Kızlar kocanızın her işten anlamasını yani evde bir şey bozuldumu hemen tamir edebilmesini ister miydiniz?

kızlar kocanızın her işten anlamasını yani evde bir şey bozuldumu hemen tamir edebilmesini istermiydiniz?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Vallahi ben yapabiliyorum , benden daha becerikli olmasını istemek de hakkım ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İki insan yüzü görücez bunuda eşimin yüzünden mani olmasını istemem.Servisciler ve meslek erbabları nasıl para kazanıcak sonra...

0|0
    0|0
  • Her şeyi yapmasa da olur ki..

0|0
    0|0
  • Tabi ki ya :))) bu tip işten anlamayan erkekler komik geliyor bana zaten, erkek dediğinin bi alet çantası olcak hertürlü tesisat, tamirat işlerinden anlıycak, ben bile birazcık anlıyorum, her musluk bozuldugunda tamirci mi çağırcaz...

0|0
    0|0
  • :) neden bunu isteyeyim ki. Eşim hiç anlamaz tamirattan, muslukları bile ben değiştiririm ama bu ona olan saygımı azaltmaz ki. Herkez herşeyden anlayamayabiliyor.

0|0
    0|0
  • evet neden ıstemeylmkı basarısıyla gurur duyarım :))

0|0
    0|0
  • O işleri ben yapayım ben tamir işlerini çok severim zaten o ütü falan yapabilir..

0|0
    0|0
  • tabiki isterim her eve lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bız erkekler anlarızda. kadınlar kendı gorevlerını satmaya calısyorlar sıkıntı o

0|0
    0|0
  • Her türlü tesisat-elektrik-marangozluk-hatta dijital cihaz yazılım vs. tamiratı ücretsiz yapılır ve gayet memnunlar hanfendiler.Ama şuvar anlarım deyipte daha çok bozanlar kadınların hışmından ve dalga geçmesinden kurtulamaz.

0|0
    0|0
  • Kim istemez ki ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...