Basketbol şampiyonasında bizi zorlayacak ülkeler hangileridir?

Türkiye'nin basketbolda 2013 te başarı grafiğini nasıl görüyorsunuz?

0|1
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Rakiplerden çok bizim hangi kadroyla oraya gideceğimiz önemli. Gençlerle gidersek Rusya,Yunanistan ve İtalya maçlarında favori taraf hep rakipler olur.Ama Nba ve Yerli ligden en iyilerle gidersek grupta en azından 2. oluruz

0|0
    0|0
    • ömer onan, kerem tunceri gibi isimlerin son turnuvası olacak, tecrübeliler de olacak yani kadroda. nba den de muhtemelen en azından ömer ve ersan gelecek. kadro sağlam yani.

• aynen. şimdi hatırladım. sonra kerem gönlüm gelmek istemişti. sen ülkende yetiş yatırım yapılsın nba de oynama fırsatı gibi rüyanda göremeyeceğin yerlere gel. sonra ülkenin maçına yüz çevir. enteresan gerçekten... bu yıl inşallah güzel olur

Kızlar Ne Diyor 1

• zorlu bir grup olduğu gerçek ama olumlu yönden düşünürsek eğer madalya almak istiyorsak bu takımları yenmeliyiz.Rusya zorlar,Yunanistan ve İtalya maçları kritik grupdan çıkmak için.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• grupta rusya diyorum yunanistanın genç jenarosyunu iyi ama onlarıda yeneriz eğer o gün kötü günümzde değilsek italyanın finlandıyanın isveçin bizi zorlayacağını düşünmüyorum haa tabiki finlandiyaya dikkat yinede tehlikeli bir takım grup çok zor ama 2.lik yakın gibi

gruplarda itilyaya 2 maçtada yenildik ama 2 maçtada 35 dk çok iyi oynadık artı 10 larda bitecek maçları kaybettik ki bu bizim 2. takımımız dı nerdeyse

0|0
    0|0
  • Rusya grup liderliğinin en büyük adayı... yani Rusya'ya karşı işimiz çok zor...

Yunanistan da grup liderliği için oynayacaktır... Yunanistan'ı yenmemiz imkansız değil ama çok zor...

İtalya ile kafa kafaya oynarız gibi geliyor bana...

Finlandiya ile Ağustos ayında yaptığımız hazırlık maçını çok rahat kazanmıştık... ve İsveç'in de bizi zorlayabileceğini sanmıyorum...

ama çok zor bir gruptayız... umarım her şey yolunda ve biraz da bizim için şanslı gider...

0|1
    0|0
  • Basketbol artık dünyada kabul edilen bir spor dalı olmaya hızla gidiyor öncelikle bunu diyeyim eskiden çok çok daha fazla takip ediyorum basketbolu İspanya Fransa Yunanistan olsun bunların dışında Litvanya son zamanlarda Makedonya da iyi durumlarda avrupada basketbol iyiye gidiyor bizde favoriyiz

0|0
    0|0
  • italya hep başımıza bela olmuştur ama şu an için konuşursak daha iyi takımız net olarak. rusya ve yunanistanla beraber üst tura geçeriz, italyanın bu üçü arasına girmesi zor.

0|1
    0|0
    • her sene kadroda hayal kırıklığı olur umarım enes kanter özür diler ve takıma girer ömer ve semihe katkı yapması lazım

• finlandiya ve isveç i geçeriz gerisi zor ilk 3 e giremeyiz

0|0
    0|0
  • grup zor ama ömer semih oğuz ilkan ersan kerem gibi 4-5 rotasyonuyla rahatlıkla çıkarız gruptan . turnuvanın da final adaylarındanız bence

0|0
    0|0
  • Çok zorlu bir guruba düştük.Rusya ve Yunanistanla birincilik için çekişiriz gibi geliyor bana.

A gurubundan Fransa ve Almanya, B'den Sırbistan, C'den İspanya ileriki turlarda zorlayabilir.

0|0
    0|0
  • Rusya ve İtalya zorlar gibime geliyor. İtalya'yı uzun zamandır yenemiyoruz. Rusya'da iyi basketbolcuları var. Ama güzel mücadeleler olucak.

0|0
    0|0
  • bence Hırvatistan zorlu bir rakip

0|0
    0|0
Yükleniyor...