Erkeğin yalvarışlarını ucuz prime time tv dizileri gibi izlemek kadınların eziklik sendromunu tedavi eder mi?

Buradan tüm erkeklere sesleniyorum

yeri geldiğinde kadınlarınıza yalvarmaktan çekinmeyin

Kadınlar sandığınız gibi şeytan falan değil.. Siz onlar için yeni bir Evren dahi yaratsanız asla mutlu olmazlar, canları çekip gitmek isterlerse giderler.. neden biliyor musunuz ?

Sırf sizin yalvarmanız için.. Yalvarışlarınızı izlemek, kadınların eziklik sendromunu tedavi eder

Yalvarın, yalvarmaktan çekinmeyin ..

Son bir not..

Kadınlarınızı tanrıçalaştırın ki bu sayede onlara yalvarmanız da kolaylaşır!

Güncellemeler:
Nobellik sorumun fazla hit almamasını prime time'a denk gelmemesine bağlıyorum !

0|0
20|12

En İyi Kız Görüşü

• Adın geçmesin.

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 19

• Kezbanlara bebis demiyeceksin jesusing. Onlara askom falan de allahin cezasi

0|2
    1|1
  • rol icabi yalvartmalarim egomu tatmin ediyor. gercegini denedim birkac kere napacak acaba diye. yemedi ya la. mal mal kaldim yani. gittim pesimden gelmedi ya herif :D. pasa pasa sokagin basina varmadan dondum tabi. ayar yemem ve ozur dilemem de cabasi. ohoyt.

0|1
    0|1
  • Hiç de bile!1

1|1
    0|0
  • Bazen konuşmadan yalvarır bu erkek. Bakışında yalvarış vardır.Kasap vitrinine bakan kedi misali yalvarmaya devam eder.İster ki kasap çıksın bir şeyler atsın.Kasap da bilir kedinin ne istediğini. Bazen oralı bile olmaz.. Kedi de ayrılmaz ordan kolay kolay.Onlarca insan geçer yanından, kimisi şefkat gösterir, kimisi kafasını okşar, kimisi yiyecek bişeyler verir.Ama gel gör ki kedi o kasabın etini ister, başkasının şefkatine karnı toktur zaten.Yalvarır durur kerata. :))

Bu metine bakıp yalvarmaya devam edebilirsiniz gençler oyum size :D

0|0
    1|1
  • Yalvarılan mekan onemli bence :)

0|1
    0|1
  • Kendinizii yalvarmak zorunda kalacağınız şeyler yapmayı bıraktığınız zaman İnan biz bu hâlinizi izlemek istemeyiz..ama yok ben seni üzecek şeyler yaptım ve yalvarıyorum derseniz sürünün bırak yalvarmayı

0|1
    0|0
  • Bu denk geldiğim 3 sorunuz ancak her soru da gizli bir kadın aşağılama sendromu görüyorum nedense.

Erkeğin kadına ya da kadının erkeğe yalvarması ruhunda bulunan boşluk ve gereksizlik duygusudur.

1|0
    0|1
    • ama niye öyle diyorsun bebişim, tüm kadınları çok seviyorum :(

• basit bir tartışmayı bu hale getiren hemcinslerim kaliteli oluyor değil mi over. çünkü onlar bebişimden rahatsız olmuyor ve kezbanlık sayılmıyor bu. evet kendimden şüphe duydum şuan dakikaları gereksiz şeylere harcadığım için. haklısın sen kadınları aşağılamakta hemde sonuna kadar.

• Yalvaran erkek iticiliği diye bir şey var.

0|0
    0|0
  • yalvartan kadın kadar, sahteliklere açık olup mazoşist takılan erkekler de acınası...olay etki tepki döngüsü içinde...

0|0
    0|0
  • adam olsun yeter yalvarmasına hiç gerek yok

0|0
    0|0
  • hiç alakası yok kimse bana yalvarsın filan istemem hiçte memnun olmam yalvarmayı da sevmem zaten kimse hata yapmasın daha iyi

0|0
    0|0
  • Alakası yok...

1|2
    2|2
    • Vov bu saatte nobet bekleyenler varmis. Direkt eksi yemissin. Sasirdim.

• Neyse ki ironiyi anlayabilenler az da olsa var. Bu beni daha da bi gevsetiyor. Ozellikle bu saatlerde...

Burton u sevmeni sevdim.

• Michao'dan aklima Mikelanj geldi. Oradan da Leonardo da Vinci nin ''Son Aksam Yemegi''

Cok tatli oldu. Eline saglik.

• Yalvaran erkekten hayır gelmez. Çünkü kesin bir halt yemiştir onu düzeltmeye çalışıyodur :D

0|0
    0|0
  • Yalvarmasinlar be bana.. İstemem zaten. Kendimi kotu hissederim ben

1|0
    0|0
  • aferin

0|0
    0|0
  • Diz de çöksün en acizinden.

0|0
    1|0
  • uzun zamandır çıktığım kişiyle aşırı derecede sorunlar yaşadık ve ayrıldık asla affetmeyi düşünmüyordum 1 hafta sonra aradı saatlerce ağladı dayanamıyorum sensiz olmuyor ben sana çok alıştım vs.ilk defa onu öyle gördüm ne bilim o an egomu tatmin etmekten onun yalvardığını görmekten ziyade onu ne kadar sevdiğimi aslında benimde onsuz yapamayacağımı anladım ...

0|0
    0|0
  • çok yalavaran erkekten hoşlnmam :D

0|0
    0|0
  • Sen psikopat bir çocuksun :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• fazlasıyla haklısın dostum ama yalvarma kısmını beceremiyorum. böyle fazlasıyla iyi kedimi seviyorum bende nankörde olsa en fazla elime koluma bi kaç çizik atıyo.

0|1
    0|0
  • Herkesi ciddiye alıp IQ seviyelerini kendinle aynı olduğunu düşünerek onlara laf yetiştirmen gözümden kaçmadı değil. Çok basit sadece bir kelimeden oluşan bebişim lafını takan kadınlarla neden uzatıyosun ki ? Tavsiyem IQ seviyeleri düşük olan insan türleriyle böyle muhabbetlere girme Over :)

ve tespitin çok doğru ama ben yalvarmayıp s*ktiri çekip peşimden kahlo gibi dolandırmayı daha çok seviyorum.

0|1
    0|0
  • soru güzelmiş bro. dünyayı kadınlar yönetiyor aslında nın farklı bir tezahürü olmuş.

nobel olmasa bile biraz kanıt sunarsan bu tespitlerle pulitzer alır bu soru.

0|2
    0|2
  • dude, işteyiz yaa, akşama trollesek :D

0|1
    0|0
  • bu yaşıma geldim allahtan başkasına yalvarmadım.güzel ilişkilerim oldu ama hiç birinde yalvaracak düzeye ne düştüm ne düşürdüm.tertemiz yaşamasını bilen bir erkek asla bir kadına yalvarma ihtiyacı duymaz.bir erkek bana göre yalvarıyorsa o aciz ve zavallı dır.aklını kullanamayan ve en önemlisi iradesine sahip çıkamayacak kadar aciz ve sefildir.

0|0
    0|0

• isteyen istediği gün gidebilir.

0|0
    0|0
  • Tülayyy geri dön aşkım seni çok seviyom tülayy :))

0|1
    0|0
  • spagetting overe uyuyorum yalvarıyorum ,banada bebişim de

0|0
    0|0
  • kadından korkulur ama yalvarmak erkekliğe sığmaz bi kere

0|0
    0|0
  • tedavi ediceği kesin

0|0
    0|0
  • sado-mazo deneyebilirim bir ara. o zaman belki yalvarırım

0|0
    0|0
  • Nerde bizim tanricamiz... Neydi nick´i... Mmm... S... Souldancer diyesim geliyor.

spacecake!

0|1
    1|1
    • Alışkanlığın vermiş olduğu bir rahatlık var üzerimde :)

• Bir ayar verdim kaldıramadı kaçtı

• Arkasından konuşma !1111bir

Yükleniyor...