Aşırı fanatiklik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dünden beri galatasaray maçıyla ilgili sorular dönüyor.
İşte şike var mı yok mu vs diye.
Şöyle bir cevaplara baktım. Adamlar şike diyenlere sövmüş anaya babaya, yok beyne hakaret vs.
Bu kafayı anlyamıyorum.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu ne saçma adamlar tanımadıkları etmedikleri kıytırık bir futbol için o kadar şey tantana küfür kavga falan tam saçmalık.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Fanatizm " sahip oldukları değerler konusunda aşırı bencil " olan kişilerde gelişir.
    Oysa dünyanın çeşitliliğini ve güzelliklerini paylaşmayı bilenler mutluluk üretebilirler.
    Benim takımım, benim partim, benim ırkım, benim dinim diyenler yani fanatikçe dünyaya bakanlar sonsuz mutluluğa ulaşmakta güçlük çekerler, hatta ulaşamazlar..

Yüreğinde yumuşaklık olan insanlar sevginin yayılmasına aracılık ederler. fanatikler " koşulsuz sevgi den de " mahrum yaşarlar...
    Gerçek bilgelik sevgidedir...

1|0
    0|0
  • ne yazıkkı bu ınsanların bır cogu bızzat ıtıraf edılmıs hatta kayda alınmıs seylere ıtıbar etmıyor kumpas dıyorlar.. zekamızla oynuyorlar.. evet turkıyede sıke vardır! kım ben temızm dıyorsa oda salaktır sadece.. ama ben masumum deyıp ustelık sucustu yakalanmısken baskasına sıke yapıyorlar demek sadece kelımenın en hafıfı ıle serefsızlık

0|0
    0|0
  • aşırı fanatik insanları boş buluyorum hayatta bir gayesi olmayan anlaması basit olduğu için varını yoğunu futbola veren olarak görüyorum

1|0
    0|0
  • Ben fanatik GALATASARAY'lıyım ama o işler öyle yürümemeli düşünce ye saygı savunursun düşünceni ama hakaret edilmemeli Fanatiklik demek küfür etmek değil destek vermektir. Onlar fanatik değildir.

1|0
    0|0
  • Bence adamlar haklı bir insanın hakkıda yeniliyor ayrıca. şike yapmayan bir insana ve takıma şike şike diye konuşursan küfürde yersin dayakta.

0|0
    1|0
  • Ben fanatik değilim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...