisnalar da kaideyi bozmuyor, aklıbaşında bir kızın 5-10 yaş büyük erkek istemesi çok doğal

1|0
    1|0
  • Her iki cins içinde anahtar kelime "olgunluk".

Olgun, aklıbaşında bir insan her şekilde iş görür. Arkadaş, sevgili, kardeş ya da eş fark etmez yani.. En karizmatik insanlar aklıbaşında olanlar değil midir zaten.

0|0
    0|1
  • İLERDE SORUN OLACAĞINI BİLE BİLE DEMİŞSİN NASIL BİR SORUN O MERAK ETTİM.

0|0
    0|1
  • Kızlar uygun cevabı vermicek hayat tecrübesine güveniyordur diyerekten gidiyorum.

0|0
    0|1
Yükleniyor...