Hiç erkek veya bayan arkadaşınızı sizi aldatırken yakaladığınız oldu mu ?

1:) nerde yakaladınız ?

2:) yakaladıgınızda ılk tepkiniz ne oldu ?

0|0
10|31

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• ben yakalanmadım ...ama bırkeresınde olebır an geldıkı bızı evden cıkarken arkadası gormus ... hemen yalan dolan konuyu cevırdım :D

0|0
    0|0
    • aferrım sana son anda kurtuldun demek ama unutma cekırge 1 sıcrar 2 sıcrar 3de bılıyosun :))

• ben 1.2.3 u gectım ... 15 de falanım du bakalım neler olucak .eee cesmede yasıyoruz kolaymı bee :D

• bir çok terübem var.. birini anlatayım :)

Bir arkadaşımın dersanesi vardı bende kız arkadaşımla onun sınıflarından birinde takılıyorduk.. tam bu sırada kapı açıldı ve karşımda diğer kız arkadaşımı gördüm.. küfür ederek üzerime gelmeye başladı.. bende sakin olmasını söyledim fakat anlayan kim.. tekme tokat saldırısına geçti bende tabi darbe almamaya çalışarak oradan saate 120 km ile uzaklaştım.. :)

ha memnun muydum? hayır.. çünkü bir insanı istemediği durumlara düşürmek hoş değil.

0|0
    0|0
  • aklıma şener şenin filmi geldi. çıplak halde otelde sekreteriyle basılıyo ama hiç bozuntuya vermeden yaz kızım şukadar çimento, bu kadar demir:))

0|1
    0|0
  • yakaladım sayılır. cocuktum cep tel mesajından yakaladım. yanımdaydı telefonu suratına attım ve gıttım o kadar

0|0
    0|0
  • Valla ben yakaladım Baküde Park Bulvar Diye bi yerde. Aldattığında Boşverdim gitti açıkcası Şimdi çıktığı erkeğe üzülüyorum o kadar.Giden gitmişdir Gittiği gün bitmişdir.

Konu kapanmışdır.

0|0
    0|0
  • Aldatıldım, aldattım.. hiç bir zaman hiç bir kimse sert müdahaleyi haketmez.. döner arkanı gidersin.. aşkın büyükse o haliyle bile affedersin.. bu işler böyledir gerçekçi olmak gerek..

0|0
    0|0
  • ya güzelim öyle bir soru sordun ki;düşünmesi bile insanı çileden çıkarır,tepkiye gelince insanın o kişi ile evlimi yoksa sevgilimi durumuna göre değişir

0|0
    0|0
  • yatakta yakaladım ve o an dedımkı o*larda bıle namus var arkadan vermıyor sen o* bıle degılsın kı hıc namusun yok dedım ve cıktım gıttım sımdı halendaha arıyor ama ben pas vermıyorum

0|1
    0|0
  • ne kadar olağan bir durummuş ve herkesin başına gelmesi gereken birşeymiş gibi soruyorsunuz şaşırıyorum...

0|0
    0|0
    • allah kımseye gostermesın tek temennım bu ama yapıcak bısey yok aldatmak ozellıkle erkekler ıcın yemek yemek su ıcmek gıbı gunluk rutın yaptıkları sey oldugu ıcın sordum emınım sen hıc aldatmamısındır :))

• erkekleri tanıdığınız kadarıyla yargılamayanız henüz yaşınız çok genç,evet doğru tahmin hiç aldatmadım...

• ya aldatmak sadece yatmak degıl.. neyse ne mutlu sıze ozman boyle devam edın..

• Akıllı adam yakalanmaaaazzzzzz ,

0|1
    0|0
  • Birlikte senin sevgiline yakalanıp bu durumu test edebiliriz.

0|1
    0|0
    • sımdı sana oyle bı cevap yazarım ama kadınlıgımdan utanıyorum

• Utanacak bir şey yok ki . Bu siteyi ondan çok seviyorum. Herkes aklından geçeni yalansızca yazabiliyor :))

• Bu yorumu cok begendim. +1 de verdim.

Zaten bu kız öyle birşey istiyor ya da arıyor ki " böyle bi soru " açmış. Ne gelirse meraktan :)

• Yakalandım, nerde yakalandıgımı biliosun :)

0|0
    0|0
  • Hep aldattım 1 kere yakalandım allah kolaylık versin dedi saolasın dedim :)

0|0
    1|0
  • olmadı..

olursa direk kazığa geçiririm ikisinide

0|0
    0|0
  • kötü hissedersin intikam alırsın ANINDA CEVAP

0|0
    0|0
  • merhba arkı olduk sonundaaa...

0|0
    0|0
  • hiç yakalanmadım :)

0|0
    0|0
  • aldatma nedir bilmem. aldatıldım 2. ayımda o kadar arkadaşım olmadı zati. az ve öz

0|0
    0|0
  • aldatmadım.aldatıldığımı da sanmıyorum..

0|0
    0|0
  • bayanlar yakalanmıyor genelde çok ustalar ;)

0|0
    0|0
  • Ben yakaladım

Pişman oldu sonra çok

Ama affetmedim

0|0
    0|0
  • erkek adam yakalamaz hep yakalanır :) nolcak bu erkek milletinin hali :)

0|0
    0|0
    • sızde bellı etmeden aldatın be :)) yazık gunah kızlarada acıyorum yakalamak ıcın ellerınden gelenı yapıyolar yakaladıktan sonrada ayrılmıyorlar bu da baska anormallik :))

• bize öğretsene çaktırmadan nasıl aldatılır :)

• Hayır, yakalamadım.

0|0
    0|0
  • facebook mesajlarımla yakalanmıstım

0|0
    0|0
  • yakaladığım olmadı ama sevgilime yakalandığım çok oldu...

0|0
    0|0
  • sevmediğim birsiyle sex için birlikte olucak biri değilim değer verdiysem sevdiysem ve aldattıysa

ona yaşlı gözlerle niye diye bir bakardım sonra çıkar gider yalnız olduğum bir yerde ağlardım

0|0
    0|0
  • ya canım buarada özelden yazma yok mu ? ozel konuscam belkı ben sneınle

0|0
    0|0
    • ordamıısn lolıtaaaaaaaaa

• aldatmadım, aldatıldım. arkadaşını konuşturdum herşeyi söyledi ama bizzat yakalamadım

0|0
    0|0
  • yatakta yakaladım bastım kurşunu ikisinede.ölmediler sakat kaldılar.6 yıl hapiste yatıp çıktım.daha geçen sene.

0|0
    0|0
    • off off gecmıs olsun ama yazık gunah degılmı sana degmıycek ınsanlar yuzunden 6 yılını hapıste gecırmene..

• ölmelerini isterdim ama ölmediler.ikiside tekerlekli sandalyeye mahkum oldular belkide böylesi daha güzel oldu onlar için:) öfke baldan tatlıdır demişler.kan beynime sıçradı yaptım.pişman değilim aslanlar gibi yattım çıktım...

• yatakta basıldım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• yakalamam gerek yok aldattığı kişi beni aradı :D

0|0
    0|0
    • aa gercektenmı :)

• artık öyle neyseki gercek yüzünü gördüm, aslında o kızın araması iyi oldu yoksa nasıl bir aşşağılık olduğunu öğrenemiycektim, teşekkürler canım bundan sonra zaten daha temkinli davranıyorum:)

• sevındım senın adına :)

• Benim beyim yapmaz ...

0|0
    0|0
    • Dünya kadınlarına sormuşlar "eşiniz aldatsa ne yaparsıınız"?

Fransız, Giyotinle kafasını keserim,

Alman Gaz odasında boğarım,

Amerikalı, 38 calibre tabanca ile vururum,

...

Türk kadını , "Benim eşim aldatmaz.

Cevabnı vermiş.

• Bire bir yakalamadım. Duydum ve kendisinden teyit aldım:) Sonra okkalı bir tokat attım ve birdaha geriye bakmadım.

0|0
    0|0
  • evet yakaladım. Yazıklar olsun dedim elimi kaldırdım tuttu erkek gücü nasıl olsa sonra ağladım tabiki ama geçti gitti

0|0
    0|0
  • Aldatmadım..

Aldatıldım mı bilmiyorum..

0|0
    0|0
  • aldatılmadım hiç ve aldatılmak nasıl bır duygu bılmıyorumda :DD

0|0
    0|0
  • yakalamadım.Allah göstermesin niye sordun böyle bir soruyu merakımdan sordum?

0|0
    0|0
  • yakalamadim kendisi soyledi, ayrilmak istemedim. onunla cikmadan once en yakin arkadasi beni sevdigini soylemisti. bir hafta sonra arkadasiyla el ele okulunun onunden gectik bunu gorunce hesap sordu arkadasida bende agzinin payini verdik. ona bi ders oldu. :) ama şu an 3umuzde birbirimizin suratina bakmiyoruz.

0|0
    0|0
    • ılgınc pekı boyle yaptıgında hırsını alabıldnmı mutlu oldun mu onemlı olan bu ?

• hayir, öfkem artti aradan aylar gecmesine ragmen suratini gordukce tukuresim geliyor

• yakalamadım ama yakalasaydım bas bas bağırırdım galiba suratına tükürürdüm kızada iki tane geçirirdim çok asabiyim o konularda

0|0
    0|0
  • Öğrenci değişme programı ile yurt dışına gitmiştim.Orda biraz daha rahat olan kızlar çok.Tabiki biz bir yurtta kalıyorduk.İki bina erkekler ve kızlar var..Orda tabiki bizim Türkiyedeki gibi bazı şeyler ters karşılanmıyor olacakki.Yurtlar yanyana.Benim oda arkadaşım vardı Danimarkalı bir kız.Erkek arkadaşım Türk tabi.Hata bende aslında kızla konuşurken fazla övmüş olucamki erkek arkadaşımı onunla ilgilenmeye başlamış.Tabi kısa geçeyim...Odamda yakaladım bunları tabiki oral seks yaparken yakaladım..İkisinide yurt yönetimine şikayet ettim.Her ne kadar yurtlar yanyana olsada böyle ilişkileri şikayet olunca değerlendiryorlar.Ve erkek arkadaşım anında geri yollandı.Odamı değiştirdim böyle işte..

0|1
    0|0
    • üzücüü olsun degmıyomus ınsan hakkettgnı yasar sen kurtuldugun ıcın sevın :)

• Valla onlar üzülsün.Ben öyle insanlar için hiç bir duygu beslemem.

Yükleniyor...