Sence Günay' ın yediği bu golde şike var mı?

BJK ve FB liler Gençbirliği kalecesini şike yaptı diye günlerdir eleştiriyorlar. Bu golü görünce midem bulandı. Acaba şike var mı diye düşünüyorum akşamdan beri...

• Evet Şike Var.
    83% (10)50% (10)62% (20)Oy Ver
  • Hayır Şike Yok.
    17% (2)50% (10)38% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncel

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• GS nin attığı gol şike ise bunlar ağa babası ama kaleciler hatalı gol yer günah almam en komiğide bu sezon Balıkesir FB maçında Meirelesin ortasını içeri alan kaleci idi :)

0|0
    0|0
    • Kardeş bizde onu savunuyoruz. Kaleci hata yapar. Volkan milli maçlarda ne hatalı goller yedi maçı sattı dedik mi hiç? Bunlar tescilli şikeci herkesi kendileri gibi sanıyorlar

Kızlar Ne Diyor 6

• var gibi

0|2
    0|0
  • Şike var

0|1
    0|0
  • Herşey bariz ortada. Zaten gençlerbirliği teknik direktörü eski galatasaray futbolcusu ve geçen bir röportajında da galatasarayın kesinlikle şampiyon olmasını isterim diyor. Ortada şike olmaması imkansız. Para alıp yapmıştır gerekeni. Ayrıca geçen bir canlı yayınada gençlerbirliği kalecisini bağlamış soruyorlar yok bilerek mi tutmadın yoksa bilmeden mi diye. Adam canlı yayında kalkıpta evet bilerek yedim o golü diyecek hali yok. Şike olduğunu soyleyecek hali yok tabiki kendini savunacak aksi takdirde bu bir suç olduğundan gerekenler yapılmaya başlayacaktı. Uzun lafın kısası herşey apaçık ortada kesinlikle şike var.

0|0
    0|0
  • bence vaaaaaaaar

0|1
    0|0
  • Evet Şike Var.

0|2
    0|0
  • Evet bariz var.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Puan kayıpları başlayınca ağlamaya başladılar bjk nin her zamanki hali fb de öyle

0|2
    0|0
  • sadece fb ve bjk taraftarı mı eleştiriyor biraz spor haberi takip edin avrupa çalkalanıyor ülkeler bir bir anket yapıyor. bütün anketlerde % 80 şike çıkıyor. biraz utanın da başkalarına çamur atmayı bırakın

0|0
    0|1
  • alakasız alakasız konuşmayın ya ne alaka şike adam kornerde klasik öne cıkıyor topu karşılamak için tamamen şanssızlık G. B G. B maçındaki şikeyi legalleştirmeye calısmayın

0|0
    0|1
  • ben cok maç izledim. böyle golleri de cok gördüm ama hiç topa uzanırken birden elini cekeni görmedim. boşuna uğraşmayın siz sike yaptınız :)

0|0
    0|0
  • Bana bir maç göster şike yapılmayan

0|0
    0|0
  • Hayır yok buda moda oldu kalecilerin yediği goller sanki ligin başında böyle şeyler olmadi

0|0
    0|0
  • Evet Şike Var.

0|0
    0|0
  • Abi erzurumspor elendi play offta başlarım şikesine ya :/

0|1
    0|0
    • kardeşim ya haklısın :) ama takımda oynamıyor ki.. sen ben çıksak onlardan daha iyi oynarız, ruh yok adamlarda

• Sakaryaya elenmesi kötü oldu. Keşke başka takıma elenseydi

• En golcü ismini dk 80 de niye oyundan aldıysa artık

Yükleniyor...