Alex de Souza mı Hagi mi?

Türkiyede uzun yıllardır yapılan tartışma vardı alex mi hagi mi bakalım burda ne sonuç çıkacak ama olaya tarafsız bakalım yani FB-GS değil

0|0
18|55

En İyi Erkek Görüşü

• Gündüz saat satar..

Gece maça çıkar...

Semti eminönüüü,

Henrii Biyemmvenüüü...

3|4
    3|4

Kızlar Ne Diyor 18

• Tabiki George Hagi. Bu arada sorunuza +5 çünkü KS deki en kolay ve cevabı net olan soru olduğu için :)

1|5
    1|2
  • Bu tartışmaya bile açık olmayan bir konu.Tabiki Hagi. Eğer cevabı Hagi olmayan bir arkadaş varsa o takım tutma fanatizminden kendini sıyıramamış demektir...

1|5
    2|2
  • Bir besiktas'li olarak tabi ki tartismasiz Hagi ama ikinci sirada kesinlikle Alex su ana kadar TR'ye gelmis en iyi yabancilar arasinda

3|4
    1|2
  • tabii Hagi

2|6
    1|2
  • fb gs olayı değilde alexi de sevdim galatasaraylı olarak ama haginin bize verdiği mutlulukları nasıl es geçerim. elbetteki hagi

2|5
    1|1
    • bi kere fenerliler alex demesin lütfen kovdular adamı resmen ya bi yönetimi dize getiremediniz adamı ağlata ağlata gönderdiniz be ben üzüldüm haline :(

• bence hugo

0|2
    1|1
  • Kredi çek kefilin olayım Alex..

2|4
    3|6
  • Hagiden başka adam tanımam

2|3
    0|1
  • Alex bile Hagi demişken bizim burda; Alex dememiz yanlış olur bence.

Benim görüşümse, ikisi de mükemmel oyuncular. Fakat Alex'in karakteri de mükemmel.

0|3
    2|1
  • Alex De Souza tabiki ...

1|1
    3|6
  • Alex derim ben,biliyorum hagiyi çok iyi tanımıyoruz küçüktük falan ama hem karakteri hem futboluyla alex in üstüne adam tanımıyorum, sadece futbolcu olarak değil genel olarak tanıdığım insanlar arasından bile düşünsem her gün gördüğü bir sürü insandan daha çok samimiyetine güvendiğim biri :) O biiiiir efsaneee :D :D :D

0|2
    3|5
    • Artıladım hafız

• Sağolasın :D

• Şu hagiseverleri de anlayamadım herkesin kendi düşüncesiarkadaş, düşüncemize de gem vuracaksınız, alex diyen der hagi diyen der, eksilemenin anlamı ne bakıyorum alex diyenlerde 6-8 tane eksi var hagi diyenleri uçurmuşlar, + verirsin hoşuna gider de hakaret gibi bir olay olmadığı sürece - vermenin olayı ne onu anlamadım.Ben hakareti şimdi ederim sizi eşekler!

• Alex giderken yarı Türk öleceğim dedi hagi ise türklere hakaret ederek gitmişti.Siz ise hala hagi daha iyi futbolcu diyonuz hagi diyenlerde beyin hagi de ise insanlık yok.

Ama futbol açısından diyosan hagi daha iyi ama alex daha değerli

1|2
    2|4
  • Alex de Souza

1|2
    3|6
  • bir beşiktaşlı olarak (takımdan tarafsız) kesinlikle alex :))

1|3
    3|8
  • Kesinlikle Alex

1|2
    3|6
  • Alex De Souza

1|1
    3|6
  • ölümüne alex lan :D

0|0
    2|4
  • Siz nasıl olurda Türkiye liginin iyi bir oyuncusuyla,bir dünya yıldızını kıyaslamaya kalkarsınız?Alex bu soruyu görse kesinlikle çok kızardı bence.Ben kimim ki beni Hagi gibi bir dünya markasıyla kıyaslıyorsunuz derdi.Bu soruya cevap vermek bile Hagi'ye hakaret olur.Lütfen Takım tutma fanatizmini yenin,bu fanatizim sizi kör ediyor.Şu soruyu avrupadan bir insana sorsanız sizi ti ye alır,güler ya.

1|5
    1|2

Erkekler Ne Diyor 54

• Böyle bir soru hakikaten çok saçma Hagi dünya yıldızıydı Alexede saygımız sonsuz ancak bu soru Hagiye hakarettir

2|8
    2|3
    • Ben Gs ile kazandığı başarılara hiç bir zaman bişey demiyorum ki ben FB'li olduğum halde Gs'ı süper kupa alırken uefa kupasını alırken alkışladım ama hagi Barca'da Madridede top oynamış doğru ama uzun süreli kalıcı bir futbolu yoktu oralarda ama türkiyedeki futbolu başarına kimse laf söyleyemez

• Hagi eğer biriyle kıyaslanacaksa o da Luis Figodur Alex Haginin 5 gömlek altında

• hagi bi efsane ya dünya tanıyor onu imkansız seylerı basardılar gsda super lıg futbolcusu degıldı dunya yıldızıydı butun takımlar ondan cekınırdı boyle adamlar nadır gelıyo

• burdakilerin çoğu hagi oynarken 4-5-6-7 yaşındaymış:) nerden hatırlayacaklar ki haginin nasıl bir futbolcu olduğunu?

2|7
    1|0
  • tarafsız bakarsan hagi ile alex kıyaslamak yanlış olur alex varken fener ne yaptı hagi varken gs neler yaptı hagi varken neler oldu uefa kupası şampiyonluğu süper kupa şampıyonluğu 4 lig şampiyonluğu alex varken fener ne yaptı onuda siz söyleyin

3|6
    1|1
  • Alex diyenlere soruyorum: size ne kazandırdı sevgiden başka ? ...

Tartışmasız hagi bu sorunun cevabı... Televizyonda bile tartışmışlardı bunu ve hagi de karar kılındı. aslında tartışmaya bile gerek yok...

3|6
    1|1
    • hagi diyenlere soruyorum.. istatistiklere bi' bakın bakalım.. hagi kaç maçta ne yapmış? kaç asist kaç gol?

• kazandırdığı başarılara bakıcaksın .

• haginin ne asiste ne gole ihtiyacı var yeteneğinin farkına varamadıysan futbol izleme bence dünya tarafından kabul görmüş adamı üstelik alex bile kabul etmişkn haginin üstünlüğünü senin kabul etmemen ilginç

• Kesinlikle Hagi'dir. Alex günün yıldızı Hagi ayrı birşeydi. Biz onun yaptığı hareketleri yapmaya çalışırdık idmanlarda. Alex de iyi ama Hagi daha iyidir. Bayanlar Alex demiş Hagi'den bir haber :)))

3|6
    1|1
    • futbol hareket değildir ?

• tabi ya hagiyi gören alexi nasıl daha üstün görür anlamıyorum Türkiyenin gelmiş geçmiş görüp göreceği en büyük yıldız hagiydi :)

• İşte cevap :)

• Cevap bile vermiyorum. Anladın sen onu

:)

2|6
    1|0
  • comandante HAGİ

2|6
    1|1

• Tabiki de tartışmasız Hagi.

3|6
    1|1
  • alex diyenler hagi yi tanmıyorlar oynadığı zamanı bilmiyorlar.. onlara maradonamı alex mi desen gene alex derler.. tabiki hagi...

2|6
    1|1
  • tabikide hagi bi onun maçlarını izle alex şuan türkiyede değerli gbidir ama hagi nin yerini alamaz

2|6
    1|1
  • Kesinlikle Hagi

3|5
    1|1
  • sahadaki tavırları beğenilmeyebilir ama Hagi bana göre çok daha iyi. ayrıca fazla hatırlamayabiliriz doğrudur küçüktük ama teknoloji denen bişey var. Cruyff'ü bile izleyebiliyorken Hagi'yi de izleyebiliriz :)

2|5
    1|1
  • Tabii ki George Hagi.

2|6
    1|0
  • Hagi tabi ki

2|6
    1|0
  • Hagi ile Alex'İ kıyaslayan adamın futbol bilgisinden şüphe ederim. Alex diyenlerle tartışmam bile!

2|5
    1|1
  • Tabi ki HAGI

2|5
    1|1
  • George Hagi Den Başkası Hikaye...

2|5
    1|1
  • Çok gereksiz bir soru.Umarım Hagi birşekilde görmez bu soruyu.Çünkü adama hakaret gibi birşey bu.O bir dünya yıldızıydı,Haginin tek kıyaslanabileceği futbolcu Maradonadır.Zaten futbolculuk dönemlerinde çok kez kıyaslandılar...

2|3
    1|1
  • Bir beşiktaşlı olarak şüphesiz hagi derim ikisini kıyaslamam bile

2|6
    2|1
  • hagi of course

2|3
    0|1
  • Oynanan futbol kalitesi olarak soruyorsan hagi ama hem kaliteli futbol hemde insanlık olarak soruyorsan alex çünkü attığı gollerde aldığı primi bile mehmetçik vakfına bağışladı bence insalık kalitesi birçok türk vatandaşından bile çok yüksek seviyede adam gibi adam.

2|1
    0|0
  • I Love You Hagi!

2|5
    1|0
  • Fanatik bir fenerli olmama rağmen oyuncu olarak Hagi kesinlikle lakin karakter olarak kesinlikle Alex inş teknik adam olarak Fenerbahçenin başına gelir

1|4
    1|1
  • HAGİ ;)

Başka kim olabilirdi.

2|4
    1|1
  • Tartışmak yersiz.İkisininde yaptıkları ortada.Aradaki dağlar kadar farkı görmeyen varsa ya çekemiyordur ya da kördür.

2|2
    0|0
  • Tartışılmaz Hagi

2|2
    0|0
  • alex le hagi arasında hagı diyenlerin hepsi fanatik olduğu için yazmıştır yoksa hagi ile alex kıyaslanamaz yahu kişilikte bile dünyaca fark var aralarında hagi nin yanında okan emre hakan olmasaydı ozaman görürdüm alexin yanındaki adamlar hep değişti 8 sene boyunca ama adam hiç eksiltmedi performansını hep zirvedeydi

1|0
    2|7
  • hangisi takımına daha faydalı dersen tabi ki alex. ama hangisi daha deli daha yetenekli daha klas ve daha dünya çapında dersen tabi ki hagi. taraftarı bu kadar kısa sürede coşturan kaç kişi var?

1|0
    1|0
  • alex haginin çeyreği bile olamaz

2|3
    1|2
  • Biz Fenerlilerin cevabı belli , 6alatasaraylıların cevabı belli bu soruları neden soruyorsunuz ki ? Bugün neden herkes buna benzer soruyor soruyor ?

1|0
    0|5
  • Erkekler Devam
    24
Yükleniyor...