Kpss bugün tercih günü ve tercih konusunda yardımınıza ihtiyacım var en azından bir cevap yazın

arkadaşlar merhaba. kpss bugün tercihler başlıyor önlisanslar için. ben çukurova üni bilgisayar programcılığı mezunuyum. sınavda 73,78746 aldım. sıralamada da senle aynı puanı alan senden fazla türü yazan şey de 3022. bu duruma göre nereleri tercih etmeliyim ki, atanmam daha kolay olsun? Nereleri yazmamı önerirsiniz?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• bende bilg prog. meznuyum 78,1 aldım. bu puanla bile atanma şansım sıfır. 73le bişey bekleme bence. geçen yıl doğu bile 83-84 le kapattı

0|0
    0|0
    • anlıyorum

• katiplik aklımda zaten, klavye de 3 dk da 200 kelime yazıyorum. ona gireceğim zaten ama mülakatından korkuyorum

• mülakatta genellikle torpil döner. ama torpilin dönmediği tek il istanbul dye okudum forumlarda. orada gircem ben yada bazen küçük şehirlerde yksek alımlar oluyor. mesela bodrum ve trabzon geçen yıl 60ar kişi aldı .ama bodrumda 200 kişi başvurdu klavye sınavını 75 kişi geçti. düşün girme şansın ne kadar fazla. trabzonda ise 380 kişi başvurdu klavyeyi 110 kişi geçti.bu durumda bodrumda girmek daha avantajlı. alımlar açıklansnda ona göre ya istanbulda yada az başvuru çok alım olan şehirde gircem

Kızlar Ne Diyor 2

• Sana yakın ve olmak istediğin illeri ilk sıraya alır, sıralamayı yakından uzağa, istediğinden en az istediğine, buna göre yaparsın.

0|0
    0|0
  • bende senin gibi yardım almaya çalışanlardanım... :S

0|0
    0|0
    • puanın kaç peki bölümün ne

• anladım :)

Erkekler Ne Diyor 3

• allah hakkında hayırlsıını nasip etsin

0|0
    0|0
  • merkezi atama çok zorrr , boll şanslar