Sizce Emre Belözoğlu'nun attığı golde şike var miydi?

Sizce Emre Belözoğlu'nun attığı golde sıke varmıydi kaleci uzatmadı kolunu?

• evet vardi
    69% (9)47% (14)53% (23)Oy Ver
  • Hayır yoktu
    31% (4)53% (16)47% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Yarası olan arkadaşlar siz anket yaparsınız ben size mahkeme kararı çıkartırım şike=Fenerbahçe bu böyle biline

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Vardı.

1|1
    0|0
  • Ahahah :D

0|0
    0|0
  • Guldum bir an :)

0|0
    0|0
  • Şikeyse kanıtlayın paşaaam öyle demekle olmuyor. Hem o kadar futbol yorumcusu ve ustası varken sizin böyle bir kanıya varmanız, pek umursanmaaaaaz :)

0|0
    1|0
    • Tatlım bu soruyu sormamdaki amaç bir kaç gün önce de sneijderin golü için böyle iftiralar atıldı o Yüzden yoksa ben hiç bir futbolcunun emeğine söz etmem kanıtlamadan insanları suçlamak adice Bir durum :)

• "Yarası olan arkadaşlar siz anket yaparsınız ben size mahkeme kararı çıkartırım şike=Fenerbahçe bu böyle biline" Gerçekten mi?

• O bir Idda degıl mahkeme kararı

• Vardı

0|0
    0|0
  • Vardı tabiki

0|1
    0|0
  • evet vardi

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• O gol rahatsız etti beni açıkcası GS nin attığı golden çokdaha fiyaskoydu dün BJK kalecisinin yediği golde hepsinden fiyasko ama biz yine kaleciler hatalı gol yer diyoruz. He GS nin attığı gol şike ise Emrenin ya da Konyanın attıı gol ağa babası.

0|1
    0|0
  • Volkanın Sniejderden yediği gollerde de şike vardı kardeşim. Bileklerini bükmüş golü yemek için :D

0|1
    0|0
  • suçluluk psikolojisi tamda bu işte.
    kendi suçunu örtmek için çamur at gündem değiştir ama artık kimse yemiyor. galatasarayın ne olduğunu avrupa bile anladı ankeler yapıldı.

0|0
    1|3
  • Vardi tabi

0|1
    0|0
  • adam kaleyi parçaladı ağladı hala şike gs nin attığı golde şike vardı gidin izleyin golleri anlarsınız tabi kafa çalışıyorsa biraz.

0|0
    1|2
  • Serefsizi öldür hakkını yeme demisler

0|1
    0|0
  • Şikeci sarya bahçe taş... En çok para veren şikeyi yaptırıyor... NET.

0|0
    0|0
  • Yok uzatti kollarini iyi bak ama geri cekti:D

0|0
    0|0
  • sence varmıydı? sürratinide düşünerek ve falsosunu?

0|0
    0|0
    • Ben kimsenin Hakkı'na girmek istemem sonuçta futbol hatalar oyunu bir önceki gün sneijderin pozisyonuna sıke dedikleri için bu soruyu açtım yoksa insanların emeklerine haksızlık etme taraftarı Değilim

• doğru kardeşim ama şike yapan babamda olsa cehenneme gitsin.

• Aynen Kardesim hakka girmek cok adice birsey

• evet vardi

0|0
    0|0
  • Yav he he. Ondan bütün Avrupa sizin maçı konuşuyor.

0|1
    1|3
  • Hiç sevmem o adamı. Vardı tabi şikeyle geçiniyorlar şerefsizler

1|2
    0|1
Yükleniyor...