Ayrılıp sonra sizinle çıkar... Bir kız düşünün..

arkadaşlar bir kız düşünün... yinranmış bir ilişkiden çıkmış tam sizle tanışmış ve youn duygular beslemiş size karşı hatta ayakları yerden yeşilircesine ve sizde ona karşı çok yuonsunuz ancak kısa bir süre sonra ayrılıp eski sevgilisine dönmüş... bu kız gerçekten sizi sevmişmidir... vey bir anda duyguları bitmişmidir... bu kadar hala eski sevgilisine dönüp anımsıyormudur sizle yaşadıklarını...

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence seni yarabandı olarak kullanmış üzgünüm ama bazı insanlar böyle çok iyi rol yapar sende ikna olur kaptırırsın ister istemez kendini.. Ona geri döndüğünde belki eskisi gibi olmadığını görecek, "o olsaydı bunu yapardı" diye anımsayacak ama bence sana geri dönerse kabul etme ki zaten "Verilen mal geri alınmaz" hesabı.. :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• aksine senle yaşadıklarında eski sevgilisini aramış ki seni bırakıp ona gitmiş. çünkü açığı kapatamamış senle. ayakları yerden kesilmişse demek ki uçmaktan başı dönmüş... şimdi ona dönmüşse seninle yaşadıgını anımsayacagını sanmıorm. bunun için eski sevgilisinin sağlam bi kazık atması lazım. geçmiş olsun..

0|0
    0|0
    • belki kazık atmayacak ama iliskileri yürümeyecek... fazlaca yıpratmıslar kız çok yıpranmıs...

• yıprandıysa ne diye geri dönüyo. bence bunu otur bi düşün. bi zorunlulugu mu var dönmesi için..? yoksa tek seçenek sana öyle yansıtmştır ki onla ilgilenesin die. ve sende biraz mola verip geri dönmüştür

• ya çok karmasık bir durum artık yoruldum kendi kendime konusmaktan... kızın konuslarına bakıyorum bir olanlara, sonra dönüsüne... belkide sorunluluğu var bilmiyorumki bende... hiç konusmadım eskilerle ilgili... ama dönecekse biz baselamadanda dönerdiçoçuk evlenelim bile demis çünkü...

• Seninle geçirdiği zamanda gerçekten ayakları yerden kesilircesine etkilenmişse senden, eski sevgilisine dönmesinin belkide zorlayıcı bir sebebi vardır diye düşünüyorum, kendi fikrim tabii...

0|1
    0|0
    • sana asık asık oldum bana naptın böyle diyordu... hatta mesajlarımı bile not almaya baslamıstı bir deftere, ve duygularını ifade eden notlar... ailseyle tanıstım ... ben hep güven problemi olduğunu düsünmüstüm ancak eski sevgilisini faceden ekledi geçen gün sasırırp kaldım

• kardesım sana su soruyu sorayım ...

o hıssetse senı bu halde bırakırmıydı ?

hıssedıyo dıyelım sana dondu...sen onun ılk tercıhı degılsn buna ragmen onu kabul edecekmıydın?

cevaplar bu sorularda yatıyo

anladın umarım

• evet anladım :/

• hayir gercekten sevmemis..kusura bakma ama sadece kullanmis..eski sevgilisini unutabilmek icin ama unutamamis ve geri donmus..olan sana oldu ama uzulme..geri donen cogu yine ayrilio..

0|0
    0|0
    • pardon sonunun tam anlayamadım...

• bence o sana donse senin onu tekrar kabullenme ihtimalin varmi..once bunu kendine sormalisin..

bunu istermisin gercekten..

donermi ? belki doner..nasi olsa dengesiz davranior

• bilmiyorum ki zaman ne gösterir gerçekten... su an olsa olabilir ancak ben soğudummu soğuyorum soğursam çok zor...

• seni kullanmış gibi.. onun boşluğuna gelmişsindir..

0|0
    0|0
    • kızın gözleri parlıyordu inan...*sanırm boşluğa geldik... peki dönme ihtimali varmı sence... sonuçta tensel biside yaşamıssın..

• Valla tensel tinsel görecesel bişeyde yaşasan.Yıllarca evlenip sınırsız tensel şeyler yaşayanlar bile ayrılırken.Seni kısa zamanda boşlukta tanımışsa bence pek medet bekleme.Hayatına devam et.Bir kız bir erkek siz değilsiniz dünyada elbette..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...