Dünyanın sonu bir kaç gün sonra olacak deseler ?

Evet bir gün nasıl olsa olacak ... Öyle birşey olsa ilk aklınıza ne gelir ? Kim gelir ? Neler yaparsınız ?

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• Kıyametîn kopacağı ana kadar namaz kılar dua ederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• mümkün mertebe uyumaksızın..tövbe istiğfar ederdim.. (Günde 70 defa istiğfar edenin, 700 günahı affolur.) [Beyheki]

(Günahınız çok olup göklere kadar ulaşsa, pişman olunca, Allahü teâlâ, tevbenizi kabul eder.) [İbni Mace]

0|0
    0|0
  • helallik almak gerek

1|0
    0|0
  • dünyanın sonu güneşin batıdan dogduktan sonra 120 yıl sonra hadislerde öyle geçer öyle iken 3 gün sonra dünyanın sonu gelecek diyene gülüp geçerim ha neyimi düşünürüm verecegim hesabı ki halen düşünüyorum...

0|1
    0|0
  • kıyametin yaklaştığını anladığın vakit yaptığın hiç birşey sana fayda sağlamayacaktır. büyük ihtimal koşmaya başlardım hani insanlar kaçışacak ya...

0|0
    0|0
    • Dogru dedin günesin doğduğu yerden baktığı günden itibaren .. Ama yinede boş boş beklemektense ibadete devam derim

• aklıma gelse gelse orda ocakçı tanıdıkmı acaba diye düşünürüm :) malum rüşvetçi milletiz :D

0|0
    0|0
  • Müslümansan Ayetlerde bunun cevabını bulursun, ama kişisel olarak pek bişey yapmam ölümü beklerim bir de dua ederim Allah affetsin diye

0|1
    0|0
    • Elhamdulillah müslümanım .. Ayetlerde insanların halı yazıyor ne düşündükleri degil ..

• Valla geçmişimdekilerle olabildiğinde helalleşmeye çalışırım. Bİr de bugüne kadar itiraf edemediğim şeyleri söylerim. Kıyamet garantiyse tabi, sonra ortada kalmayalım :)))

0|0
    0|0
    • Güldürdün fikir guzel ama dediğin gibi ortada kalmamak gerek sonra :)

• Bu site de ilk defa özelden birine yazıcam, geliyorrr

• Önce arkadaşlığa ekle istersen yazamiyorum yoksa :)

• ahirete çalışırım.

0|0
    0|0
  • ben genelde birinin bizi kekliyor olabileceği ihtimalini düşünür fazla salmam

0|0
    0|0
  • dua ederdim napım

0|0
    0|0
  • KS'de cevap yazarım.

0|0
    0|0
  • ulnn öyle bi durumda aklıma ne gelecek.. kabız adam isal olur oracıkta korkudan...

0|0
    0|0
    • Haha güldürdün ya .. Aslında komik bir konu degil ama böyle bir cevap aklıma gelmemişti

• herkes ıbadet yapar dıı emınım :D

0|0
    0|0
  • Yapacak birşey yok der yaşamaya devam ederim herhangi bi değişiklik yapmam hayatımda.

0|0
    0|0
  • Karnım acıktı ya :(

0|0
    0|0
  • sen :D desem

0|0
    0|0
  • kızıma sarılır uyurum

0|0
    0|0
  • olabildiğince çok seks sanırım

0|0
    0|1
  • Hemen milli olurdum

0|0
    0|1
  • gıcıklık değil mi beklemem intihar ederim

0|0
    0|0
  • Kanit isterim o zamana kadar kopmaz zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sevdiğim kişi gelir aklıma. zaten ağlamaktan pek bişi yapamam

0|0
    0|0
  • Suan bile diyorlar. Ben inanmamayi tercih ediiyorum. Normal yasantima devam ederim. Yapmam gereken veya yapmamam gereken. Sinava son gun calismaya benziyor birkac gun kala birseyler yapmak ya bastan calisirsin yada calismadan girip bildiklerini yaparsin 2secenek tercih hakkim. Zaten dunyanin sonu olunca da baska bir ulkeye gidicem diye dusunuyorum

0|0
    0|0
    • Ha tamam başka ülkede kopmayacak galiba kiyamet

• Ne olucak diye dusunmektense. Baska bir ulkeye gidicekmisim dusuncesi daha cezbediyor. Bosluktavogulmaya gerek yok.

• Ha tamam Yanlis anlamişim . Stres yapıp saga sola saldirmaktan iyidir

• aılemle gecırırdım..

0|0
    0|0
  • Latte

içelim.

0|0
    0|0
  • Gelsin bakalım ne numaralar varmış orada görelim.

0|0
    0|0
  • sevgilimin yanında olurum bol bol öperim sarılırım. sonra annem ile sarılırım öperimm . sonra annemin sevgilisinede bana babamın yerini aratmadığı için teşşekür eder hellal isterim sonra öperim . falan işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...