Evet beklenen oldu, şimdi ne yapmalıyım?

selam arkadaslar 3 yıl süper gidden birliktelığım kız arkadasımın bana soğuk davranmasasından ve ayrılmak istemesinden dolayı bundan 2 ay önce bitii bu 2 ay içersisinde o baska biriyle çıktı mesaj atıyodu bana nasılsın diye özledim felan diyodu bu iki ay süre zarfında noldu derdım neden böle oldu sebepğ ne bana hep böyle olması gerekıyo derdi felan senın bılmediğin şeyler vr derdi neyse dün benı aradı çünkü dün 4.yılımızın tanışma yıl dönümüyddü pişmanım dedi ben senden baskasıyla yapamam kımseyı sevemem felan anlattı durdu tekrar bana dönmek istediğni söyledi aslında bende saevıyorum ama bu şekilde tekrar kabul etmem doğrumu sizce tsk ler herkese şimdiden

(ŞİMDİ SENDEN VAZ MI GEÇMELİ MASAL OLUP YOLA DEWAM MI ETMELİ)...

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Bu arada sen başkasıyla görüşseydin ne olacaktı , hayır ne var anlamıyorum görüştüyse , görüşmüş seni sevdiğini anlamış bitirmiş ve sana dönmek istiyor , bunu açık yüreklilikle söylüyor .Sanki öyle bir anlatıyorsun ki kötü birşey yapmış şerefi zedelenmiş gibi ..

0|0
    0|0
    • ama aklıma takılıyo belkı de diyorum çocuk ayrıldı ve ortada çaresiz kalıncada bana dönmek istedi olabilir mi

• Bunu yapacağını sanmıyorum , sen daha iyi bilirsin nasıl bir insan olduğunu , yakıştırabiliyor musun O'na ?

• kusura bakma yahu .. sıkıldım gidiyorum sonra yok bensiz yapamıyormuşum dur geliyorum .. yok gene sıkıldım hadi bana eyvellah , tamam her boku yedim geldim aç kucağını ... bu ne böyle

Kızlar Ne Diyor 4

• aynı suda iki kez yıkanılmaz arkadaş...

0|0
    0|0
  • Kabul etme bence ama hayat senin tercih senin.

1|0
    0|0
  • Her ask son sansi hakeder

0|0
    0|0
    • ama ona nasıl güvenecem artık :( hep akllıma gelır acaba varmı aaska biri ilerde evlendiğimizde bile bu şekilde düşünürüm ve buda evın içinde huzursuzluğa yol açmasından korkuyorum ama delı gibi sevdiğinden emınım çünkü onunlşa çkarken de bana mesaj atıp özledim senı nasılsın derdi yalnız neden yaptı böyle bişeyi çözemedım bi türlü

• Bilgisayar gibi reset at kndine olmadi format hersey senin elinde denemeden anlayamazsin

• bence kabul et ne varki çıkdıysa başkasıyla...demekki istediği senmişsin onu anlamışdır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• biraz çektir onyu süründür... süründür ki aynı şeyi yapmaya bidaha cesaret edemesin ve aynı şeyi bidaha yaparsa ona bedel ödeteceğini ıspatla... senin gururunun oyuncak olmadıgını ıspatla.

0|0
    0|0
    • öle yapacam zaten hemen kabul etmeyecem zaten yürekten istiyosa ısrar eder biraz yalvarsın sonra duruma bakarım

• aynen keşke benimkide bana dönse 1 ayı gectı benden ayrıldıgı

• kabul etmek gibi bi gerizekalilik yapma...

0|0
    0|0
  • kabul etme.Başka birine gönlü kaymış umduğunu bulamayınca sana çark etmiş.Kabul etmen onursuzluk olur.

1|0
    0|0
    • haklısın bende öyle düşündüm ama bana süreklı mesaj atardı o ayrı kaldığımız 2 ay içinde yanı onunla çıkarken de benı süreklı sorardı özledım felan derdiacaba ailesi felanmı baskı yaptı oda denedi yapamayacağını anlayınca bana mı geldı geri çünkü bana derdi ailem pek gönlu yok evlenmemıze

• şimdi ne değişti o zaman?

• Senden ayrılmış başkasıyla görüşmüş muhtemelen anlaşamamış. Sana dönmek istiyor. Aç gözlülügünü kurbanı olmuş.

0|0
    0|0
  • masal yap sen onu .. vazgeçerek

1|0
    0|0
Yükleniyor...