Cüneyt Çakır ın şampiyonlar ligi final maçını yönetmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

adam yanlış korner kararı verir 10 kişi etrafını sarar,
yanlış taç verir 50 bin kişi anasına söver,
ceza sahasına girer, kendini yere atar penaltı bekler, vermeyince hakemin üzerine yürür.
sonra gelip niye avrupa'da iyi, türkiye'de kötü diye kafa yorarlar.
Ayrıca Türk futbolundaki asıl sorunun hakemler değil, yöneticilik vasfı olmayan anti-profesyonel, cahil ve bilgisiz federasyon ve kulüp başkan ve yöneticileri olduğunun kanıtı olan atama.
Not: Ayrıca Cüneyt Çakır bile atandı daha biz öğretmenler atanamadık :) (kötü espri kabul :) )

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'de yöneticiler, basın, federasyon ve futbolcular kendilerine çeki düzen versinler hakemler zaten düzelir. Nedense her şeyimiz tam bir tek hakemlerimiz kötü. Kolayına kaçmak yerine önce herkes kendi takımını, oyuncusunu, başkanını eleştirebilse keşke. Cüneyt hocayada başarılar finalde. Darısı dünya kupası finaline artık.

0|0
    0|0
    • Tüpçüden federasyon başkanı çıkan bir memleketteyiz. Önce beşiktaşı sonra Türk futbolunu batırdı.

• aynen öyle hocam. bu ülkede bilgi, birikim, eğitim yerine sadece para prim yapıyor.

Kızlar Ne Diyor 1

• Hakemler tek suçlu değil elbet fakat kulüp başkanlarının kendilerini sindirmelerine müsaade ediyorlar. Cüneyt Çakır Avrupada iyi maçlar çıkarıyor ülkemiz için aynı şey geçerli değil maalesef.

0|0
    0|0
    • Sinmeseler federasyon dur diyor.

Erkekler Ne Diyor 4

• Cüneyt Çakır Türkiyede şu yüzden iyi maç çıkartamıyor başta ki TFF'nin sözü geçiyor ya benim dediğim takımın lehine ve aleyhine kararlar vereceksin ya da bir daha hakemlik yapamazsın hatta şike yaptığına dair bir suçta yıkarım üstüne diye bir tehdit alsanız sizde eliniz kolunuz bağlı olursunuz. Dünya Kupası, Uefa Şampiyonlar Ligi ve Uefa Avrupa Liginde önemli maçlar yönetmiştir.
    Fakat bence bu final maçına Alman hakem atanmalıydı.

0|0
    0|0
  • Allah o hakemin yolunu açık etsin, daha önemli maçlara atasın.

Türk futbolun parlayan yıldızı, ülkemizde çok saçma kararları olabilir ama buda bir reklamdır.

0|0
    0|0
    • Ne yapsın adam? Kulüp başkanlarının soyunma odalarını bastığı bir ülkede, her zaman federasyonun hakemler için tehdit olduğu bir ligde daha ne yapabilir.

• gurur duydum ya dun aksam tv de alt yazılardan ogrenmıstım

0|0
    0|0
  • yakında fenerden çok şampiyonlar ligi maçına çıkmış olucak olan hakemimizdir kendisi tebrik ederim :D belki fenerden çok çıkmıştır :D

0|0
    0|0
    • olabilir araştırmak lazım :D

• :D cüneyt çakırın fenerden büyük olduğu bir ülkede hala feneri en büyük kulüp sananlar var yazık :D

Yükleniyor...