Eski erkek arkadaşınızın arkadaşları ..

dediğim gibi eski erkek arkadaşınızın arkadaşları neden size bakar . zaafı nedır . açıklaması ne olabilir ?

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• sana ilgi duyuyolar ve buda genellikle senin eski erkek arkadaşından kaynaklanıyor.. genellikle aranızda geçen özel anları ve buna benzer şeyleri onlarla paylaştığında bu onun arkadaşlarının senin hakkında 'acaba benle de?' gibi ile kuramlar hayaller entrikalar kurmasına sebep ve vesile oluyor karakteristik meselesi :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• ya sımdı senın eskı segılın onaların yanına gıttıgınde anlatıtyorsa ben benım hatunla soyle yaptım boyyle yaptım gıbılerınden onalras soyluyor..sonra ılıskı bıtınce ortada bunlar kalıyor mılletın hatırında ondan yanı..cok takma onlarda unuturlar bıter gıder

0|0
    0|0
  • senın eskı arkadsın olara senı nasıl anlattıysa artık ! onlarda senı ısaretlemıslerdır..

o bıraktı belkı bız devam ederız kafasını yasıyolardır dıye dusunuyorum

1|2
    0|0
    • bu sert bi cevap olmuşş...

• sağol evcilkaktüs..

• eskı erkek arkasınız her yaptıgnızı o arkdaslarına anltıgı ıcın sıze bakma hıssı duyarlar yanı sızı ıyı bırısı deıl kotu bırısı olarak tanırlar bu sızın ıyı erkek secmedıgnızden dolayı kusura bakmayın ama tum suc sızlerde secımınızı yaparkene dıkkatlı secım yapmalısınız..

0|0
    0|0
  • eğer eskı erkek arkadsınız onunla yasadıgınız ozel anları onlara nalatmıssa.. onlarda sennle aynı seylerı yasamak ıstıyorlar ... be carefull :)

1|1
    0|0
  • Erkek arkadaşıyla kendisini yakın hissettiği için zaten arkadaşlardır. Yani zevkleri, hobileri falan ortaktır. Böyle olunca onun hoşlandığı kızdan diğerinin de hoşlanması normal olabilir.

Ya da rekabet edip kendisinin daha iyi olduğunu kanıtlamaya çalışan bir kıskançtır :)

0|0
    0|0
  • sizi elde edebileceklerini düşünüyor olabilirler.yani arkadaşımla flört etmişsin öyleyse benlede edebilirsin diye düşündükleri için sizden pas bekliyor olabilirler.

0|0
    0|0
  • birkaç sebebi olabilir. 1. eski erkek arkadaşınız onları sizi anlatmıştır. belki biraz da abartarak anlatmıştır ve şimdi bu çocuklar o anlatılanları yaşamak istiyordur. 2. erkekler arası gizli rekabetten dolayı, o bu kızı elinde tutamadı bak ben nasıl elde edip tutuyorum hırsı olabilir.

0|0
    0|0
  • yan gözle bakmazlar yenge gözüyle bakarlar geneli böyledir ama arada bazı çıkanlar vardır onlara diyecek yok tabi

0|0
    0|0
  • selam vermek için bakıyor olabilrler yada selam dışındaysa bu erkeğin kitabına ters bir davranış arkadaşımın eski sevgilisine asla bakmam bana yakışmaz ama bakan bakıyordur o ayrı

0|0
    0|0
  • yanlışlarını eski erkek arkadaşına rapor edip olum zaten o kız sana göre değildi cümlesinin devamında mantıklı destekleyici cümleler kurabilmek için

0|0
    0|0
  • resimdeki gibiysen eski erkek arkadaşının arkaşları ve tüm erkek cemali sana bakar :):) sorunun özüne gelirsek, erkek arkadaşın seninle bir şeyler yaşamışsa ve bunuda anlatmışsa belki bize de düşer mantığı vardır

0|0
    0|0
  • bazı erkekler çok karaktersiz.özelini bile paylaşır arkadaşıyla..sır tutamaz.eğer ikiniz arsındaki özel şeyleri anlattıysa onlarda değişik düşünceler içerisine girebilir..

0|0
    0|0
  • eskı erkek ark kullanıyo olabılır senı yasadıklarını anlatmış olabılır anlıcagın karektersızın biriyle berabermıssın hepsinden uzaklas hayır gelmez

0|0
    0|0
  • bizde olmaz öyle şeyler

0|0
    0|0
  • Senin erkek arkadaşının arkadaşları adam değilmiş :)

0|0
    0|0
  • Bu dediğinin lugatta yeri yok ya

0|0
    0|0
    • allah allah . bi sen dogrusun galiba

• Bir tek ben doğruyum demiyorum benim doğrularımda bu durumun yanlış olduğunu belirtiyorum sadece

• kesin arkadaşın hakkında konuşmuştur banada birşeyler düşermi diye bakıyordur.

0|0
    0|0
  • ilgi duyuyo olabilirler mesela

0|0
    0|0
  • İntikam duygusu olabilir :)

0|0
    0|0
  • ondan ayrıldıktan sonra boş olup olmadığını merak ediyorlardır belki

0|0
    0|0
  • ya selam vermek için bakar ya da ilgi duyuyordur sana

0|0
    0|0
  • merak ettikleri için bakıolardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eski sevgilin arkadaşlarına senin hakkında ağırlığını koymamış. Hakkında yani.

0|0
    0|0
  • eski erkek arkadaşın yaşadıgınız özel seyleri anlatdıysa onlarda o açıdan bakıyordur. ama bunu yapanlar karaktersiz o ayrı (o bakımdan bakıyorlarsa)

0|0
    0|0
Yükleniyor...